poster

Superpes

 • USA

  Underdog

 • Slovensko

  Utečenec

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy / Sci-Fi / Akční

USA, 2007, 78 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Smok
  ****

  Superbígl po drobnej nehode v labáku šialených vedcov získajúci superschopnosti. Pri štekaní pred ním praská sklo, lieta rýchlejšie ako víchor, zachraňuje kohokoľvek na počkanie a aby toho nebolo málo, tak so svojim páničkom aj rád pokecá. Pre deti pod 10 rozhodne zábavný kúsok a pre tých, ktorí sa vedia zabaviť aj na takýchto počinoch to bude tiež príjemná porcia. Pre mňa plnohodnotná rodinná komédia, potešil aj J. Belushi.(23.7.2009)

 • HappySmile
  ***

  Mluvící létající superpes jménem Leštidlo - skvělá podívaná pro všechny děti, zaručeně se u toho pobaví, ale pozor, možná pak budou požadovat, aby si taky mohly pořídit jednoho pejska. ;-)(8.2.2009)

 • Le_Chuck
  **

  Chlpatá kópia Supíka pre najmänších, ktorá doslovne pajcuje všetky jeho trademarky. Celé je to o tom či Vás to uráža, alebo teši. Ako rodinná komédia si v pohode vystačí so 100x prevareným príbehom, bez lacných a otrepaných držkopádov ... a hovienok (zdravíme Garfielda). Nič extra ale keď už len tak za snahu a nadšenie. 50%(1.4.2008)

 • T2
  **

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $43,760,605Tržby Celosvetovo $65,270,477Tržby za predaj DVD v USA $38,504,455 //počet predaných kusov 2,026,384║ Klasicky nevýrazný Disney poslednej doby, kopírujúci v tomto prípade mýtus ako je Superman ale takmer nič nedokáže z tejto témy využiť a tým sa stráca celý projekt v nevýraznosti, moc to pripomína v niektorých úsekoch film The Shaggy Dog(2006)/50%/ s Timom Allenom. Kde sa tu stratila aspoň aká taká vtipnosť? Tu sa jej fakt nedočkáte, že by úplny úpadok rodinných filmov. /35%/(16.9.2008)

 • Malarkey
  **

  Narazil jsem na to náhodou, ale popravdě, docela mě to zaujalo, takže už proto nemůžu dát odpad, i když ten film se na odpad naprosto dokonale hodí. Zajímalo by mě ale jestli tohle ocení děti, řekl bych že jo, protože ten film je určen hlavně pro ně a fakt je, že občas jsem se u nějakých narážek zasmál i já. Sice nesmysl, ale docela zábavný nesmysl.(26.5.2009)

 • - Odkazy na původní seriál: tajná identita jako milý a hodný pejsek Leštidlo / mluvení v rýmech / způsobování škody na majetku během zachraňování / tabletky jako zdroj super síly / převlékání se do kostýmu v telefonní budce, která se pak rozletí / vysvětlování davu: "Nejsem letadlo, ani žába a už vůbec ne blesk. Jsem jen starý dobrý Superpes!" (HappySmile)

 • - Hlavní psí hrdina je rasy bígl, jeho kamarádka Polly je Kavalír king Charles španěl (calenit)

 • - V domě, kde bydlí Superpes, jsou k vidění cereální výrobky od firmy General Mills. Původní seriál Underdog byl vytvořen reklamní agenturou společnosti General Mills k propagaci jejich výrobků. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace