Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Djkoma
  *

  Za závěrečnou, uměleckou, satirickou, ironickou, šílenou, ale také geniální scénu prostě nemůžu dát méně než 1*. Uwe Boll dokazuje, že celý jeho filmový život je jen vtip. On chce točit filmy tak šílené a hrozné jak točí, pro něj to jsou klenoty a dokazuje to znovu a znovu. Tentokrát si i jako velký herec zkusí jednu roli, která je ironická až to není pěkné a možná se z něj pro někoho stane i "ten fašistický sympaťák, co se umí přiznat a udělat si ze sebe srandu", ale má jinou možnost? Dyť ho ve světě nebere vážně už snad nikdo a nevnímat jeho filmy jako absurdní komedie ani nejde:). Jinak je Postal plný nejšílenějších výmyslů, které povětšinou moc nerozesmějí a některé jsou až přehnaně kruté... Mimo to má tohle něco společného s hrou? Tento film je v 2% času vtipný a ve zbytku jen umírá největší počet lidí (především největší počet dětí) v historii filmu (Charlie Sheen teď musí natočit Žhavé výstřely 3: Topper na Harleyi :)) a je předváděn slepenec postav bez většího smyslu krom pochybné zápletky. Přesto ten konec... musíte vidět.(4.10.2008)

 • 666teen
  ****

  Bollovina za čtyři hvězdy? Rozhodně Postal. Jedná se totiž o takřka TROMAtizující zážitek a zároveň asi jediné kloudné dílo zaplacené zlatými zuby nenáviděných synů Izraele.(18.12.2011)

 • Dharter
  *

  Falusy, nesmyslný děj; Boll ani lépe nedovede překvapit. ✘(13.9.2011)

 • HAL
  odpad!

  Snaha nasrat všechny okolo humorem který se absolutně vymezuje politické korektnosti by mohla být roztomilá, ale to by za ní nesměl stát Uwe Boll který byť i potenciálně vtipné scénky jako hádání se teroristů z WTC s Usámou o počet panen v ráji (byť je to těžce retardovaný styl humoru.. něco jako Sandlerovky bez zábran) pohřbívá nezajímavou režií a hlavně tunou rádobyhumorných sraček které nejenže nejsou ani vzdáleně vtipné, ale dokonce ani nějak extrémně ofensivní či znechucující, útočící na divákovy nejzazší limity snesitelnosti - ne, ony jsou prostě jen nudné, ať už je to střelba do dětí, souložení s něčím podobným hrochu, fekal, perverse, krev, střeva, zvratky... je to všechno příliš předvídatelné, příliš otravné a nezábavné, příliš nuceně kontroverzní za každou cenu a přitom film působí přesně opačně. nic z toho co ve filmu je mě nedonutilo se ne zasmát, ale ani aspoň trochu pozvednout obočí. I přes papírově zajímavé gagy je to prostě klasický Uwe - jeho Postal je tak nudný že by se z toho jeden posral. 1/10 (za závěrečný odkaz na Casablancu)(3.9.2008)

 • T2

  Rozpočet $15miliónovTržby USATržby Celosvetovo $146,741(28.1.2010)

 • Zack Ward

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace