poster

Klub vyděračů

 • Kanada

  Butterfly on a Wheel

 • USA

  Shattered

 • Slovensko

  Klub vydieračov

Krimi / Drama / Thriller

Kanada / USA / Velká Británie, 2007, 98 min

 • BoPo
  ***

  Na to že tam hraje Bond, borec z 300, a kráska z filmu Odplata to mohlo dopadnúť aj lepšie. Netreba sa však v tom nejako strašne pitvať. Svojou minutážou a samotným dejom je predurčený k dostatočnej stimulácii mozgu, aby sa nenudil ale ani nebol priveľmi namáhaný.(22.8.2010)

 • Slarque
  **

  Už mě tyhle scenáristické konstrukce unavují. Pierce Brosnan jako vševědoucí bůh dělá peklo ze života Gerardu Butlerovi a Marii Bello. Nebaví mě to, ale čekám, abych se dozvěděl, jaký to mělo důvod. Že jsem to radši nevypnul včas... :((24.1.2011)

 • Paxxx.cz
  **

  Obsazení a zápletka OK. Klub vyděračů mi docela připomínal nedávno shlédnutý film cellular, který narozdíl od tohoto filmu měl větší grády a příběh si mě docela získal. Konec sice byl nečekaný, ale jak říkam nic extra to nebylo čekal jsem malinko více.(17.4.2010)

 • Xmilden
  **

  Příběhově se jedná o solidní nápad, kterému nechybí napětí a nakonec se dostaví i ten pověstný šokující závěr. Nicméně herci jsou neuvěřitelné dřeva a nad výkony ústředního troji jsem nevěřícně kroutil hlavou nad jejich "hereckými" výkony. Práci kameramana bych ponechal jako kapitolu samu pro sebe. 45%(26.2.2014)

 • RelaxMan
  ****

  Nikdy jsem nemusel herce Pierce Brosnana , ale od té doby co přestal být agentem jejího veličenstva , tak u mě opravdu pomalu stoupá v popularitě . Filmy jako Matador , Muž proti muži , Mamma Mia ! a teď tento Klub vyděračů , to vše se mu hodně povedlo . Ve všech těchto filmech totiž dokazuje , že má i na víc než jen točit akční bondovky . Role " záporáka " v Klubu vyděračů mu totiž hodně sedí . G. Butler a M. Bello také nejsou špatný , ale vedle P. Brosnana hrají prakticky vedlejší postavy i přesto , že jsou s ním v " skoro " každém záběru . Co říci na závěr : Je to napínavý film s nečekaným koncem , který stojí za zkouknutí .(16.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace