Drama / Thriller

USA, 2007, 102 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $121,994Tržby Celosvetovo $1,783,190Tržby za predaj DVD v USA $1,794,497 //počet predaných kusov 94,672║ koncept zaujme ale chcelo by to trošku viac prepracovať /60%/(10.2.2010)

Slušné drama.(5.5.2009)

• Psema

Po Hotelu Rwanda přišel na řadu film, za který by se měl Terry George pěkně stydět. Měl jsem totiž celou dobu pocit, že tenhle oslavovaný tvůrce prošel lobotomií mozku a zapomněl, jak se točí dramatické dojáky. Celý film se táhne podle jednoho vykonstruovaného mustru, amatérské dialogy střídají učebnicově ubrečené situace a celé to působí tak neskutečně nudně a s prominutím uchcaně, až se mi chvílemi spouštěl dávící reflex.(15.3.2008)

• dobytek

Podobný blbiny vysílaj každej den na Hallmarku. Jakž takž to zachránili herci. Jinak Hotel Rwanda jsem neviděl, takže to s tim nesrovnávám. 40%(1.8.2010)

Pomalu plynoucí a po všech směrech průměrné drama o smrti syna, vyrovnání otce i pachatele s touto tragickou situací a myšlenkách na pomstu.(19.6.2015)

• - Filmovanie prebiehalo na viacerých miestach v americkom štáte Connecticut, ktorý leží na severovýchode USA v oblasti Nové Anglicko. (MikaelSVK)