Superpes

Utečenec

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy / Sci-Fi / Akční

USA, 2007, 78 min

• Fleur6

A bolo to milučké.. To mám ako vážne rozoberať klady a zápory filmu o psovi - superhrdinovi?(4.4.2008)

• depony

Proboha ... tohle je supertrapas ... buď jsem vyrostl z rodinných komedií a nebo tohle není komedie, které by se šlo upřímně zasmát ...(20.4.2008)

"Andrdóóóóóóg" :-) pre všetky deti pod 10 rokov. S prepracovanejším dabingom by to bol iste kult, ale aj PETR RYCHLÝ "válí". (11.6.2008)(11.6.2008)

• bestlama

Tenhle film jsem zkoukával na třikrát. Je třeba tady víc komentovat? Nebo tady mám spustit serenádu o tom jak to bylo hustokrotěmegapřísně nářezové? Myslím si, že budeme všichni rádi, když se nebudu muset moc rozepisovat. Ale film určitě za pár let pustím dětem, těm se to líbit bude.(28.3.2012)

• Le_Chuck

Chlpatá kópia Supíka pre najmänších, ktorá doslovne pajcuje všetky jeho trademarky. Celé je to o tom či Vás to uráža, alebo teši. Ako rodinná komédia si v pohode vystačí so 100x prevareným príbehom, bez lacných a otrepaných držkopádov ... a hovienok (zdravíme Garfielda). Nič extra ale keď už len tak za snahu a nadšenie. 50%(1.4.2008)

• - Odkazy na původní seriál: tajná identita jako milý a hodný pejsek Leštidlo / mluvení v rýmech / způsobování škody na majetku během zachraňování / tabletky jako zdroj super síly / převlékání se do kostýmu v telefonní budce, která se pak rozletí / vysvětlování davu: "Nejsem letadlo, ani žába a už vůbec ne blesk. Jsem jen starý dobrý Superpes!" (HappySmile)

• - Hlavní psí hrdina je rasy bígl, jeho kamarádka Polly je Kavalír king Charles španěl (calenit)

• - V domě, kde bydlí Superpes, jsou k vidění cereální výrobky od firmy General Mills. Původní seriál Underdog byl vytvořen reklamní agenturou společnosti General Mills k propagaci jejich výrobků. (HappySmile)