Postal

Totálny úlet

Akční / Komedie / Thriller

USA / Kanada / Německo, 2007, 100 min

• dex2man

Je hezké, že má ÚV Blb spoustu nápadů -dokonce i originálních a trefných, ale jsou mu k ničemu, když je neumí použít. Nevytvoří kostru do které by je zakomponoval, ale chrlí je na diváky naprosto nekontrolovatelně, bez jakéhokoliv ladu a skladu. Tím se většina z nich zbytečně ztratí v tomhle rádoby-vše-parodujícím guláši. Kdyby tolik netlačil na pilu, vypustil polovinu 3,14čovin a soustředil se na ty povedené, mohlo to dopadnout jinak. Takhle jen dvě - hlavně za linii s ručníkářema, dementní Talibanec věčně ztrácející RPGčko a odpálení se před sámoškou mě přímo roztrhalo. Alláh agbar.(13.6.2012)

• HAL

Snaha nasrat všechny okolo humorem který se absolutně vymezuje politické korektnosti by mohla být roztomilá, ale to by za ní nesměl stát Uwe Boll který byť i potenciálně vtipné scénky jako hádání se teroristů z WTC s Usámou o počet panen v ráji (byť je to těžce retardovaný styl humoru.. něco jako Sandlerovky bez zábran) pohřbívá nezajímavou režií a hlavně tunou rádobyhumorných sraček které nejenže nejsou ani vzdáleně vtipné, ale dokonce ani nějak extrémně ofensivní či znechucující, útočící na divákovy nejzazší limity snesitelnosti - ne, ony jsou prostě jen nudné, ať už je to střelba do dětí, souložení s něčím podobným hrochu, fekal, perverse, krev, střeva, zvratky... je to všechno příliš předvídatelné, příliš otravné a nezábavné, příliš nuceně kontroverzní za každou cenu a přitom film působí přesně opačně. nic z toho co ve filmu je mě nedonutilo se ne zasmát, ale ani aspoň trochu pozvednout obočí. I přes papírově zajímavé gagy je to prostě klasický Uwe - jeho Postal je tak nudný že by se z toho jeden posral. 1/10 (za závěrečný odkaz na Casablancu)(3.9.2008)

• AngelAngie

Hrála jsem hru (2), takže nehledě na jméno režiséra jsem to chtěla vidět .. obdivuju lokace, které opravdu byly jak vystřiženy z gamesy...(4.5.2009)

Film celkom ujde, je tam pár vtipných momentov a páčia sa mi aj niektoré podoby postáv z video hry. Ach, čo som sa ja nahral Postalu 2. Priznám sa, že som od filmu čakal viac. A to bola chyba. Ak ste hrali hru, tak film odporúčam, ak nie, tak nestrácajte čas. Radšej si zahrajte hru :)(8.3.2011)

No zas tak priserny to nebylo, ale porad to je dost slusna kokotina. Nejvetsi problem je, ze to krome par drobnosti nema s hrou vubec nic spolecnyho a pribeh je proste dementni. Aspon, ze tu sem tam padne naka slusna hlaska nebo se odehraje naka vtipna scena. A vsechny prestrelky jsou sice natoceny nic moc, ale jsou zabavny, strili se tu naprosto po vsem a ve velkym, takze skoda, ze jich tu je tak malo. Jinak herci jsou az na par vyjimek priserny. A hudba je docela slusna. Skoda, ze se Uwe nedrzel predlohy, mohlo to bejt zabavnejsi.(15.1.2008)

• Zack Ward