poster

Reservation Road

 • USA

  Reservation Road

 • Slovensko

  Reservation Road

Drama / Thriller

USA, 2007, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • gogo76
  ***

  Od režiséra filmu Hotel Rwanda akosi zákonite všetci očakávali niečo viac.Silným hereckým obsadením sa tento film drží nad vodou,ale dovolím si tvrdiť,že keby ho režisér nemal dopadlo by to oveľa horšie.Príbeh je veľmi jednoduchý a predvídateľný ako zo života,ale podľa mňa mohol byť ešte jednoduchší,pretože,až do očí bije náhoda,keď prípad ma pomôcť vyšetriť právnik,ktorý dieťa zabil.Hlavná trojica ale,hraje tak presvedčivo,že na to zabudnete.Pri výlevoch pocitu viny v podaní J.Connelly sa vám budú tlačiť slzy do očí,aspoň v pôvodnom znení,pretože dabing to vie pekne zbabrať.Moja manželka preplakala takmer celý film.Film o odpustení a pochopení.Citlivé manželky s malými deťmi si môžu pripočítať alebo odpočítať ľubovoľný počet hviezdičiek .60%.(2.2.2009)

 • Skip
  ****

  Drama o pomstě a výčitkách svědomí zahrané dvěma herci, kteří do svých rolí otců dali vše, co uměli. Možná v jistých chvílích trochu kostrbaté, ale i tak velmi dobrý film, který nenechává chladným a hořkost v ústech, lítost i bolest provázejí celý ten příběh, který se může kdykoliv stát na jakékoliv silnici.(16.11.2011)

 • Xmilden
  ***

  To že tady skoro každý uživatel dává tomuto filmu 3 hvězdičky není určitě náhoda. On to totiž takový film na těch 60 % je. Film řeší takovou ošemetnou situaci, semtam ji trošku vygraduje, místy ji pak zase trošku zklidní. Nejvíce mě samozřejmě dokáží nadzvedávat ty nekonečné kecy o nebi a scény v kostelech, ale zase vím, že Amíci jsou na tohle proště už ujetí a jediné východisko jim v životě poskytuje Ježíš. Každopádně až odpadnou tyhle náboženské hlouposti, tak se z toho začíná stávat i celkem zajímavá podívaná. Tedy v rámci průměru.(5.11.2008)

 • schizmo
  ***

  Takové silné téma, ještě silnější zápletka a oni to tak domrdaj! Představte si americkou odpověď na 21 gramů, ale totálně bez emocí a dopadu na diváka. Přitom obsazení skvělé, vystavění příběhu v pořádku, jen tam prostě chybí to, proč si zmíněný počin pouštím pořád dokola - totiž ten svíravý pocit prázdnoty, strachu a nekonečného žalu nad ztrátou potomka a zoufalé snahy najít útěchu v pomstě. Sotva za tři...(3.12.2014)

 • Chrustyn
  ***

  Pomalu plynoucí a po všech směrech průměrné drama o smrti syna, vyrovnání otce i pachatele s touto tragickou situací a myšlenkách na pomstu.(19.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace