Superpes

Underdog

Utečenec

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy / Sci-Fi / Akční

USA, 2007, 78 min

V tomto roku útočilo psie filmové komando na diváka niektorými filmami, po absolútnej fraške v podobe 'Firehouse Dog', sa aspoň o trochu priazne snažil tento film a mám z neho oveľa priaznivejšie dojmy. Napriek tomu, že James Belushi sa znovu márne snaží preraziť späť popri najlepšom priateľovi človeka, tak sa jedná o príjemnú oddychovku. Občas trápne, často klišé, ale v podobnom námete už psa tak ľahko neuvidím, takže som si to celkom užíval. Navyše bígl je moja obľúbená rasa. 55%.(14.5.2009)

Superbígl po drobnej nehode v labáku šialených vedcov získajúci superschopnosti. Pri štekaní pred ním praská sklo, lieta rýchlejšie ako víchor, zachraňuje kohokoľvek na počkanie a aby toho nebolo málo, tak so svojim páničkom aj rád pokecá. Pre deti pod 10 rozhodne zábavný kúsok a pre tých, ktorí sa vedia zabaviť aj na takýchto počinoch to bude tiež príjemná porcia. Pre mňa plnohodnotná rodinná komédia, potešil aj J. Belushi.(23.7.2009)

• MrHlad

Slovo, které vystihuje Superpsa, je bezpohlavní. Je v něm všechno, co by příběh o čoklovi, co umí lítat a mluvit, měl mít, ale tak nějak to nedrží pohromadě a dívat se na to není příliš zábavné. A to neustále rýmování mi lezlo neskutečně na nervy.(23.12.2007)

• bestlama

Tenhle film jsem zkoukával na třikrát. Je třeba tady víc komentovat? Nebo tady mám spustit serenádu o tom jak to bylo hustokrotěmegapřísně nářezové? Myslím si, že budeme všichni rádi, když se nebudu muset moc rozepisovat. Ale film určitě za pár let pustím dětem, těm se to líbit bude.(28.3.2012)

• petero

Žiadny zázrak sa nekoná a pes-superman je určený najmenším divákom. Bez žiadneho náznaku čo i len vyjsť z tohto dobrého komediálneho nápadu trošku viac originálne, tak aby sa aj odrastenejší pobavili.(7.1.2008)

• - Odkazy na původní seriál: tajná identita jako milý a hodný pejsek Leštidlo / mluvení v rýmech / způsobování škody na majetku během zachraňování / tabletky jako zdroj super síly / převlékání se do kostýmu v telefonní budce, která se pak rozletí / vysvětlování davu: "Nejsem letadlo, ani žába a už vůbec ne blesk. Jsem jen starý dobrý Superpes!" (HappySmile)

• - Hlavní psí hrdina je rasy bígl, jeho kamarádka Polly je Kavalír king Charles španěl (calenit)

• - V domě, kde bydlí Superpes, jsou k vidění cereální výrobky od firmy General Mills. Původní seriál Underdog byl vytvořen reklamní agenturou společnosti General Mills k propagaci jejich výrobků. (HappySmile)