Půlnoční vlak

• USA The Midnight Meat Train (více)

Nejděsivější jízda vašeho života!

Adrii

Zprvu film neplnil má očekávání, ale když jsem se přesto přenesla, tento thriller mne vtáhnul do děje. 70minut bylo poměrně zajímavých. Vrah v metru, krvavé scény, pár skutečně dobrých záběrů například v řeznictví... Ale ten konec, ty monstra a ty dvě věty k monstrum...to jsem fakt nepochopila! ()

g3rtrud

Krvavé scény patria k tomu najlepšiemu čo som v poslednej dobe videl. Žiaľ, ten koniec mi tam nesedel. Hodnotenie u mňa zráža určite aspoň o jednu hviezdičku. ()

theFtip

3 nebo 4 hvězdy? Toť otázka. Dobrá atmosféra i děj,a také dost brutality, ale závěr filmu mě zklamal. Sice jsem to takhle čekal, ale i tak je to zklamání. Ale za spojení brutality a krve + atmosféry nakonec dávám 4*. ()

chrchel

Barkerovu první Knihu krve jsem četl až asi dva roky po zhlédnutí filmu, takže jsem tehdy neměl žádné srovnání. Ale i při něm by pro mě filmová adaptace nejspíš vyšla vítězně. Cooperův hlavní hrdina je opravdu sympaťák a z Vinnieho to zlo snad na míle sálá. Atmosféra se tu buduje slušně, scény vraždění jsou správně krvavé a pointa příjemně (ne)překvapivá. Baví mě i poněkolikáté :-) ()

Aywes

Tupost určitých postav ve filmech mě nikdy nepřestane udivovat. Je to jako sledovat opici, která stárne, ale vůbec nic se nenaučí i když jí vědci dopujou jakýmkoliv svinstvem. Nevýraznost hlavního záporáka je tak výrazně nevýrazná, až mi bylo občas výrazně zle v takové míře, že to bylo nevýrazné. V hlavní roli fotograf idiot, který dokáže bez stabilizátoru (nejsem fotograf, ale neměli by fotografové používat třeba víc ruce nebo tak něco?) nafotit parádní snímky (scéna na jatkách) a ještě ze sebe dělá u konce filmu drsňáka. Což působilo dosti trapně. Nerad bych popisoval podrobněji, abych se vyhnul spoileru, ale vypadalo to jako parodie na blížící se konce z fakt dobrejch béčkovejch filmů. Naštěstí to konec celkem zachránil. I když byl předvídatelný stejně jako shitozní kamera v akčních scénách, tak byl celkem dobře zpracován. A nechápu, proč se točej filmy podle slabší povídky od Barkera. Snad si někdo uvědomí, že píše líp, než nám ho kinematografie představuje. Prostě zůstaňme u Hellraisera, jasný? ()

Keen.lady

Tak to byla zase kravina. Nemám ráda Coopera a Leslie Bibb. Potěšila mě tedy aspoň Brooke Shields. Příběh tak nudný, natahovaný a nesmyslný, že jsem měla chuť vraždit. A dát si steak. Konec byl jen završením debility a pohřbením jakýchkoliv nadějí, že to bude mít nějaký pořádný smysl. Předvídavé, unylé, Vinniemu Jonesovi jsem neuvěřila ani jednu ránu, charisma 0. Jeho vraždění... hm.. hodně špatně vizuálně zpracované. Nemluvě o ''newyorském fotografovi''... vážně, podívejte se, jak fotil. Už to nebylo ani k smíchu, spíše k pláči. Dialogy o ničem. Hrůza. ()

muti

japonsky rezier si vybera klasicku japonsku hororovu temu - nocne metro, ktoru zasadzuje do nic netusiacej ameriky. bradley mi tam na zaciatku velmi nesedel, ale ked vyrazil na nocne fotenie tak uz som mu drzal palce. skoda tych digitalych gore, ktore film trosku zlacnili, nasincom zase chybala smrt revizora, nuz tazko vyhoviet kazdemu. celkovo mile prekvapenie, som rad, ze som si film zaradil na watchlist. Urcite sa moje cesty s Kitamurom v buducnosti znovu stretnu. koment: Shit, tombac, kitano. ()

kacir

Nie som z toho až taký unesený ako poniektorí, ale bola to celkom sranda.. Ja som asi skôr na ducharinky..pri takýchto slasheroch sa nebojím ani nelakám. No gore bola pastva pre Oči :-D rozmýšľam prečo nedám 4..možno nabudúce. ()

ZHODNOTITEL

No... čekal jsem zcela něco jiného. Že to zabrousí až do takového absurdna jsem si nemyslel. Navíc to ani nevypadá jako nějaký kvalitní film. Je to spíš Béčkový snímeček, který se hodí do regálu školní tvorby. ()

Chromeskull

Brutál, tohle se jen tak nevidí! Byl jsem napnutej od začátku až do konce a konec mě doslova dostal.  Neznámý rejža u mě zabodoval. Sympatický hlavní postvy, skvělý výběr záporáka a především poctivá nálož gore scén. Horor, jak má vypadat! 80% A pro jednou má pan LIVINGDEAD pravdu! :D ()

david666

drsné záběry jednotlivých vražd nezastíní fakt, že tvůrci se tady víceméně opakují a nepřináší nic moc nového a originálního. Pro fanoušky hororu se však určitě jedná o jeden z lepších hororů letošního roku. Chtělo by to ale více vysvětlit zýpletky s těmi podivnými tvory na konci. ()

blackout

Pro mne velké zklamání Gore efekty příliš digitální, přítelkyně Maja dost otravná. Ještě k tomu se přidá dost nelogičností jako, že vše má na starosti pouze jeden detektiv, metro si jezdí nocí jak se mu zlíbí a tisíce, desetitisíce či snad statisíce? zmizelých lidi za desítky let nikomu nevadí? ()

Kečo

Celkom dobry krvak, Vinnie tu ulohu zahral perfektne, akurat skoda toho konca, ktoremu som vobec nepochopil 70 % ()