Jean-Claude Van Damme se představuje v roli nečestného policajta Anthony Stowea, závislého na heroinu. S jeho povahou ho nikdo nemá příliš v lásce, včetně vlastní ženy. Jeho hlavním nepřítelem se stává Gabriel Callaghan - bývalý kolega, který se přidal k mafii. Při přestřelce je Anthony těžce zraněn a upadne do kómatu.Za několik měsíců se probere a je z něj jiný člověk. Rozhodne se dát staré věci do pořádku. Chce potrestat ty, kteří ho kvůli odhalení pravdy téměř zabili a osvobodit svoji unesenou ženu. (oficiální text distributora)

sadlokan

JCVD vypadá jako Dirty Harry na heráku.A je na heráku.Pročež jeho hlavní nepřítel se jmenuje Callahan....A neserou se s tim ,Harry neHarry. ()

Hapretor

Zde si Van Damme sáhnul na dno svých hereckých možností. Opravdu nejlepší výkon celé jeho kariéry. Dyť on obličejem vyjádřil překvapení, smutek, znechucení, a celou škálu dalších emocí ... Chuck Norris by se od něj mohl učit. A to ani neudělal svou super kopací otočku. ()

helloween93

Hodně vydařenej Žánklód, příběh má dobrou atmosféru a děj odsýpá. Zkorumpovanej polda závislej na háčku se mi v jeho podání fakt líbil. Škoda, že takovej nebyl celej film.:d ()

Cvalek odpad!

Nejhnusnější film v jakém to Jean Claude - Damme hrál. Velice špatný film a taky i velice hnusný. Vůbec se mi tenhle film nelíbil, špatné provedení i zpracování. Příběh filmu je taktéž velice nezajímavý a nezáživný. Co se týče akce tak té ve filmu moc ani nebilo. Van Damme se aspoň mohl líp předvést v akčních scénách. Špatný film  i špatná akce. Zbytečný film! ()

gp_one

Doby, kdy jsem jako kluk hltal Van Dammeův Bloodsport jsou dávno pryč. Stejně jako jeho kolegové - akční hrdinové, všichni ti Lundgrenové, Stalloneové a Schwarzeneggerové, i Van Damme se v polovině 90. let octl v situaci, kdy už nikoho nebavilo hltat leckdy stupidní mlátičky a naprosto propadl. Každý z nich si hledal svou cestu zpět na vrchol, ale bohužel, temné vody se nad nimi nemilosrdně zavřely. A v případě Van Dammea, byla tato cesta až tragikomická. I proto jsem u tohoto filmu neměl ani chuť si ho pouštět. Nevěřil jsem v něco lepšího. Jaké bylo ale moje překvapení, když jsem si po půlhodině filmu říkal, že tohle by mohlo být i na 5 hvězd, které špinilo snad jen Van Dammeovo herectví/neherectví. Škoda, že druhá polovina filmu podléhá tolik obávanému klišé, ve kterém parchant od kosti se stává téměř až hloupoučce vypadajícím "hodným pánem od vedle". Těsně před koncem jsem proto chtěl dát lepší 3 hvězdičky, ale konec byl opět skvělý a proto končím na pěkném skóre ****! I ()

Kingjiri

Drama s JCVD v hlavní roli? Pokud tenhle film zkouknete, možná vás smích přejde - stejně jako mě:) Překvapivě se tu nejvíc mluví, potom střílí a jenom minimálně kope. JCVD si jede svuj pokerface opět celej film, ale k charakteru jeho postavy (zfetovanej polda znuděnej životem) se ten jeho kamennej výraz v obličeji hodí a dá se říct, že tentokrát fakt hraje. Příběh je béčkovej, ale když jde o dramatický scény (nějaký nebyly vůbec špatný), je podanej serióznim způsobem. O tom, že jde o trochu jiný béčko svědčí i nečekanej a sympatickej konec. Místy mě potěšila dokonce i hudba. Jenom škoda, že nebyl větší rozpočet na schopnějšího režiséra a kvalitnější akci. Objektivně za tři hvězdy, ale přihazuju čtvrtou, protože tohle na poměry Van Damma nebylo vůbec špatný a příjemně mě to překvapilo. ()

NightPorter

Nebylo to úplně zlý, nicméně Gibson tyhle roličky zvládá daleko líp. Van Dammovi přecijen sluší víc helicopter kick než bouchačky. ()

Louie

Jean-Claude se nám vrací! Musím říct, že tenhle film jsem si užil a Jean je hlavně v první polovině vynikající. Jen mě štve českej distributor, kterej nedal na disk český titulky... ()

messi@h

První polovina filmu má takový náboj a atmosféru, že kdyby si ji udržel celý film, bylo by to jednoznačně za 5*. Až do smrti začíná jako skvělá temná kriminálka s ultra drsným hlavním hrdinou a velmi fotogenickým podsvětím. Tady mohl vzniknout nový Leon nebo Brutální Nikita (a pochybovače upozorňuji, že nejsem žádný nekritický příznivec Van Damma). Bohužel pak přijde zlom v podobě smrtelného zranění hlavního hrdiny (škoda toho klišé) a scénárista i režisér si najednou neví rady. Druhá polovina filmu je dost rozplizlá. Ale naštěstí nikdy nesklouzne do trapnosti nebo nesnesitelné patetičnosti. Přesto "Až do smrti" kvalitativně mezi ostatními Van Dammovými filmy docela ční. P.S.: Van Damme opravdu hraje - a podle mého dobře! P.S.2: Na film jsem se díval v dabingu. Nemám dabing rád, ale tady dost pomáhá, protože ostatní herci v originále mluví tak nějak divně... neherecky. A u Van Damma mě trochu iritoval ten jeho francouzský přízvuk. ()

duffi

Sakra práce konečne se Van Dammovi po dlouhe době daří scénáře a režiséři, ta ctvrta hvezdicka je za ten ne-holywoodsky konec :-) Po Elite armady dalsi velmi solidni snimek! ()

Sign

Velice zajímavě natočený film s Van Dammem, film je takový zvláštní a jiný, nevidíme zde usmívajícího Vandama s nohama nahoru ale detektiva závislého na drogách který dostane životní lekci a vzpamatuje se k dobrému. ()

kubal18

J-C.V.D. nemůže absolutně zahrát takové role. Ring, hřeby, střepy, jedna otočka, druhá otočka a rozštěp je to co od něho chceme vidět a v čem je zatraceně dobrej. Né takovýto shit. ()

lokol

velice dobry film...van damme sa rozhodol ze uz nebude nesmrtnelny hrdina, a ze si vyberie ulohu ktora ma vyznam...pracuje na protidrogovom, sam berie drogy, je hnusny necitlivy, je postreleny a vsetko naopak...nieje to nic moc ako film ale ako film s van dammom je to nieco extra...ma vyznam, ma myslienku, nechyba ani akcia, chyba jeho klasicke karate, ale doplna to dobry herecky vykon...nieco nove, nieco na van damma nezvycajne...a tesim sa na JCVD, mozno sa mu to podarilo tiez... ()

zberatel

A Dalsia vynimka vo Van Dammeho registri kde sa snazi vylepsit skore medzi dobrymi filmami co mu priniesli popularitu a slavu a totalnych kravin typu Derailed kde sa marne snazi zopakovat Seagalov uspech v Siege 2 - dark teritory. ()

Tamten

Je dobře, že si Vna Damme uvědomil, že když už nedokáže pořádně kopat, tak se nemá snažit to ve filmu předstírat. A místo toho se pustil do kriminálky, kde sice hraje drsného poldu, ale ten polda je především slizkej a pěkně hnusnej. A ona mu ta role poměrně sedla a film je dobrej, teda až do doby, kdy se probere z komatu a jeho psychyka se zcela otočí. pak už je to o něco slabší, ale moc zkazit se to nestihne. Film trocu připomíná Špatného poldu s Nicolasem Cagem, který se títmo možná nechal inspirovat. ()

Armin82

Tak i když všichni tvrdí,že Van Damme není žádnej herec,tak já si myslim,že jak stárne tak se jím stává...jedna věc je jistá...Van Dammovi na starý kolena došlo, že filmy s otočkama,kdy protivník jen stojí a kouká,jak ho slavný belgičan otočkama doslova fackuje,jsou už dávno za zenitem :)Tenhle film,Peklo,nebo JCVD jsou toho důkazem :)Van Damme bez make-upu,s pytlema pod očima působí ve filmu opravdu jako feťák a to,že umí hrát i ty zlouny víme už od roku 1985,kdy ztvárnil ruského karate šampiona ve filmu Neustupuj,nevzdávej se :)Role mu podle mě sedla nadmíru,scénář byl taky slušnej o napětí či drama taky nouze nebyla a ta závěrečná přestřelka alá playstationová hra The Getaway taky šla :)Takže za mě 80% ()