Řezník

Tripper, The

Mäsiar

Horor

USA, 2006, 93 min

Krev hipíků poteče proudem. Jak řekl, tak i splnil. Další slasher, který se může pyšnit skvělým, charismatickým zabijákem, krví oranžovější než segedín od tatínka a vyhulenými hipíky, co by vykouřili i rohlík. Některé scény mě neskutečně pobavily a já si film s vypnutým mozkem dostatečně užil.. Není to nic převratného, ale jako hororová komedie na nedělní večer je ideální.(12.11.2013)

• AngelAngie

Málo kdy mě film doslova nudí, nudí, nudí. Většinou ani ty největší braky mě nenudí, jsou třeba špatné jen díky zpracování efektů a nebo to herci nezvládají, ale tohle není špatné tímhle způsobem, tohle je nuda a nikde nic!(18.8.2008)

• mysiak

Z tohto majú byť ďalšie diely....jesus...to čo bolo...asi som sa mal nafetovať, aby som tomu pochopil, vrah bol fajn, ale všetko ostatné bolo celé zlé, aspoň, že to nebolo dlhé, Courteney Cox hrá " z princípu" (pozrite si kto je režisér), a Thomas Jane s Jason Mewes nezmôžu nič proti scenáru?. P. S. Film je fajn kvôli Marsha Thomason P. S. S. Nečakaný koniec, že ?(8.7.2008)

Takto sa robia politické horory...You can't stop it...it's Ronald Reagan...(25.1.2009)

• kajda.l

Kdyby se alespoň ukázalo, že Monica Gellerová je Ronald Reagan. Jenže ono prd! A ještě horší na tom je, že The Tripper se tak příliš okatě snažil být nečím víc, než jen tupým slasherem a to politicky nekorektní, americkou politickou scénu kritizující satirou!? Davide, ale notááák. Zkus to znovu, no možná spíš raději ne, a lépe. Tvůj první režijní počin hodnotím nedostatečnou. Dabing ohlušující (pokud jsou podobně dabovány všechny filmy a ne jen podobné braky tak potěš... prdel)(18.2.2013)

• - V Nemecku bežal tento film pod názvom President Evil. (beso74)

• - LSD aneb kyselina lysergová byla poprvé syntetizována v roce 1938 Albertem Hofmannem ze švýcarské firmy Sandoz. Její ohromující účinky však objevil až 16.dubna 1943, když se mu omylem dostala do úst, což vedlo k prvnímu LSD tripu v historii, který u šokovaného Hofmanna začal při jeho cestě domů na kole, podle čehož se tomuto dni říká The Bicycle Day. (formelin)

• - Během natáčení často pršelo, ovšem v jediný den, kdy se měla natáčet scéna s deštěm, ani nekáplo. (Holina)