Samotář

Klub mŕtvych

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 90 min

• choze

Čekal jsem vtipné chytré pohlazení o morousovi vytaženém z ulity ve stylu LEPŠÍ UŽ TO NEBUDE nebo ŽIVOTA PODLE DANA, ale chyba lávky. Nevtipné, nezáživné, zbytečné. Proč do toho šla Ellen Page s jejím dosud neomylným čuchem na zajímavé filmy je mi záhadou.(9.11.2011)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $9,511,289Tržby Celosvetovo $11,839,695Tržby za predaj DVD v USA $3,418,676 //počet predaných kusov 171,499(13.3.2010)

Typický drama o ovdovělým chlápkovi, kterej je nejdřív nesnesitelnej, ale s přibývajícím časem jde stále víc do sebe, je to fakt docela hodně jednoduše nalinkovanej příběh, ovšem Dennis Quaid je tady výbornej a díky němu a Thomasu Haden Churchovi a Ellen Page je z toho docela dobrý, i když předvídatelný, drama(20.8.2008)

To je tak, když někdo nedokáže přejít přes svoje osobní problémy. Stane se z něj smolař jako v tomhle filmu a pokud nepříjde nějakej extra zlej scénárista, vykouzlí mu příjemně zralou blondýnu, která ho zpucuje a dá do parády, tak jak si zaslouží.(7.7.2010)

velki herci + maly film = priemer. mudrych ludi sa tiez nedockate.(3.8.2008)