Postal

Totálny úlet

Akční / Komedie / Thriller

USA / Kanada / Německo, 2007, 100 min

• korbitch22

na to že je Boll totální looser,je postal až překvapivě dobrej.moje oblíbená hra,je ale rozhodně víc brutálnější,uwe zvládnul podstatu parodování americkýho chování od a do z,ale nepohrál si moc s akcí,samozřejmě díky malému rozpočtu.rozhodně sem čekal víc scének s kočkou použitou jako tlumič.... :-)je tam hodně znát,že boll je prostě mizerný režisér,ale kdybych nepřiznal,že jsem se celkem bavil,tak bych byl pokrytec.(4.1.2011)

• dex2man

Je hezké, že má ÚV Blb spoustu nápadů -dokonce i originálních a trefných, ale jsou mu k ničemu, když je neumí použít. Nevytvoří kostru do které by je zakomponoval, ale chrlí je na diváky naprosto nekontrolovatelně, bez jakéhokoliv ladu a skladu. Tím se většina z nich zbytečně ztratí v tomhle rádoby-vše-parodujícím guláši. Kdyby tolik netlačil na pilu, vypustil polovinu 3,14čovin a soustředil se na ty povedené, mohlo to dopadnout jinak. Takhle jen dvě - hlavně za linii s ručníkářema, dementní Talibanec věčně ztrácející RPGčko a odpálení se před sámoškou mě přímo roztrhalo. Alláh agbar.(13.6.2012)

Film celkom ujde, je tam pár vtipných momentov a páčia sa mi aj niektoré podoby postáv z video hry. Ach, čo som sa ja nahral Postalu 2. Priznám sa, že som od filmu čakal viac. A to bola chyba. Ak ste hrali hru, tak film odporúčam, ak nie, tak nestrácajte čas. Radšej si zahrajte hru :)(8.3.2011)

• becki_tu

V podstatě neskutečná blbost, ve které se však nešetří břitkým humorem všeho druhu a důkazem toho je i to, že si ze sebe udělal srandu i sám Uwe. Nejlepší scénky jsou s Usámou, s vozíčkářem a korunu tomu všemu nasadí doslova brutální konec. Filmový Postal je tak překvapivě koukatelnou, vtipnou a místy až nehorázně ujetou satirou na USA. 45%(12.5.2009)

Bollův doposud asi nejlepší a nejzábavnější film (z těch, co jsem viděl, stále mi chybí jeho novější kousky, jako Tunnelrats, Rampage, nebo Blubberella)... Oproti předchozím filmům zde hraje důležitou roli jeden zásadní fakt, totiž že Boll k adaptované látce evidentně má vztah a přistoupil k ní s čímsi, čemu se s přimhouřenýma očima dá říkat "úcta". Pravda, pojem je to značně relativní, mluvíme-li o filmu, kde se střílí do dětí, rozjíždí se kočárky a popravují se zmatené čínské babičky za volantem. Všechna ta zběsilost, nahodilost, absurdita a brutalita ale k fenoménu Postal patří a je příjemné vidět Bolla, který si utahuje sám ze sebe a ještě zvládá kupit odkazy, které fanoušky hry prostě musí potěšit. Mimoto se mu daří pointovat gagy a kupodivu i předvádět řemeslně slušné sekvence, které představují v kontextu dosavadní Bollovy tvorby vysoký nadstandard. Bavil jsem se mimořádně. Zack Ward jako Postal Dude sedne jako prdel na hrnec. Uwe Boll je možná bezvěrec, ale natočil velmi zábavný film!(3.7.2011)

• Zack Ward