Superpes

Underdog

Utečenec

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy / Sci-Fi / Akční

USA, 2007, 78 min

Tohle byla náhodou mnohem větší zábava než Superman (jaký zkrat v mé mysli mě donutil jít na něj do kina?!). A co se týče Spidermana: tenhle hafoň je aspoň hezkej.(18.1.2009)

• depony

Proboha ... tohle je supertrapas ... buď jsem vyrostl z rodinných komedií a nebo tohle není komedie, které by se šlo upřímně zasmát ...(20.4.2008)

• bestlama

Tenhle film jsem zkoukával na třikrát. Je třeba tady víc komentovat? Nebo tady mám spustit serenádu o tom jak to bylo hustokrotěmegapřísně nářezové? Myslím si, že budeme všichni rádi, když se nebudu muset moc rozepisovat. Ale film určitě za pár let pustím dětem, těm se to líbit bude.(28.3.2012)

• LiVentura

Jen za psa...(7.7.2012)

• MrHlad

Slovo, které vystihuje Superpsa, je bezpohlavní. Je v něm všechno, co by příběh o čoklovi, co umí lítat a mluvit, měl mít, ale tak nějak to nedrží pohromadě a dívat se na to není příliš zábavné. A to neustále rýmování mi lezlo neskutečně na nervy.(23.12.2007)

• - Odkazy na původní seriál: tajná identita jako milý a hodný pejsek Leštidlo / mluvení v rýmech / způsobování škody na majetku během zachraňování / tabletky jako zdroj super síly / převlékání se do kostýmu v telefonní budce, která se pak rozletí / vysvětlování davu: "Nejsem letadlo, ani žába a už vůbec ne blesk. Jsem jen starý dobrý Superpes!" (HappySmile)

• - Hlavní psí hrdina je rasy bígl, jeho kamarádka Polly je Kavalír king Charles španěl (calenit)

• - V domě, kde bydlí Superpes, jsou k vidění cereální výrobky od firmy General Mills. Původní seriál Underdog byl vytvořen reklamní agenturou společnosti General Mills k propagaci jejich výrobků. (HappySmile)