poster

Tom a Jerry: Kdo vyzraje na piráty

 • USA

  Tom and Jerry: Shiver Me Whiskers

 • Slovensko

  Tom a Jerry: Kto dobehne pirátov?

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2006, 74 min

Režie:

Scott Jeralds
 • juditik
  **

  Neviem, ale veď Tom a Jerry by mal byť vtipný, no nie? Možno zo tri krát som sa zasmiala...takže nič moc...(17.7.2010)

 • Paity
  **

  Pokračování pirátské linky, která dává tušit, že se bude většina děje odehrávat mimo souš a tak není nouze o velmi vtipné scénky.(6.6.2012)

 • baruss
  **

  Už to nieje ten Tom a ten Jerry, ktorých poznám z detstva... Možno deťom sa páčiť bude, pre mňa to bola strata času... Nieje to film pre všetky vekové kategórie, ako by sa dalo očakávať. Sklamanie(6.8.2007)

 • inutihar
  ****

  Mark Hamill dabuje lebku španělského šlechtice a hudební doprovod cituje soundtracky z jiných pirátských filmů. Takže docela zábavné.(6.5.2012)

 • tomeek
  **

  Dalo se to vydržet. Nezasmál jsem se ani jedenkrát, usmál jsem se dvakrát, a to až u ducha lebky :) Jediný vtipný prvek "filmu". Zoufale nudná scénka natažená na 74 minut, kde někdo pořád bezúčelně padá a vráží do něčeho. V klasickém T&J je sice padání a narážení taky, ale má to v ději smysl a je to odůvodněné. Kdyby se postavy dokázaly rozběhnout okamžitě a neběžely pět vteřin na místě, byl by film ještě kratší. Je sice fajn, že používá klasické zvukové efekty (křiky známé z původních grotesek), ale to je asi tak všechno. Kdyby to nebylo v autobuse, nikdy si to nepustím, protože to bylo opravdu špatné. Navíc ten český dabing byl dost otravný. Maximálně 2*, za víc bych si musel naliskat.(21.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace