Superpes

Utečenec

Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Fantasy / Sci-Fi / Akční

USA, 2007, 78 min

• petero

Žiadny zázrak sa nekoná a pes-superman je určený najmenším divákom. Bez žiadneho náznaku čo i len vyjsť z tohto dobrého komediálneho nápadu trošku viac originálne, tak aby sa aj odrastenejší pobavili.(7.1.2008)

• MrHlad

Slovo, které vystihuje Superpsa, je bezpohlavní. Je v něm všechno, co by příběh o čoklovi, co umí lítat a mluvit, měl mít, ale tak nějak to nedrží pohromadě a dívat se na to není příliš zábavné. A to neustále rýmování mi lezlo neskutečně na nervy.(23.12.2007)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $43,760,605Tržby Celosvetovo $65,270,477Tržby za predaj DVD v USA $38,504,455 //počet predaných kusov 2,026,384║ Klasicky nevýrazný Disney poslednej doby, kopírujúci v tomto prípade mýtus ako je Superman ale takmer nič nedokáže z tejto témy využiť a tým sa stráca celý projekt v nevýraznosti, moc to pripomína v niektorých úsekoch film The Shaggy Dog(2006)/50%/ s Timom Allenom. Kde sa tu stratila aspoň aká taká vtipnosť? Tu sa jej fakt nedočkáte, že by úplny úpadok rodinných filmov. /35%/(16.9.2008)

"Andrdóóóóóóg" :-) pre všetky deti pod 10 rokov. S prepracovanejším dabingom by to bol iste kult, ale aj PETR RYCHLÝ "válí". (11.6.2008)(11.6.2008)

Tohle byla náhodou mnohem větší zábava než Superman (jaký zkrat v mé mysli mě donutil jít na něj do kina?!). A co se týče Spidermana: tenhle hafoň je aspoň hezkej.(18.1.2009)