Mladý pár je během své romantické cesty motorovou loďkou zaskočen bouří. A ke všemu se jim pokazil motor. Jsou tedy nuceni strávit noc na odlehlém bezlidném nemile vypadajícím místě. Když najdou opuštěný dům, ve kterém se můžou schovat před deštěm, zjistí že přece jen tu nejsou sami. Skupina brutálních vrahů se rozhodla pobavit na jejich účet. Ale mladý pár se nehodlá vzdát bez boje. (LIVINGDEAD)

Vabr

Koukl jsem na to s bráchou úplně spontánně, protože jsme měli chuť na nějakej ten explotiation, a pecka! Ono se to sice zpočátku může jevit lehce amatérsky - kamera, záběry nebe - ale po nějaké chvíli se do toho vžijete a už to samo jede. (Ono ty australský filmy jsou obecně tak trochu vždycky něčím zvláštní.) Bloudění, ztracení, divnej barák, příchod buranů, nepříjemná atmosféra a pak samozřejmě následujou ty brutálnosti, který jsou teda něco. Zvlášť ten taťka to solidně odnesl, megálně nepříjemný. Ženská je totiž možná ve finále ještě větší magor než všichni tři burani dohromady s tím svým pošahaným vychytralým mozkem... Takže pokud chcete zažít pořádnou explotiation podívanou s jednoduchým, ale skvěle fungujícím dějem, doporučuju tento ryze australský nářez s klokánkem. Vyhodnocení: Ta scéna s klokanem 😧🦘 ()

Alexandre

Excelentní australské dílo, které mě příjemně překvapilo. Příběh mě vtáhnul do děje bez problémů hned ze začátku a pak už jsem jenom zíral, čím vším mě dokázal překvapit. Atmosféra byla nepopsatelně napjatá a temná, prostředí tomu přidalo na strachu a korunku tomu nasadili úchylní a zvrácení zabijáci. Místy to bylo opravdu silně krvavé a děj neustával ani na chvíli, takže tady sáhnu po vyšším hodnocení. ()

Nocturno culto

docela mazec..Nadia byla v roli rozkošné ale krutě vynalézavé ženy jednoho neúspěšného právníka víc než dokonalá..třeba její "pekelně ostré překvápko" pro taťku bylo úžasné..Honky je milej pejsek,jen malinko krvelačnější...celý hlavní děj se odehrává v noci,což tomu dodává správnou šťávu a náboj...pro mě jasných-100% ()

fandalehy

Nadia Fares mi dala vzpomenout na Purpurové řeky, což mě těší snad ještě více, než to, že asi v půlce filmu ukáže prdelku. Obehraný scénář po nesčetněkrát, ale svěží hlavní ženský výkon a mrtvý klokánek :)) ()

bakeero

Hodně poctivé 3*. Rodinka degenerovanejch australskejch vidláků si vyšlápně na páreček, kterej si to s nima ale samozřejmě nakonec vyříká... :-)) ()

gemi

Jsou tady všichni padlí na hlavu? Prvních dvacet minut jsem nevěřícně koukal na krutě nudný hybrid mezi studentským filmem a standardní produkcí Hallmark bez jakéhokoliv nápadu. Pak se rozjede peklo s úžasně nechutnými rednecky (to je jedna hvězda) a naprosto uspokojivým finále (to je ta druhá). Ale všechno okolo je strašný shit! ()

Grissom

No konečne nieco aspon z casti realisticke v danom zanri. Konecne su aj zaporaci zranitelny a nie terminatori. Urcite vrelo odporucam a nesuhlasim s niektorymi ze je to taka ista tema ako pach krvi alebo hori maju oci ani zdaleka! Zdeformovaných nesmrtelnikov i vysokym IQ tu necakajte:D ()

Looka

50% extrémně nepřijemný hlavní hrdina, který své milé akorát říká počkej chvíli, hned se vrátím. Ústřední vcelku pěkná buchta bohužel neukáže ani kozu natož bobra... ()

Miagy

Veľmi dobrý začiatok - ale čo dobre začalo, zle a čakane skončilo. PLUS: atmosféra búrky, prostredie, hlavná hrdinka, HUDBA, psychické nátlaky troch ožranov. MINUS: infantilné a nelogické správanie hrdinov, predvídateľný dej, klasický záver, nudné rozhovory. Film pobaví, ale chýbalo mi napätie, trocha akcie,,,, ()

BrianStorker

Vulgarita, vidláckost, krev, brutalita... V žádném případě se nejedná o horror. Nevím, kdo tento film zařadil do této kategorie. Líbit se může snad jen slaboduchým, spokojeným s málem. Je asi jedno kdo a proč, hlavně když násilí... Bože to je úroveň... ()

Knor

Vynikající!!! Tak tohle mi přesně bodlo. Dlouho jsem neviděl tak poctivý a šlapající hixplotation. Film jde pomalu a jistě, přesně tak jak se mi to líbí. Už po pár minutách něco visí ve vzduchu, že bude zle. Po zabloudění a obvyklém nalezení místa s nedobře vyhlížející budoucností začínáte mít trochu strach co se asi tak bude dít. A pak to začne...s příchodem záporáků to začíná fakt pořádně houstnout. A právě ty záporáci to udělali tak perfektní, jak to je. Od prvního setkání s nimi si nepřijete nic jiného než jejich dlouhou a bolestivou smrt. Jsou odpudivý, zlý, zvrhlý, perverzní, špinavý, sprostý, brutální a navíc z nich šel respekt a strach, což se taky často dobře nepovede. Strašně moc mi připomínali rodinku z prvního Texaskýho masakru, ale nekopírovali je. Všem třem hercům co ztvárnili rodiný klan bych dal nějakou cenu, protože to byl perfektní a vzorovej výkon. A nakonec asi to nejlepší.....Nadia Fares se pro mě tímto stává jednou z nejlepších Kick-Ass bab. Je moc hezká, nechová se jako kráva a naprosto luxusně jim to nandala. Film má zlou atmosféru, nechybí strach ani napětí a jak už to bývá konečná odplata je hodně krvavá ()

dannyd14

Skvelo bravúrne zvládnutý snímok. Po mierne sfušovanej "dráme" Wolf Creek som siahol po tomto masterpiece a s hrdosťou prehlasujem, že je to jeden z najlepších hororov na ten rok a aj ever. Najviac pritiahol moju pozornosť hlavný záporák, ktorý mi pripomenul záporáka z hernej značky Far Cry 3. Hlavným faktorom bol jeho prejav, jeho neúprosná šialenosť a túžba po masakrálnosti. Popri ňom film spríjemňovali aj ostatní šialenci, ktorý vydali zo seba slušný výkon a takisto aj duo kladných hrdinov. Gore bolo primerane, aj keď miestami sa spustila silnejšia krvavá spŕška, ale to nič nemení na tom, že je to film, ktorí si nesmú újsť horliví fanúšikovia horor movies. Klobúk dolu. ()

vozralec

Úvod nudný. Pořádná jízda začíná až vstupem na farmu, kde žije ujetá tříčlenná rodinka. Z ní vyniká zejména Jimmy (Monroe z Revoluce). Ještě více brutality by neuškodilo. Pan manžel rozhodně tvrďák nebyl. Vše zůstalo na manželce. Úchyláky v průběhu pořádně nedorazili. Dobrá psycho atmosféra. Seagal by měl za deset sekund vyřešeno. ()

Clark_Kent

Je to slaboduchý a nevýrazný thriller. Tohle má do hororu, celkem dost daleko. Na mě ta místní vidláckost, vážně moc nezapůsobila. Zase jedna levnější sračička co neustále kopíruje předchozí slabější počiny. ()

vox_populi

optimálne naturalistický film s výbornými hereckými výkonmi záporných hrdinov. Škoda len krátkej stopáže a príliš skratkovitého záveru filmu. Mimochodom - tá vaginálna pasca bol výborný a originálny výmysel! ;-) ()

dkas

No, celkem by to bylo i uvěřitelné, kdyby... Kdyby to nemělo tolik klišé, hlavně s buranskou rodinou, z těch klišé přímo čiší. Ke konci to pak bylo spíše trapné a samoúčelné. ()

LuNaj

To už nikdo nedokáže vytvořit horor bez špetky nápadu? V komentářích jsem četl o "zajímavých" způsobech zabití. Zkuste se zamyslet a pak teprve něco plácněte. Slečna šikovnější než Kutil Tim, týpek absolutně vystrašený a neschopný čehokoliv. Vzpomeňte si na scénu ve stodole s brokovkou. Místo toho, aby ji vystrašený pár použil, tak ji belhající využívá jako berličku:-)) I malé dítě by vědělo o lepším využití. A takhle bych mohl pokračovat. Film v MNOHA momentech postrádá logiku. A vůbec- nechápu tak vysoké hodnocení. ()

Cortesz

Další z mnoha hororů s úchylnou zabijáckou rodinkou. Film působí do jisté míry docela realisticky. Ovšem přijde zlom, kdy už je totálně přehnanej. Hlavní ženská postava, která je napřed strašně fajnová se z ní z ničeho nic stane "Macgyver" a začne se postupně zbavovat členů úchylácké rodinky. Její kolega je naprostej moula, k tomu naprosto nesympatický a přál jsem mu, aby zkapal. Kamera i režie jsou docela nudné. Jediné co stojí za povšimnutí jsou docela dost drsné scény zabití těch úchylů, ale to je tak vše. Zkrátka průměr, viděl jsem mnohem lepší co se týče tohoto žánru. ()