poster

Led Zeppelin: The Song Remains the Same

 • Velká Británie

  Song Remains the Same, The

 • Velká Británie

  Led Zeppelin: The Song Remains the Same

  (Velká Británie)

Dokumentární / Hudební

Velká Británie / USA, 1976, 137 min

Kamera:

Phil Parmet
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrysopras
  ****

  Geniálně interpretovaná Stairway To Heaven ( s Pagem a Plantem v životní formě ) opentlená několika dalšími perličkami. Místy ale trochu nudí, proto nedávám plnej kotel.(22.2.2008)

 • Frajer42
  odpad!

  Po všech stránkách příšerný dokument. Úplně nejhorší je jeho zpracování. Někdo se snažil být strašně umělecký, avšak postrádal veškerý talent. Není mi příliš blízká ani hudba, kterou se Led Zeppelin prezentují a zazní pouze jedna poslouchatelná píseň. Zdejší hodnocení je tak vysoké, protože tuhle sračku vyhledávají výhradně fanoušci této kapely. Ostatní se na dokument vyserou. Taky bych se na něj vysral, kdyby ho skupinka nadšenců nekatapultovala mezi 300 nejlepších filmů. Za sebe musím dát odpad.(2.1.2013)

 • Beckett51
  *****

  There's a lady who's sure all that glitters is gold. And she's buying a stairway to heaven. Zakladatelé heavy metalu ve své nejlepší podobě. Ať už hrají jemnější folk-rockové balady nebo tvrdé rockové a metalové písně, vždycky to stojí zato.(5.2.2014)

 • corpsy
  **

  Audiovizuálne potešenie pre fanúšikov Led Zeppelin. My ostatný tu budeme pravdepodobne mimo misu.(30.8.2014)

 • okkac
  *****

  Ty filmové prostřihy celkem ruší, navíc jsem u některých ani nepochopil jejich smysl, ale jsou to Led Zeppelin a těm dát míň než 5* se nedá.(23.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace