Dva reportéři ze Seattlu vyšetřují smrt žoldáků na ostrově u pobřeží pacifického severozápadu. (Filmbox)

POciSEM

Boll prekvapuje. Docela v pohode akcni komedie se sympatickym hlavnim hrdinou. Je to sice porad uhozeny jenze se mi to libilo vic nez treba Transformers 2 kterej byl o pul miliardy drazsi ()

Hanys_

Kontaktní souboje jsou někdy dost nepřehledné, dialogy na facku a humorná složka vůbec nefunguje..ale přesto to je zábavné. Tím svým nechtěným způsobem, díky kterému Far Cry nejde úplně odstřelit. Navíc Schweiger je fakt sympaťák a tohle béčko drží pohromadě hlavně díky němu. ()

Corpsegrinder

Na Uweho poměry ještě celkem dobrý, samozřejmě s hrou to nemá skoro nic společnýho (což nevadí protože jednička stála za hovno) a najde se tu víc než dost scén balancujících na hranici trapnosti, ale většina akce se kupodivu vydařila. Pobavilo i pár meta pomrknutí na hráče jako třeba Craig "Gaz" Fairbass v roli jednoho z vojáků :)) ()

FARGO

Atmosféra žádná, hudba strašná, režie ... no prostě Uwe. Ale musí se uznat, že jedna dvě akční scény byly dobré. ()

TERRORDROME

Zo začiatku to ešte vyzeralo, že by to mohla byť celkom zábavná béčková blbostička, potom však príde útrpná, rádoby vtipná scéna vyzliekania v opustenej ( avšak komfortne vybavenej ) chatke kde Boll naplno rozvinie svoj povestný antitalent a všetko je razom v hajzli. To čo zostane je už len štandardná vollowina s partiou vysvalených mímov pobehujúcich po nejakej opustenej továrni a stupiditou vytekajúcou s každého napudrovaného póru. Schweiger aj Kier potešia, ale keby tam miesto nich bol ktokoľvek iný bollo by to aj tak jedno. Pár podarených akčných prvkov a brutalitiek to zachraňuje pred odpadom do ktorého sa to inak úspešne prepadáva. ()

J*A*M*A*L

Nevím co se na tom lidem nelíbí.To že většina německých filmů či seriálů jsou debility neznamená že to musí být vše.Tento film byl náhodou skvělý.Většina lidí hodnotila tento film odpadem jen proto že to natočil Uwe Boll který má ve své režisérské biografii většinou filmy s černými políčky a proto jak řekl i sám Malarkey se na to někteří ani nepodívali a už tam dali odpad.Já hodně nerad hodnotím filmy odpadem přiznám se že já někdy některé filmy hodnotím pěti hvězdičkami a ani jsem to neviděl, ale nikdy bych nehodnotil film odpadem a nepodíval se na něj protože já vím že každý film může mít něco do sebe.Hrál jsem hru a ta se mi moc líbila a já se u ní skvěle bavil a film se alespoň trošičku podobal.Žádný film se prostě nemůže podobat hře do písmene jen hra se může podobat filmu a to do písmene jenom je škoda že místo krásných pralesů sem Boll dal jehličnaté lesy a to trošku mi kazilo film, ale nenechal jsem si ho zkazit úplně.Mě se to moc líbilo a respektuji že se to někomu zkrátka nelíbí každý má svůj názor, ale nebudu respektovat to když někdo hodnotí předem slovem odpad! a ještě to neviděl.88% ()

IvoB odpad!

Uwe Boll by se měl minimálně vykašlat na filmování podle herních předloh, ne-li na filmování vůbec. Co provedl s Far Cry je neodpustitelné. Materiál je více než tvárný, nicméně Uwe jej opět zadupal do země svým nesmyslným a tupým zpracováním. Survival prvky jsou pryč, tajemno je pryč, pořádnou akci aby člověk pohledal a herní mutanti byly nahrazeni lidskými "supervojáky". Achjo. Tohle nemělo nikdy vzniknout. ()

Piri

Tak jediné čo skutočne korešponduje s videohernou predlhou je ústredný názov s identickým dizajnom a mená hrdinov, inak nič iné, no vlastne ešte Jackova košeľa... Od samotnej prvej časti tejto rovnomennej hry to má veľmi ďaleko. Strašná fraška, pritom to mohol byť dobrý film. Sám som hral všetky tri časti tejto hry. 1* dávam za výpravu a druhú * za snahu adaptovať prvú časť tejto skvelej hry. ()

Haymar

Je to neuvěřitelný ale i takovej nenapravitelnej filmovej "mág" jak je Uwe Boll může řemeslně "zrát". FarCry není vůbec takovej průser, jak sme u "Mistra" zvyklí, ba naopak! Má to spád, jakžtakž dobrou akci ale hlavně je to prdel (což je nejspíš to největší plus), Uwe se tu vůbec nebere vážně a utahuje si ze všeho (sebe nevyjímaje - a za to má můj obdiv). Jinak je to samozřejmě v podstatě kravina toho nejhrubšího béčkovýho zrna ale má přeci jen ještě jedno eso v rukávu - Til Schweiger!... Původně sem chtěl dát 3* ale vzhledem k tomu hodnocení tady (a abych nasral všechny zdejší bodohoniče, vylízance, řiťopichy a pseudo-filmo-borečky), zvyšuju na 4*, páč 38% (jen kvůli jménu rejži?!) si to fakt nezaslouží! ()

berry.77 odpad!

Já myslel,že tohle nestihne natočit a on to stih hergot za tohle má u mě dopis na víc:D Raduj me se velice náš nepřítel číslo 1 končí gembléři a milovníci filmů napište tvůrci dopis jak ho litujem,že tu není!!! ()

MkSallam

Til Schweiger pobíhá po ostrově, který jako by z oka vypadl tomu z House of the Dead, střílí neprůstřelný zombie-mutanty do očí a říká nesmyslný repliky svou lámanou angličtinou. Neboli sračka maximálního kalibru v níž se dějí značně divoké věci (populární WTF si budete říkat průměrně tak každé dvě minuty) a v níž Uwe Boll naplno ukazuje svoji neschopnost v oblasti natáčení filmů a práce s (ne)herci. Akce je těžce nepřehledná (střih zabíjí i relativně stravitelné záběry), humor funguje jen u odjinud půjčených hlášek ("I´m just a driver") a děj po deseti minutách přestává dávat smysl. Prostě klasické Bollovské peklo pro zvané. Pokud se vám "líbí" jeho filmy, sáhněte i po Far Cry. Budete se náramně bavit. :) ()

Phorbo

Traparna trošku postelova scena Tila a Emmanuelly... potom jeho trapne vyzvidani jakej byl... no ale jinak... Uwe... DS spolu s Postalem byly lepší... zlepsi si to... ()

Jayem odpad!

Akože pochybujem že ten človek čo pisal scenar niekedy vôbec videl hru Far Cry. Akcia otrasna ako vždy, scenar stupidny ako vždy a hlavne zle vybrata hlavna postava ktorej neuveritelne hranie sa na byvaleho vojak (parkouristu vo volnom čase) nezožerie ani krava. A to už ani nespomínam na šedo natretých vojakov, ktory radi strelaju len tak po prazdnej miestnosti asi aby sa zbavili frustrácie. ()

1945

Z počítačové hry si film vzal opravdu málo, ale přesto se podařilo německo-kanadskému týmu dokázal, že příběh lze úspěšně zasadit i do jiného prostředí, než mezi tropické palmy. Pár povedených akčních scén, nic víc se ani nedalo očekávat ()

ApsidalTill

To najlepšie čo ten "postrach hráčov" vypotil, ráno po opici. S hrou samozrejme okrem názvu, nemá snímok spoločné ani mini percento a celý chaotický dej, je postavený na jednom nezmysle bez konca. Hlavná úloha asi nemohla byť lepšie obsadená za daný honorár a tak, dávam jednu hviezdu za asi 5 minútový úsek ku koncu, kde som vyložene nemusel do seba liať víno a hádzať krucifixe na pár prebalov Far Cry, pod mojimi nohami. ()

Garch odpad!

Far Cry je kvalitní hra z krásně zpracovaného tropického ostrova (odehráno 1-3 pro PC) s napětím, atmosférou a stylem. Tedy přesně s tím, co film Far Cry postrádá. Jediné, co se dá srovnat je logo. ()

Luukec

Pořád je v tom vidět hodně bolovských prvků, ale po Tunel Rats už druhý film z kterého sem mi nechtělo zvracet.. i když.. no nebudu se ukvapovat.. každopádně Uwe Boll určitým způsobem produkuje čím dál kvalitnější filmy.. pokrok není velký a z úplného dna to asi nebude až tak obtížné, t ak uvidíme s čím přijde příště.. ()

Pavelos

Podle názvu filmu jsem očekával solidní podívanou, protože jsem hru Far cry hrál a opravdu mě bavila.. Bohužel s hrou to mělo pramálo společného, možná ten začátek když mu odstřelili loď a on na sobě měl červenou šviháckou košili s květinovým vzorem:-) Od té chvíle se to už ubíralo jiným směrem. Cestou béčkové akční střílečky.. ()

Uwe masakruje zombíky... opět

Uwe masakruje zombíky... opět