Klub vyděračů

Klub vydieračov

Krimi / Drama / Thriller

Kanada / USA, 2007, 98 min

• Gilmour93

Leonidas zmlátí na hromadu tisícovky Peršanů a tady se nechá terorizovat prošedivělým Brosnanem s vizáží strejdy z lázeňské kolonády? Konec přinese zajímavé rozuzlení, ale tu stupidní cestu k němu již bohužel nenapraví. Jakmile Butler odloží štít s kopím, schová pod oděv své vysportované těé - lo a má předvést nějaké herectví, přichází bezradnost.(19.4.2010)

Filmy ako tento mám rád. Podobá sa to na môj obľúbený V POSLEDNEJ CHVÍLI, ale nedosahuje jeho uveriteľnosť. Zápletka, respektíve rozuzlenie je na celovečerák nedostatočné, ale počas sledovania filmu sa na hercov dobre pozerá a pekne to odsýpa. Film trochu pokryvkáva za podobne ladením (a efektnejším) CTIHODNÝM OBČANOM...(2.10.2010)

• tron

„Nikdy nebojuj s človekom, ktorý nemá čo stratiť.“ Tento film mal byť o dvoch veciach. O hercoch a scenári. Bohužiaľ, Butler je otrasný herec, ktorý je vo všetkom rovnaký (česť výnimkám – 300) a čím menej ho v budúcnosti budem vídať vo filmoch, tým budem radšej. Belloovej fandím, no tentoraz dostala príšernú rolu „blbej kravy“. Brosnan je podľa mňa, ľudia sa mi za to smejú, jediný Bond, ktorý vie aspoň trocha hrať - teraz ale pripomína Petra Kočiša (to nie je plus). Navyše, jeho postava je napísaná ešte nezmyselnejšie, než postavy ostatných. Všetci sú nesympatickí a konajú nelogicky, kričia a predvádzajú trápne hysterické záchvaty. Čo sa týka scenára, divákovi je zrejmé, že ak sa deje niečo takéto, bude to mať ´šokujúci koniec´. Ale tento je taký hlúpy, že nič z toho, čo sa pred ním stalo, vlastne nemalo ŽIADNY ZMYSEL. Ešte aj totálne nelogická Fincherova HRA bola oproti tejto blbosti perfektne logická.(27.5.2011)

Nikdy jsem nemusel herce Pierce Brosnana , ale od té doby co přestal být agentem jejího veličenstva , tak u mě opravdu pomalu stoupá v popularitě . Filmy jako Matador , Muž proti muži , Mamma Mia ! a teď tento Klub vyděračů , to vše se mu hodně povedlo . Ve všech těchto filmech totiž dokazuje , že má i na víc než jen točit akční bondovky . Role " záporáka " v Klubu vyděračů mu totiž hodně sedí . G. Butler a M. Bello také nejsou špatný , ale vedle P. Brosnana hrají prakticky vedlejší postavy i přesto , že jsou s ním v " skoro " každém záběru . Co říci na závěr : Je to napínavý film s nečekaným koncem , který stojí za zkouknutí .(16.1.2011)

• petaspur

"Nechceš stavět tu pýchu svýho ptáka před svoje dítě?"(15.5.2010)