poster

Led Zeppelin: The Song Remains the Same

 • Velká Británie

  Song Remains the Same, The

 • Velká Británie

  Led Zeppelin: The Song Remains the Same

  (Velká Británie)

Dokumentární / Hudební

Velká Británie / USA, 1976, 137 min

Kamera:

Phil Parmet
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Eddard
  *****

  Jasně, našlapanost našlapaná. Co jiného? Zážitek. Co z toho, že je videoklip k Rain songu s Robertem trapný až to praští, když se vám z krásy té hudby klepou kolena? Ne tak hutné a zajímavé jako nový dvoudiskový skvost, ale přesto jedna z cest, jak aspoň nahlédnout do historie a naživo si vychutnat čtyři chlápky, kteří definovali žánr hard rocku.(17.5.2007)

 • kobejn
  ***

  Kdyby šlo čistě jen o záznam koncertu v MSG v roce 1976, nemělo by to chybu, a bylo by to za 5, ale dojem z toho vystoupení dost hatí ty pro mě dnes naprosto nepochopitelné hrané pasáže, které tu jsou zcela zbytečné a samoúčelné. Beru to tak, že v tý době to asi mělo působit avantgardně či jak (srovnání s Magical Mystery Tour Beatles se nabízí hned), dnes už to působí jen trapně. Geniální hudba nepotřebuje žádné berličky, vystačila by si sama. Vystoupení perfektní.(5.2.2013)

 • cheyene
  *****

  Srdeční záležitost. Led Zeppelin. Téma na hodinové diskuze, přednášky, disputace a polemiky. Led Zeppelin. Mojí oblíbenci. The Song Remains the Same - povinné, pokud máte rádi Planta, Page, Bonza a Jonese. Prostě kdo má rád Led Zeppelin!(23.12.2009)

 • Jeanne
  ****

  Záznam z koncertu je stylově zkombinovaný se vším, co patří k atmosféře 70. let: Návrat k přírodě, jednoduchost a z dnešního pohledu příšerná alternativnost. Ve způsobu oslavy prvků z nejrůznějších dějinných epoch už jakoby začínala 80. léta... A v tomto smyslu - sledování kulturního vývoje - jsem si film ráda užila.(22.2.2015)

 • brit84
  ***

  Podle mě je hodnocení hudebních filmů či dokumentů celkem ošemetné. Každý má jiný vkus a hodnocení je potom zavádějící. Některé songy od Zeppelinů mám rád, ale tento filmodokument mě příliš nenadchnul.(22.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace