Mladý pár je během své romantické cesty motorovou loďkou zaskočen bouří. A ke všemu se jim pokazil motor. Jsou tedy nuceni strávit noc na odlehlém bezlidném nemile vypadajícím místě. Když najdou opuštěný dům, ve kterém se můžou schovat před deštěm, zjistí že přece jen tu nejsou sami. Skupina brutálních vrahů se rozhodla pobavit na jejich účet. Ale mladý pár se nehodlá vzdát bez boje. (LIVINGDEAD)

bourec

Hodně drsnej výlet manželský dvojice,a posledních dvacet minut byla dost solidní řežba.Jenže tomu chybí ještě nějaká solidnější mezihra,něco,co by nás na konec filmu navnadilo.Sice oproti Nekonečnýmu víkendu tohle fakt odsejpalo,ale něco málo tomu chybí.60%. ()

Mefistofelle

Australani opět dokazují, že tento subžánr maj v malíku. Partička úchylných buranů věznící pár, který se ztratil na „jejich“ ostrově a měl dokonce tu drzost, že je požádal o pomoc, je pěkně nechutná a oplzlá, přesně tak jak to správný hixploitation vyžaduje:). Z uvězněné dvojice se vcelku překvapivě jako inciátor odporu proti věznitelům ukáže žena – ta proměna z něžné francouzské dámičky v divokou kočku, která se nebojí ukázat drápky, mě docela bavila. Děj se pěkně pomalu a plíživě rozjíždí a vše nabírá na drsnosti, až nakonec dojde k pěkně brutálnímu závěru. Prostředí, kde se celý film odehrává, se mi taky líbilo, stejně jako atmosféra, která obzvlášť ke konci značně houstne. ()

MA.KI

I přes nepopiratelnou dávku napětí a atmosféry v prostřední části čiší ze snímku béčkovitost jak hrom, přičemž první čtvrthodina je strašná (ničím zajímavé kamerové nájezdy, neustálé prostřihy na nebe, hloupé dialogy) a poslední čtvrthodina zase úsměvná (svojí demencí a nesmyslnostmi). ~ FŮRA nelogického chování. ()

TomikZlesa

Tak tohle byla vskutku lahodná nálož sraček. Hodně sem se zdráhal ke skouknutí a ted fakt nelituju, sice něco podobnýho už sme viděli mockrát, ale jelikož sem čekal prachobyčejný rádoby krváček typu Texaský masakr, Wrong turn apod...jsem velmi překvapen. Ani tak tu nešlo o krev či násilí, ale perfektní psycho a hutnou atmošku, spousta scének tu vyzněla dost komicky, rád bych věděl jestli to byl záměr, nebo to bylo myšleno vážně a já sem tak zvrhlej že sem se tomu smál. ()

dubinak

Prostě hixplo jako kráva. SW patří mezi ty originálnější a ty, co vás vtáhnou do děje a jste prostě všemi deseti za ty chudáky oběti. Docela pěkná rafinovanost té hlavní hrdinky, až si někdy řeknete, že už jí to až nápadně jde od ruky. Každopádně použiju mé oblíbené tři P. Pobouřilo, pobavilo, překvapilo. ()

Wormboy

Slusne budovana atmosfera, ziadne prvoplanovane lakacky, kratka stopaz, ziadny mutanti, jeden vynikajuci napad, celkom gore...proste pohodova jednohubka, ktora sa na nic nehra. 3,5/5* ()

Fallen_One

Takže tu máme další ze série zajímavých thrillerů (horor bych tomu neříkal), který se zpočátku zdá spíše unylým a nudným divadýlkem pro děti. Jenže jak by řekl klasik "ouha", tenhle film je totiž jedna velká gradace, jehož poslední cca půl hodina vás dozajista překvapí jednak originálními, zajímavými a zvrácenými odchody na onen svět, ale také hudbou, kterou byste v jistou chvíli fakt nečekali. K tomu přidejte docela pěknou herečku s MacGyverovským syndromem a máte o zábavu postaráno. Nenechte se odradit začátkem a dokoukejte se do konce, stojí to za to. ()

U_S_O

Od protinožcov som čakal niečo lepšie. Herecké výkony slabšie, herci nesympatickí... Ale tá pasca ala Sám doma: Stratený v bažinách, čo dokázala zostrojiť tá francúzska panička, tak tá stála za to :) Celkovo ma však tento horor viac nudil ako upútal. ()

destroy83

Naprosto dokonalý exploit od protinožců, ve kterém má divák možnost si vychutnat boj mladého páru proti pořádně perverzním buranům. Snímek začíná nevinou projížďkou na loďce a troškou toho rybaření, což se ovšem díky bouřce zvrtne v hledání útočiště. Mladý pár naráží na odlehlou farmu vyzdobenou porno časákama, což by ještě nebylo tak hrozné, ale hlavně obydlenou třema uchýlenýma burana, kterým to okamžitě začne cukat v rozkroku, když mají v baráku zatraceně pěknou ženskou, jejíž frajer není žádnej Bruce Willis ani Bruce Lee. V tomhle filmu si čest bude muset ženská prostě uchránit sama a jednoduchý to rozhodně nebude. Film až na začátek má neuvěřitelný spád a během něco málo přes osmdesát minut pere do diváka adrenalin, krev a mletou…i když počet mordů není nijak vysoký, jsou zpracované zatraceně originálně a krvavě. Herecké výkony i řemeslná stránka dílka jsou na velmi vysoké úrovni. Prostředí špinavé a pornem vyzdobené farmy je pro podobný film naprosto luxusní. Je vidět, že se tvůrci nebáli přitlačit na pilu a stvořili perfektní explotační film, který se v mnohém včetně atmosféry může směle rovnat perlám žánru. Nemám co vytknout. Za mě jasný plný počet. ()

dr.fish

Je to poctivá práce, paárek se ztratí a doufá, že najde útočiště na farmě. Tam je ale nic dobrého nečeká. Přežijí? 70% ()

Deyw

Super,Super :) teda i ta rodina psychoušů mi přišla přišla sympatičtější než oba hlavní hrdinové .. :D bavil sem se královsky...hlavně sledovat dva bráchy magory co vyrábí..no a taťa to celý završil.. jinak klokánka mi bylo taky líto.. :( edit: az ted docenuju kvalitu tohohle filmu, kdyz vidim ty sracky co se toci..tak docenuju jak kvalitni zapletku,kvalitni zabijece,vrazdy i herce a jak je to natoceno.. takze davam 4* ()

HorrFi

Zatim asi jeden z nejlepších exploitation filmů co jsem viděl.. rodinka psychopatů v čele s tatkou je fakt nezapomenutelná.. film je dost brutální ale neni to zas taková brutalita ze který by se vám zvedl žaludek.. dialogy dvou bráchů a jejich táty taky stojí za to, tohle je prostě špičkovej film !80% ()

TomStall

Jedna z nejlépe zpracovaných žánrovek (slasher thriller) ,co jsem měl možnost vidět. Ne uplně nelogické chování postav (i když způsob, jakým se do problémů pár dostane, dost demencí zavání), solidní atmosféra a dočkáme se i "chuťovek", které v sobě ukrývají ale i notnou dávku černého humoru. V rámci tohoto žánru si dovolím tvrdit, že nějaká příběhová invence je v podstatě nemožná (pokud nechtějí tvůrci sahat k většinou idiotským twistům) a proto je jen dobře, že Storm Warning má naprosto jednoduchý a předvídatelný děj a sahá po osvědčených metodách budování napětí. Velmi příjemné překvapení. ()

Cedr

Sympatický snímek, který se ani tak nesnaží vyděsit jako napnout. To se mu celkem slušně daří. Řemeslně skvěle odvedená práce, s jedinou vadou na kráse - chybí tomu ta inovativní špetka čehosi, co by z filmu udělala výjimečný zážitek. Takhle, i když nic moc vytknout nelze, druhý den zapomenete, že jste nějaký film vůbec viděli. Přesto rozhodně nadprůměrný příspěvek do hixplotation subžánru. ()

Copacabana

Voila! Poctivý exploitation, ktorý spĺňa všetky podmineky, za seba chválim osobitne hudbu, ktorá správne stupňovala napätie, zvieratká a zaujímavé pasce boli pre mňa originálnym spestrením. Čo mi však vadilo, tak vrahovia neboli veľmi brutálny, skôr amatérsky, hlavne zo začiatku tam bolo hodne momentov v podaní dvojice hlavných hrdinov, kde som si hovorila "ále, aká to náhodička" rozumej nepravdepodobných, celkovo som nemala pocit nejakého zdesenia, nedajbože znechutenia, a to mi tam presne najviac chýbalo, navyše ten záver, to som chytala záchvaty smiechu, čiže ja by som doplnila žáner horor/komédia. Thaťs it. ()

Doudis19

Naprosto klasická návštěva buranských podivínů (ze kterých se překvapivě klubou brutální, buranští podivíni) nemá zhruba do své třetí čtvrtiny čím překvapit a upřímně ani moc čím potěšit. Jenže poté bere iniciativu do svých rukou čerstvě těhotná, sice ošklivá, za to ale zatraceně nekompromisní a vynalézavá hlavní hrdinka a začnou se dít věci, díky kterým se vám Storm Warning už nebude zdát tak předvídatelným a nezajímavým filmem. ()

tatanapope

Hned na začátek musím pochválit hudební podklad , protože už od úvodních titulků jsem měla jasno v tom o jaký žánr se jedná , přesto , že jsem film pustila náhodným výběrem . Děj byl plynulý a řekněme nezajel do klasické rutiny , kterou člověk už tak nějak očekával . Naopak to mělo zajímavou zápletku a všechno vlastně dopadlo jinak , než by člověk očekával . Mělo to sice pár zásadních hloupostí , jako že tři evidentně sexuálně frustrovaní drogový dealeři a magoři jsou takový idioti , že si defakto vězně zavřou do stodoly plné nářadí a podobných věcí a ani se je neobtěžujou svázat nebo zajistit dveře , jediné co jim řeknou jako výhružku je , že venku někde číhá pes , kterého krmí čerstvou krví . Pes na ně i jejich povely evidentně z vysoka kálel . No tohle ještě tedy budiž překousnu , když si řeknu , že asi nebyli úplně inteligentní a bude to dávat smysl , ale že by mu ufikla ptáka a nedostala ani ránu , to se mi nějak nepozdávalo . V takovou chvíli člověk chytí amok a nejspíš by jí urazil hlavu . Jinak se film ale celkem povedl. FILMOVÁ VÝZVA od PetrPan ()

hajdano

Zamilovaný pár, loď a klidná hladina ... romantika, jak má být ... nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. ()

Sfinkter

Velmi milé překvapení, které opravdu ocení hlavně milovníci hixploitationu, který si zde bere mnoho i z Rape and Revenge stylu ve formě mstící se hlavní hrdinky. Mnoho originálních scén, perfektně úchylná rodinka a prostředí australských meandrů na jedničku. ()