Drama / Thriller

USA, 2007, 102 min

To že tady skoro každý uživatel dává tomuto filmu 3 hvězdičky není určitě náhoda. On to totiž takový film na těch 60 % je. Film řeší takovou ošemetnou situaci, semtam ji trošku vygraduje, místy ji pak zase trošku zklidní. Nejvíce mě samozřejmě dokáží nadzvedávat ty nekonečné kecy o nebi a scény v kostelech, ale zase vím, že Amíci jsou na tohle proště už ujetí a jediné východisko jim v životě poskytuje Ježíš. Každopádně až odpadnou tyhle náboženské hlouposti, tak se z toho začíná stávat i celkem zajímavá podívaná. Tedy v rámci průměru.(5.11.2008)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $121,994Tržby Celosvetovo $1,783,190Tržby za predaj DVD v USA $1,794,497 //počet predaných kusov 94,672║ koncept zaujme ale chcelo by to trošku viac prepracovať /60%/(10.2.2010)

Tak tohle je ten typ filmu, kde jsem si asi 10krát v průběhu sledování řikal: "Jen doufám, že tohle nikdy nezažiju, ani na jedný straně." Strašně těžký téma je tu podaný dost citlivě. Herecky mě zaujal předevšim Phoenix, Ruffalo taky dobrej, akorát Connelly podle mě dostala málo prostoru. Musim ale podotknout, že se z toho dalo vytřískat víc - prostě mě to nedokázalo úplně "vcucnout" a na konci "vyždímat"...(18.7.2009)

Herecký koncert všech zúčastněných, kterým ale hází klacky pod nohy účelně vyhrocené situace, nelogické okamžiky a poněkud pomalější tempo. Mít to 80 minut, chrochtám blahem.(28.2.2008)

Reservation Road si směle můžu přida na seznam filmů, jejichž hodnocení trošku nepobírám.. Od začátku až do konce jsem se ani na vteřinku nenudila. Většinu mých oblíbených snímků mám ráda proto, že mi jejich závěrečné vyvrcholení skoro vehnalo slzy do očí.. U Reservation Road to tak nebylo - slzy se mi v očích objevily hned na začátku a pak průběžně po celou dobu filmu.. Nestydím se za to, byl to opravdu silný zážitek! Navíc při tak úžasném obsazení s Joaquinem Phoenixem, Jennifer Connelly a Markem Ruffalo jsem se na to opravdu nemohla vynadívat.. Hodně to se mnou zamávalo :)(28.8.2012)

• - Filmovanie prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Connecticut, ktorý leží na severovýchode USA v oblasti Nové Anglicko. (MikaelSVK)