poster

Superpes

 • USA

  Underdog

 • Slovensko

  Utečenec

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy / Sci-Fi / Akční

USA, 2007, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • depony
  *

  Proboha ... tohle je supertrapas ... buď jsem vyrostl z rodinných komedií a nebo tohle není komedie, které by se šlo upřímně zasmát ...(20.4.2008)

 • ivishka
  *

  Jak může bejt komediální čokl, co pobíhá a mele o nehorázných nesmyslech? Nazývá se superpsem...Pes jako pes a tohle je škaredý bígl.Žádná velká senzace taky není to,že je tu natočený svět lidí i s tím psím, ale jelikož psy jako takové moc nemusím tak mi to přijde přehnaně nevtipné.Rodinná komedie je to asi tak jako já jsem superpes...(5.7.2012)

 • genetique
  ***

  V tomto roku útočilo psie filmové komando na diváka niektorými filmami, po absolútnej fraške v podobe 'Firehouse Dog', sa aspoň o trochu priazne snažil tento film a mám z neho oveľa priaznivejšie dojmy. Napriek tomu, že James Belushi sa znovu márne snaží preraziť späť popri najlepšom priateľovi človeka, tak sa jedná o príjemnú oddychovku. Občas trápne, často klišé, ale v podobnom námete už psa tak ľahko neuvidím, takže som si to celkom užíval. Navyše bígl je moja obľúbená rasa. 55%.(14.5.2009)

 • HappySmile
  ***

  Mluvící létající superpes jménem Leštidlo - skvělá podívaná pro všechny děti, zaručeně se u toho pobaví, ale pozor, možná pak budou požadovat, aby si taky mohly pořídit jednoho pejska. ;-)(8.2.2009)

 • bestlama
  **

  Tenhle film jsem zkoukával na třikrát. Je třeba tady víc komentovat? Nebo tady mám spustit serenádu o tom jak to bylo hustokrotěmegapřísně nářezové? Myslím si, že budeme všichni rádi, když se nebudu muset moc rozepisovat. Ale film určitě za pár let pustím dětem, těm se to líbit bude.(28.3.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace