Řezník

Mäsiar

Horor

USA, 2006, 93 min

• Terva

CITÁT - Je to jen hrozná realita lidského utrpení.......... Útok motorovou pilou na začátku filmu je brutální. Než se však děj pořádně rozjede sálá z toho celkem nuda, plná bezduchých dialogů. Prostě realita drog. CITÁT - Drogy ničí tenhle stát.......... Film nese původní název The Tripper, což má pramálo společného z českým názvem Řezník. Vzhledem k přítomnosti velkých dávek drog, sexu a chlastu, bych spíš přivítal název Na tripu. CITÁT - Když se klepe dodávka, nechoď koukat na ptáka.......... Celkem je to otřesný film, asi třicet komparzistů se tu snaží dělat chaotické davové scény, o dialogu už jsem psal a hudba, to je darmo mluvit (psát). V některých částech je celkem slušná kamera, ale to je tak vše. Obyčejná nemastná vyvražďovačřka na pozadí Festivalu lásky. CITÁT - Když neodjedete, tak zemřete.......... Vrah v masce Ronalda Reagana se nestane mým oblíbencem. Zlatý Mayers. CITÁT - Ale já jsem republikán.......... Jako celek je ten film blbost. Nezáživná nuda, která má nevyužitý potenciál.(14.9.2012)

• MrHlad

Velmi slabé. Arquette nevěděl, co chce točit. Satiru, komedii, horor nebo prostě jen úchylný mix všeho dohromady? Nebýt několika vtipnějších scén, bylo by to čiré utrpení. Herci zachraňují, co se dá, ale proti unylé režii bez nápadů byli bezmocní.(11.8.2007)

• AngelAngie

Málo kdy mě film doslova nudí, nudí, nudí. Většinou ani ty největší braky mě nenudí, jsou třeba špatné jen díky zpracování efektů a nebo to herci nezvládají, ale tohle není špatné tímhle způsobem, tohle je nuda a nikde nic!(18.8.2008)

• SeBig

K tomu nemusim snad nic vypisovat..kokotina, vrah bez motivu, nuda, postavy o ničem proste sra_ka.(2.8.2013)

• J*A*S*M

Nemůžu jinak, mě se to prostě vůbec nelíbilo. Ten film není ani strašidelnej, ani napínavej, ani vtipnej. Ztráta času to je. Všechny postavy jsou tak nesympatické, že by si zasloužili smrt mnohem drastičtější, vrah v masce Reagana postrádá veškeré charisma a děj je předvídatelný až hanba. 20%(29.11.2007)

• - Během natáčení často pršelo, ovšem v jediný den, kdy se měla natáčet scéna s deštěm, ani nekáplo. (Holina)

• - LSD aneb kyselina lysergová byla poprvé syntetizována v roce 1938 Albertem Hofmannem ze švýcarské firmy Sandoz. Její ohromující účinky však objevil až 16.dubna 1943, když se mu omylem dostala do úst, což vedlo k prvnímu LSD tripu v historii, který u šokovaného Hofmanna začal při jeho cestě domů na kole, podle čehož se tomuto dni říká The Bicycle Day. (formelin)

• - Americká zástava, ktorú možno vidieť v jednej zo scén, je "staršej verzii", je na nej totiž len 48 hviezd. Používala sa do 4.7.1959. (beso74)