poster

Samotář

 • USA

  Smart People

 • Slovensko

  Klub mŕtvych

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Faustka
  **

  Jsou tak chytří a přece… Poznají ten stav, kdy už mysl nepojme více informací a začne se bouřit proti nežádoucímu zahlcení..? Tím ukazatelem ke změně se tak stává strýček Chuck; jediný, který doposud neztratil spojení s realitou. Návrat pro: nabubřele zakyslého profesora Wetherholda, nesnesitelnou Vanessu a mírně váhavou Dr. Hartigan(Sarah pouze změnila prostředí, nikoliv umění přesvědčivosti), tak bude velmi nesnadné. Jak je nesnadné přebrat se tou přemírou inteligentních dialogů.(2.5.2011)

 • Malarkey
  ***

  To je tak, když někdo nedokáže přejít přes svoje osobní problémy. Stane se z něj smolař jako v tomhle filmu a pokud nepříjde nějakej extra zlej scénárista, vykouzlí mu příjemně zralou blondýnu, která ho zpucuje a dá do parády, tak jak si zaslouží.(7.7.2010)

 • dezorz
  ***

  velki herci + maly film = priemer. mudrych ludi sa tiez nedockate.(3.8.2008)

 • AngelAngie
  ***

  Pro tenhle film bych měla takové své soukromé označení - malý, ale přesto velký film. Než jsem ho viděla, byla jsem plná očekávání, protože herecké obsazení mi přišlo opravdu výborné, pro mě osobně je Ellen Page magnet na úspěch a kvalitu a Dennis Quaid byl před několika lety mým nejoblíběnějším hercem. Sarah Jessicu mám ráda, protože zbožňuji Sex ve městě, takže už tyhle 3 "důvody" byly obří. Musím říct, že mi na jednu stranu hrozně vadila upejpanost tohodle snímku, vadilo mi to, jak je prostý a jednoduchý, že vše jede v jedné lajně a skoro se nic neděje, ale to SKORO musím zdůraznit, protože ono se tam toho pod pokličkou dělo spoustu. Je to krásný film, klidný, který si na nic nehraje a hned na první pohled jde poznat, že se nejedná o žádný trhák s obrovským rozpočtem, ale naopak je to malé dílko, které uvidí a zároveň osloví jen malo lidí.(10.8.2008)

 • Němi
  ****

  V porovnání s nedávno viděným a stylově velmi podobným snímkem Birds of America rozhodně vítěz. Opět několik životních nebo morálních zkrachovalců - opět několik osudů, které se nakonec v lepší obrátí... tentokrát mi to ovšem nebylo jedno. Podobných snímků je tolik, že už vlastně záleží víc na postavách, které do filmu umístíte, než na co nového v ději přijdete. Quaid, Church a především Ellen Paige jsou všechno sympaťáci. A hrají velmi dobře (dokonce i prvně jmenovaný konečně není Quaid, ale filmová postava). Malý, pěkný film - který stojí především na tom, jestli si oblíbíte postavy, jinak v ději nic nového nepřináší. Já si je oblíbil. Hodně. Thomasi Haden Churchovi a Ellen Page prostě nelze odolat a kdykoliv se objeví, nelze z nich spustit oči. Zdejší hodnocení film docela nedoceňuje... rozhodně má minimálně na 75% (u mě i více).(25.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace