David Rice jako patnáctiletý žije v Ann Arboru v Michiganu, kde se zamiluje do své spolužačky Millie a dá jí skleněnou sněhovou kouli jako dar. Jejich spolužák, Mark Kobold, Davida šikanuje, vezme mu skleněnou kouli a hodí ji na zamrzlou řeku. David jde na řeku, ale propadne se pod ním led. Proud ho táhne pod ledem, ale najednou se ocitá v místní knihovně, a objeví tak svou schopnost „skákat“ neboli přemísťovat se v prostoru z jednoho místa na druhé během okamžiku. Ohromen svou novou schopností opouští svého násilnického otce a uteče z domova. O osm let později již dospělý David žije na vysoké noze díky tomu, že „skočil“ do bankovního trezoru a ukradl velké peníze. Jednoho dne ho v jeho bytě přepadne Roland Cox, což je velitel Paladinů, tajné společnosti náboženských fanatiků. Ti si slíbili, že vystopují a zabijí všechny „skokany“ (jumpery), protože jejich chování berou jako rouhání. Takové schopnosti, jaké mají jumpeři, má mít pouze bůh... (TV Nova)

Kacitr

Podívaná pro dospívající. Tam patřím, tudíž se mi to líbilo. Zajímavý nápad s pár dobrými herci - například AnnaSophia Robb i v pár minutách ukázala co v ní je. Myslím že dávám oprávněné hodnocení. ()

Mikeel

Tohle je přesně typ filmu, na kterej se má dívat v podnapilém stavu. Protože tohle je typickej doplněk nějaký párty, kde se příliš nekouká na film, spíš se chlastá a konverzuje. Ale jinak to byl vcelku hezký cestopis! :D ()

Mikino00

Co naplat, když se sejde prach bídný scénář, dva extrémně nesympatičtí herci a styl filmu situovaný jako hudební klip pro náctileté, čemuž právě scénář odpovídá. Ani ta zápletka není moc zajímavá, vždyť to nakonec ani nedávalo smysl. ()

H4ku11

Dnes som si to pozrel po druhýkrát od premiéry a asi som bol vtedy v mega dobrej nálade. kedy sa mi páčilo všetko, čo som zhliadol. Teraz už vidím, že to bolo veľmi priemerné. Jediné, čo sa mi stále páči je počiatočný nápad s teleportáciou a názov JUMPER. ()

aLPaC

Průměrná sci-fi, která u mě těží především z velmi dobře zvládnuté akce. Nápad je sice též hodně zajímavý, nicméně ne plně využitý a herecké obsazení hlavních hrdinů je příšerné. Nechápu, jak může někdo do hlavní role obsadit trotla Anakina, když měl určitě velký výběr. Stejný případ je pak u jeho slečny lomeno přívěšku. Osobně bych ocenil, kdyby většinu času dostali dětští představitelé AnnaSophia Robb s Maxem Thieriotem ()

Sochorisko

slabší začátek, střed také nic moc a nakonec aspoň krapet "velikášství" dělá tento film odpočívací vykopávku pro znuděné ospalé neznalce. Myšlenka teleportace.. Nápadně se to podobá přemisťování at Hogwarts.. No. odpočinul jsem si. Díky. ()

Phillo

Takto premárnená šanca tu už dlho nebola. Podobný pípad ako minuloročná Invázia, avšak s omnoho horšími (nesympatickejšími) hercami. Nikdy by som neveril, že z tak dobrého námetu sa dá vyťažiť nudný(!!!) a nič nehovoriaci skratkovitý film. 30% ()

krusty2

Opat som asi za divneho ,ale nechapem ako niekdo moze dat tomuto filmu 2/5.Pre mna je to prijemna oddychovka zo slusnymi efektami.Urcite lepsi film od Douga ako Mr.& Mrs Smith a urcite nie taka blbost ako Jerryho Lovci pokladov=fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj ()

Anakinekcz

Hayden Christensen si skáče sem a tam a zlý Samuel L. Jackson s trapnýmy býlýmy vlasy se ho snaži polapit.To je asi celý děj tohoto filmu.Nebýt mé oblíbené Rachel Bilson tak bych asi ani o nic nepřišel ikdyž Christensen podle mě nehrál špatně.Film byl jasně předvídatelný a jak to mám být tak na každém správném konci hrdina dokáže nemožné,hold láska je silný čaroděj. :D ()

jerenymo

Děj předvídatetlný, triky tuctový, herecký výkony nelze hodnotit, páč tam žádné nebyly. Doporučuju shlédnout trailery a na film se nekoukat, protože se tím zkazíte iluzy. ()

Simgal

Na Jumpera jsem šel bez jakéhokoliv očekávání, takže mě to nijak nezklamalo, ale ani moc nenadchlo. Začnu obsazením. Hayden Christensen mi nějak zvlášť nevadí. Chápu že někteří ho moc nemusí, ale já jsem si ho celkem oblíbil. Jsou i horší. Ohledně dalších herců: Samuel L. Jackson je hodně nevyditelný a v konečném výsledku nevýrazný. Rachel Bilson je tam jen proto, aby obsadila roli sexy holky, do které je hlavní hrina zamilovaný. Postava Jamieho Bella je naprosto nepochopitelná. Diane Lane zde dostala tak zoufale málo prostoru, že její přítomnost na plátně působí přímo vnuceně, jakoby tvůrci chtěli stůj co stůj ukázat, že hraje právě v jejich filmu. Co se týče délky snímku, tak musím říct, že 88 minut je na dnešní poměry opravdu málo. Nadruhou stranu musím upřimně říct, že kdyby to bylo delší, tak je to jen na škodu. Tím jak to bylo natočeno jste měli i za těch necelých 90 minut občas nutkání podívat se na hodinky. Abych ale obhájil ty 2 hvězdy, tak musím říct, že akční scény se mi líbily a koneckonců to má být asi akční film. Co se mi velmi líbilo bylo zpracování "skoků". Jen mám takový hořký pocit, že by to mohlo dopadnout o poznání lépe. Je to škoda, protože na konci nám autoři docela okatě pootevřely dvířka pro další díl, který nejspíš nikdy nepříjde. ()

Gore

Nenáročná podívaná, při které, když vypnete mozek, tak si to docela užijete. Jen asi po 4 dnech pořádně nevim, co tam bylo, jak to mnou prošumělo. P.S. jen nechápu proč se to zrovna jmenuje Jumper a ne třeba Teleport, páč si tam sice párkrát zaskáče, ale většinu filmu se furt někam teleportuje, sem tam a tam sem ()

martalini

Já jsem se u toho bavil...bavil sem se efektama,který jsou fakt supr, ale bavil jsem se taky nad filmem samotnym...přemýšlel sem, že se na to podívám znova..ale muj mozek už asi neni schopnej se k tomu donutit...je to vážně jenom efektní nic se směšnýma vlasama S. Jacksona...ale zase musim říct, že Jamie Bell byl ve svý roli dobrej... ()

kluk z Na

jelikož sem se kousal nudou do lokte, řekl sem si, že si pustím kritikou rozcupovaný Jumper... hlavu a patu to sic nemělo, ale odsejpalo to svižně... navíc tam hrajou samí hezcí lidé + jedna bohyně krásy a nádhernosti Rachel Bilson, pokud bych byl v DVD půjčovně a jediný divka co tam byli byli Next a Jumper, neváhal bych ani vteřinu a vzal Jumpera ()

phaloc

Taka efektova skakacka zo stareho nintenda len v lepsej grafike. Kostru samoucelneho pribehu by som dal do jedneho vreca s Wanted alebo Hancockom, s tym rozdielom, ze tu sa nikto nic nesnazi vysvetlit, scenar je absoluuutne rychloonicomusmazeny a dej predci akcia, ktora je sem tam aj troska efektna, ale inak uplne o hovne. ()

Greg25

88 minut mého života se nenávratně ztratilo kdesi - kvůli tomuhle filmu, který těží zejména z efektů, líbivosti filmů s nadpřirozenými schopnosti hlavních hrdinů a z hezkých tvářiček. Ovšem kam se poděl trochu zajímavý děj ve kterém by se něco dělo to neví asi ani sám režisér. Silně pochybuji taky o tom, že scénarista věděl co to znamená absurdita, preciznost a zejména propracovanost a střihač měl zřejmě dovolenou. Sakra to byla, ale absolutní ztráta času. 30% ()

M.A.J.O.

je to dobře vyhlížející sci-fi, je tady nějaký nápad, kvalitní efekty a podíváte se na spoustu míst ve světě. ()

Youtube chystá vlastní seriálový obsah

Youtube chystá vlastní seriálový obsah

18.10.2016

V Česku Youtube Red ještě nemáme, v Americe, Austrálii, Mexiku a na Novém Zélandě už si ale vylepšenou verzi Youtube užívají skoro dva roky. Správně tušíte, že se jedná o placenou službu bez reklam a… (více)

Karlík a továrna na mrtvoly

04.03.2012

Další Tři mušketýři

Další Tři mušketýři

05.04.2010

Úspěch Sherlocka Holmese přinutil studio Warner Bros. pátrat po dalších klasických námětech, které by bylo možné zpracovat podobně osvěžujícím způsobem a přiblížit je současnému publiku. Jedním z… (více)