poster

Samotář

 • USA

  Smart People

 • Slovensko

  Klub mŕtvych

 • Velká Británie

  Smart People

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2008, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  ***

  To je tak, když někdo nedokáže přejít přes svoje osobní problémy. Stane se z něj smolař jako v tomhle filmu a pokud nepříjde nějakej extra zlej scénárista, vykouzlí mu příjemně zralou blondýnu, která ho zpucuje a dá do parády, tak jak si zaslouží.(7.7.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Už to není nejmladší týpek (jako já), nevlídně bručí na své okolí (jako já), všichni ho nenávidí (jako mne), ale přesto mi Dr. Wetherhold není nijak zvlášť sympatický. Navíc má s přítelkyní prapodivně sterilní vztah a tak jedinými, avšak velice pádnými, důvody sledovat tento snímek jsou superuvolněný bratr (T. H. Church) a robotická dcera (E. Page). Bez nich bych šel s hodnocením o dvě hvězdy dolů.(20.10.2011)

 • dr.Orlok
  **

  Škoda, těch nesympaticky napsaných postav ( až na Thomase Hadena Churche), nudně výprávěného příběhu bez zvratů, okázalého naparování chytrosti postav... takže ve výsledku zůstává jen skvělá Ellen(20.10.2008)

 • Shit
  ***

  Typický drama o ovdovělým chlápkovi, kterej je nejdřív nesnesitelnej, ale s přibývajícím časem jde stále víc do sebe, je to fakt docela hodně jednoduše nalinkovanej příběh, ovšem Dennis Quaid je tady výbornej a díky němu a Thomasu Haden Churchovi a Ellen Page je z toho docela dobrý, i když předvídatelný, drama(20.8.2008)

 • JohnCZ
  ****

  Zase jedna nezávislá jednohubka a opět mi sedla. Nepopírám, že na film jsem se podíval hlavně kvůli Ellen Page, která tu má zase zajímavé ulítlou roli. O tom že je nehorázně roztomilá už není potřeba mluvit ;) Celej snímek se nese v hodně pohodovým duchu, Dennis Quaid má zase roli takového toho typického dobráka a sympaťáka a Sarah J. Parker mi nevadila, i když ji osobně moc nemusím. Dost mě zaujal soundtrack složený zejména z brnkání na kytaru a tomu stylově podobných písniček. Tento vcelku neobvyklý výběr se osvědčil už v Juno a tady funguje stejně tak dobře. Stejně jsem ale měl pocit, že Smart People je pilotním dílem hodně zajímavého seriálu a je škoda, že se jedná o pouhý film. Postavy působily natolik zajímavě, že bych jejich osudy klidně sledoval dál. Silné 4*(10.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace