Dva reportéři ze Seattlu vyšetřují smrt žoldáků na ostrově u pobřeží pacifického severozápadu. (Filmbox)

Legonard1

Tento film by ani nemal niesť meno FAR CRY, pretože od hry to ma veľmi ďaleko čo je akurat také isté je par mien a jedna scéna. Na obale DVD je pláž, palmy a film sa odohráva aj tak v ihličnatých lesoch. Príbeh sa viažu na hru asi len z jednej štvrtiny. Fanúšikovia hry by si to nemali ani pozerať!! ()

dedavena

Žorži a co budě s tymi velerybami,...Kryger je znamy genetyckimi upravami a general žada same pozytyvni zpravy, bo inač se nězna. A fakt se nasral, bo Kryger to zadupal, jak stfořil něovladatělneho monstra. Po fantastyckim uniku z vojenskeho prostora na ostrovu je reporterka i macher převoznik furt nažyvu a jasne, že skonča v lužku. Černova vyčisti vzduch, Kryger chce z ostrova uniknuť, ale něma šancu. Převoznik kruti hlavu a přemyšla, čemu dostal enom dva body z desitki. Reporterka se usmiva, bo asi vi sfoje. Jednu davam za scenu, gdy si převoznik s dodavatělem otfirali puta. Hlupějši už to fakt byť němohlo. ()

Karlsberger

Velice chabý pokus o ztvárnění Far Cry ve filmu. Ten kdo stál za kamerou, vůbec nevěděl co dělá. Akční scény jsou velice špatné a nedávají smysl. Val ve filmu měla možnost ohodnotit Jackův výkon v postali, tak mu dala (s dvojsmyslem) 2/10, já tomuto filmu dávám to samé. Film je také okořeněn lacinými vtipy, kterým se zasměje jen idiot. Zbytek film je jen nudná slátanina nemožné akce. Hra je podle mě jedna z nejlepších her vůbec, ale film je věc o které doufám, že už nikdy neuslyším. ()

doom.cz odpad!

herdek, co jsem to viděl????? Džek bez červené havajské košile? kdyby se to nejmenovalo Far Cry, tak bych dal slabší dvě hvězdy za snahu, ale tenhle film si ze hry nevzal snad nic. milostná scéna? kde je "pan tajemný" vodící Džeka po ostrovech? kde jsou Trigeni? kde je hromada helikoptér? kde je Crow? pokud se odpoutám od vazby na hru, tak jsem měl co dělat, abych se donutil film dokoukat. divná kamera, ze které se mi dělalo šoufl, děj bez děje, chaotický střih... ne, tohle mi nesedlo a to jsem schopen s otevřenou pusou zkonzumovat takřka cokoliv ()

Babu_unni

Odpadů znám spoustu, ale tohle si to nezaslouží. Není to žádný super trhák, ale vcelku příjemná oddychová podívaná s vůbec ne špatnou akcí. Některé záběry dokonce i parádní. Předpokládám, že hodnocení odpad je z 99% od fanoušků a hráčů Far Cry a je to škoda. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Je to Němčour." - "Je to citlivka!" Zfilmování počítačové hry Far Cry. Scénárista jakoby nevěděl, co si z postavou počít. A rejža, co to má na svědomí na co sáhne, to většinou končí na dně filmové žumpy. Jako fanouška hry mne zklamalo, že šlo jen o vývoj supervojáků a žádná zmínka třeba o mutantech. Přes množství výtek však snímek u mne obstál. Til Schweiger sympaťák, Emmanuelle Vaugier kočanda, triky obstojné. Rozhodně jde spíše o akční film, než čisté sci-fi. 3* zpracování není špatné a dívat se na to dá. - 50%. ()

Uwe masakruje zombíky... opět

Uwe masakruje zombíky... opět