Klub vyděračů

Shattered

Klub vydieračov

Krimi / Drama / Thriller

Kanada / USA / Velká Británie, 2007, 98 min

Nikdy jsem nemusel herce Pierce Brosnana , ale od té doby co přestal být agentem jejího veličenstva , tak u mě opravdu pomalu stoupá v popularitě . Filmy jako Matador , Muž proti muži , Mamma Mia ! a teď tento Klub vyděračů , to vše se mu hodně povedlo . Ve všech těchto filmech totiž dokazuje , že má i na víc než jen točit akční bondovky . Role " záporáka " v Klubu vyděračů mu totiž hodně sedí . G. Butler a M. Bello také nejsou špatný , ale vedle P. Brosnana hrají prakticky vedlejší postavy i přesto , že jsou s ním v " skoro " každém záběru . Co říci na závěr : Je to napínavý film s nečekaným koncem , který stojí za zkouknutí .(16.1.2011)

• WANDRWALL

Takže už nejen rváči, ale i vyděrači mají svůj klub.(30.7.2010)

• Slarque

Už mě tyhle scenáristické konstrukce unavují. Pierce Brosnan jako vševědoucí bůh dělá peklo ze života Gerardu Butlerovi a Marii Bello. Nebaví mě to, ale čekám, abych se dozvěděl, jaký to mělo důvod. Že jsem to radši nevypnul včas... :((24.1.2011)

Docela slušnej film z hutnou atmosférou. Poslední dobou hodně sjíždím filmografii Gerarda Butlera a na tohle jsem se kouknul hlavně kvůli němu. Takže nehraje tu špatně, ale nečape se na geniálního Brosnana. Takhle zlýho agenta 007 jsem ještě neviděl. Hlavně na něm stojí a padá celej tenhle film a já ho vidím na 75%(20.10.2013)

• Kwaichi

Ani prekvapivý koniec nepomohol zlepšiť môj celkový názor na tento film.(21.8.2010)

• - Pierce Brosnan skutečně na parkovišti havaroval a jeho reakce po havárii byla skutečná. (Elwanelyn)

• - Toto je druhý film, na ktorom Pierce Brosnan a Gerard Butler spolupracovali. Obaja hrali už v bondovke Zajtrajšok nikdy nezomiera (1997), aj keď spoločnú scénu tam nemali. (m.a.t.o.)

• - Ve scéně v autě, kdy Tom Ryan (Pierce Brosnan) zapaluje peníze, peníze vzplanou volným plamenem. Ve skutečnosti by ovšem peníze nikdy takto volným plamenem nevzplanuly, jedná se totiž o jeden z bezpečnostních prvků papírové měny. (8Dandee)