Řezník

Mäsiar

Horor

USA, 2006, 93 min

• mysiak

Z tohto majú byť ďalšie diely....jesus...to čo bolo...asi som sa mal nafetovať, aby som tomu pochopil, vrah bol fajn, ale všetko ostatné bolo celé zlé, aspoň, že to nebolo dlhé, Courteney Cox hrá " z princípu" (pozrite si kto je režisér), a Thomas Jane s Jason Mewes nezmôžu nič proti scenáru?. P. S. Film je fajn kvôli Marsha Thomason P. S. S. Nečakaný koniec, že ?(8.7.2008)

• J*A*S*M

Nemůžu jinak, mě se to prostě vůbec nelíbilo. Ten film není ani strašidelnej, ani napínavej, ani vtipnej. Ztráta času to je. Všechny postavy jsou tak nesympatické, že by si zasloužili smrt mnohem drastičtější, vrah v masce Reagana postrádá veškeré charisma a děj je předvídatelný až hanba. 20%(29.11.2007)

• genetique

Arquetteovci ako začali, tak aj rýchlo, myslím, skončia. Réžia, scenár, produkcia, hlavné úlohy, to všetko mali pod palcom, no ničomu z toho nedávam palec hore. Občas slušná ľakačka, ktorá príde tam, kde nemá a nemusí, ale budiš, jedná dobrá hláška, takže hviezdička z milosti. 20%.(8.3.2009)

Tohle byl poměrně náser. Ještě šílenější film než mnou naposled viděný Satan. Tohle je takovej mišmaš všeho. Komedie/horor a takovej mysteriozní film. Já byl naprosto spokojený narozdíl od ostatních a proto začnu nejdříve od negativů a to je vrah. Sice se tu objeví málokdy ale je takovej nemastnej a neslanej. Ať se tvůrci sebevíc snaží tak to prostě nevyšlo. Ale to je snad jediný mínus. Ostatní jsou u mě plusy od herců, po naprostou absurdnost až po dokonale sedící humor. Navíc Jane tu byl bezchybnej. Palec nahoru.(9.2.2013)

• AngelAngie

Málo kdy mě film doslova nudí, nudí, nudí. Většinou ani ty největší braky mě nenudí, jsou třeba špatné jen díky zpracování efektů a nebo to herci nezvládají, ale tohle není špatné tímhle způsobem, tohle je nuda a nikde nic!(18.8.2008)