Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

1945

Pro každého, kdo někdy viděl alespoň jeden díl "Kung Fu: Legenda pokračuje" bude tento film opravdu vtipným zážitkem. David Carradine si určitě parodování sám sebe užíval - charakter šaolinského mnicha Kwai Chang Caina je zde opravdu skvěle rozšířen :-D ()

GreatestFan

4 *?!, 4*?!, 4*?!, ani bych nečekal že tohle hodnocení kašparovi Schneiderovi dám, tenhle jeho film považuji za jeho nejlepší. Má vtip, není přehnaně slátaný a nevidím v něm stupidní výkony, většina Schneiderových filmů mi příjdou blbé i na oddych, lae tohle stačí alespoň na to, a myslím že by s film zasloužil o něco vyšší hodnocení, po tech všech Schneiderových kravinách. ()

chalp

Prvá pol až trištvrť hodina je bezchybná plná podarených gagov vačšinou v podaní Davida Carrandinea...jdu se vysrat :), lenže ako náhle nastupuje Stan do basy, všetky tie podarené fóry a a Carrandinové hlášky sú nenávratne preč a je to už len priemerná miestami podmpriemerná prison komédia na štýl hurá do basy, veľká škoda.Latka na začiatku sa nasadila ozaj vysoko, aby potom klesla až takto rapídne.Ale vzhľadom nato, že tam hrá hlavnú rolu Rob Schneider(ktorého fakt nemusím) a dokonca si strihol aj réžiu musím dať aspoň tie 4, za snahu tá sa vždy cení no nie? ;) ()

Illy

Tak Rob Schneider se nám pustil do režie a výsledek mě velmi mile překvapil. Sám v hlavní roli vězeňské komedie nehraje úplného idiota jak jsme zvyklí. Ve své hrůze z nástupu do věznice se nejdříve připraví dobrovolně svojí manželkou o "panictví" a začne studovat kung fu. Kdo jiný by ho měl učit než mistr Carradine?:-) Zábavná komedie od které nečekejte nic nového, jen a jen srandu. A budete spokojeni. ()

(Z)denny

První polovinu mě už bolel xicht od toho jak jsem se pořád křenil. Nebylo to, že bych se řezal smíchy. Prostě jsem se jen škodolibě usmíval a dobře jsem se bavil. To co tam předváděla asistentka Dr.House Jennifer Morrison nebo David Carradine bylo neskutečný. Druhá půlka byla už slabší s nezbytným zakomponovaným morálním poučením.. ()

M.E.K.Y

Typická bezpáteřní komedie, která vaří z vody a v podstatě kromě peprné dávky humoru, nemá co nabídnout. Ale to taky nemusí a nikdo to od ní ani nechce. Jakési ponaučení by se tady dalo najít, ale je jen na oko a vyskytuje se v každém druhém filmu, mající podobný styl. Rob Schneider je prostě exot a zvládá všechno. V komediálním žánru patří k těm nejžádanějším a nejoblíbenějším hercům, takže z téhle stránky si nelze stěžovat. Začátek filmu mě zaujal mnohem více, než pak průběh a zakončení, protože se z toho postupem času stal cirkus! Ano, toto jedno jediné slovo přesně vystihuje celý film. Závěr? Je to strašná sračka, co si budeme povídat. Ale tyto "Schneiderovy tipovky" si už našly jistý okruh uctívačů, takže i tato bláznivá komedie určitě zaujme a pobaví jak jeho příznivce, tak i ostatní. ()

Reverger

Začíná příprava. Když se nám to všechno posere a jdeme do basy, máme asi několik možností, nechat si něco vrážet zezadu do pr... jako přípravu na vězeňské orgie, nebo ze sebe udělat mlátičku a udržet si všechny od pozadí. Ale co! Srovnáme celou věznici a uděláme z ní taneční kroužek a někomu pomůžeme i s přiznáním jeho orientace....jako jak tohle Roba napadlo nevim, ale párkrát se u toho zasmát dá... ()

Brylin

V rámci žánru a svých nepříliš vysokých očekávání jsem byl poměrně pozitivně překvapen. Většina vtípků a komických situací mě rozesmála, a byť ke konci film lehce ztrácí spád, vydržel jsem až do závěru. Rob Schneider si tu pořádně honí ego, ale ani jako režisér nezklamal. Slabší, ale přece jen tři hvězdičky. ()

Grizzly

Sice zadny zazrak, ale v pohode film. Parodie na vezenske/martial arts filmy jako vysita s decentni davkou humoru. Navic Rob Schneider ukazal, ze ani akcni bijec mu neni cizi a ty bitky ve filmu daval uplne s prehledem. Necekal jsem zadny zazrak a byl jsem prijemne prekvapen. Nenadchne a neurazi. 65% ()

Morico

Jelikož se jedná o Schneiderovo režijní debut, řekl bych že je to poměrně zdařilý počin. Příběh je, jak se na "crazy" komedii patří, nereálnej a ujetej, ale film mi přišel docela originální a kolikrát jsem se upřímně zasmál a vidět Jennifer Morrison jinak než jako Cameronovou od House bylo taky příjemný. ()

ViktorEl

Veľmi dobrý a vtipný začiatok, ale od príchodu do basy to už strácalo gule. Musím sa priznať, že som sa na tejto komédii pár krát z chuti zasmial. Na to, že je to Schneiderov režijný debut tak to bolo dosť dobré. 60% ()

artas

Očakával som že to bude nevtipná kravina. Kravina to teda bola, ale nasmial som sa toľko, ako už dávno nie. ()

Mr.Hudson

Typická americká komedie. Typicky obyčejný Rob Schneider a typická zápletka a prostředí, které bylo ztvárněno již v mnoha amerických komedií. Ale i přesto všechno stojí tento film za zhlédnutí, jasně není to žádné excelentní dílo, herecké obsazení je až na obra Boba Sappa nezajímavé, ale tato komedie má něco do sebe. Tentokrát mě otřepané vězeňské prostředí bavilo, líbil se mi také herec David Carradine, který trénoval našeho zlodějíčka Stana. Líbila se mi i některá akce zejména nereálné rvačky ve vězení a mohl bych ještě chvíli pokračovat a vyjmenovat výčet kladů, ale i záporů. Zkrátka tato komedie je pro nenáročného diváka, který chce vypnout mozek a pouze se dívat na film. ()

jandula00

Jako jo, je to blbost, o tom žádná..Na druhou stranu ten film si nechce hrát na nějakej mega kvalitní film a náhodou jsem se docela bavila..Rob Schneider snažíc se vyhnout znásilnění mě bavil a David Carradine akorát přidal na kvalitě a zábavnosti..Pokud nechcete nad filmem přemýšlet a jen si trochu odpočinout a odreagovat se, Big Stan je pro vás jasnou volbou :) ()

KosiR_ksr

Velmi nenáročná zábava založená především na jednoduchém humoru a občas trochu laciných vulgárních vtipech. Nijak výjimečná komedie, ale dokáže po celou dobu obstojně bavit. Malé (bezvýznamné) plus ze sentimentu k Davidu Carradinovi z legendárního seriálu Kung Fu. 50% ()

Rathalos

Tuto komediu zboznujem,lebo sa stale pri nej dobre zasmejem a Rob Schneider je fakt vtipalek,jasny plny pocet hviezdiciek...:-) ()