poster

Led Zeppelin: The Song Remains the Same

 • Velká Británie

  Song Remains the Same, The

 • Velká Británie

  Led Zeppelin: The Song Remains the Same

  (Velká Británie)

Dokumentární / Hudební

Velká Británie / USA, 1976, 137 min

Kamera:

Phil Parmet
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jeanne
  ****

  Záznam z koncertu je stylově zkombinovaný se vším, co patří k atmosféře 70. let: Návrat k přírodě, jednoduchost a z dnešního pohledu příšerná alternativnost. Ve způsobu oslavy prvků z nejrůznějších dějinných epoch už jakoby začínala 80. léta... A v tomto smyslu - sledování kulturního vývoje - jsem si film ráda užila.(22.2.2015)

 • Beckett51
  *****

  There's a lady who's sure all that glitters is gold. And she's buying a stairway to heaven. Zakladatelé heavy metalu ve své nejlepší podobě. Ať už hrají jemnější folk-rockové balady nebo tvrdé rockové a metalové písně, vždycky to stojí zato.(5.2.2014)

 • HellFire
  ***

  Jsem nucen dát tři hvězdy. Led Zeppelin a jejich hudba mi nic neříká, čekal jsem tak alespoň dobře natočený dokument. Jelikož mi ale po proklikání písní, které tvoří 90% materiálu zbyly jen kusé nahrávky chvil mezi koncerty a nic neříkajících úvodních deset minut, nezbývá mi než hodnotit takhle. Alespoň mi to rychle uběhlo a ze dvou hodin bylo deset minut :).(23.10.2014)

 • brit84
  ***

  Podle mě je hodnocení hudebních filmů či dokumentů celkem ošemetné. Každý má jiný vkus a hodnocení je potom zavádějící. Některé songy od Zeppelinů mám rád, ale tento filmodokument mě příliš nenadchnul.(22.1.2011)

 • Eddard
  *****

  Jasně, našlapanost našlapaná. Co jiného? Zážitek. Co z toho, že je videoklip k Rain songu s Robertem trapný až to praští, když se vám z krásy té hudby klepou kolena? Ne tak hutné a zajímavé jako nový dvoudiskový skvost, ale přesto jedna z cest, jak aspoň nahlédnout do historie a naživo si vychutnat čtyři chlápky, kteří definovali žánr hard rocku.(17.5.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace