Dva reportéři ze Seattlu vyšetřují smrt žoldáků na ostrově u pobřeží pacifického severozápadu. (Filmbox)

Wysch

Udivuje mě, kam mohou někteří herci klesnout, že k tomuhle kývnou. Don S. Davis, Ralf Moeller a Til Schweiger... si museli asi dělat z Uweho prDel, jinak nechápu, že jsem v téhle scénáristické frašce plné nesmyslných dialogů, nelogičností a chyb vůbec viděl. Chtěl bych dát odpad, skutečně jo, ale když ono kvůli Moellerovu charakteru není vůbec jednoduché. P.S. Dvakrát jsem se i usmál, ponejprv vtipu s menopauzou, podruhé, když film skončil. Úlevou. Není to rozhodně nejhorší film vůbec nebo jeden z nejhorších, ale je tak trapný, klišovitý, předvídatelný, doplňte si XYZ podobných synonym, že to prostě nejde hodnotit ani těma dvěma hvězdičkama. ()

Paxxx.cz

Rozhodně to není nejlepší film, který jsem kdy viděl, ale taky to není tak strašné jak by se mohlo zdát s ohledem na celkové hodnocení. Til nezahrál špatně, ale co mě nepotěšilo, byla rozhodně volba prostředí. Far cry jako pc hra se odehrávala v exotickém prostředí, což se tady nekonalo. Místo toho se děj odehrával někde v kanadských lesích. Hold další nepovedéná konverze pc hry na filmové plátno...4/10. ()

Popluh

Musím uznat, že Uwe Boll se zlepšuje a Far Cry už má něco do sebe. Když už nic jiného, tak alespoň pár povedených (převážně akčních) záběrů, za které by se nemusel stydět ani kdejaký "áčkový" režisér. Výrazných kiksů ubylo, akce je přehledná a v některých případech dokonce i nadupaná (slow motion sekvence útoku geneticky upraveného vojáka na jednotku) a nějaké ty silně wtf? momenty (Emilio) dokážu pro jejich vtipnost snést. Hlášky sedí, Til Schweiger je sympaťák a celé je to o několik tříd výše než House of the Dead. Na stupnici od jedné do deseti dávám téhle Bollovině 5. Ps.: Po úvaze nakonec těch 50 % zaokrouhlím na 3*, protože Boll. První půlka sice byla nezáživná, ale závěrečná vybíjená a Emilio ji vyvážily a navíc je Far Cry snad první bollovka, která je zábavná záměrně. Tak proč to neocenit? :) ()

sonnak

Na filmu je zábavný prakticky jen sympaťák Schweiger, jakmile zmizí ze scény, je dost zle, nicméně existuje spousta mnohem horších filmů s mnohem lepším hodnocením. Uwe opět doplácí na svou reputaci... ten už se z toho nevyseká, ani kdyby natočil naprosto geniální film. To je realita a netřeba se příliš vztekat nad zdejšími odpady, může si za to sám. Postal je Uweho vrchol, kterému se bohužel Far Cry ani nepřibližuje, na druhou stranu je mnohem zábavnější, než herní pokračování - Far Cry 2. ()

movieband

Hru jsem hrál a asi jsem trochu zklamaný z tohodle filmu. Se hrou to má tak maximálně společný název, hlavního hrdinu a záporáka. Jinak se dá říct, že je to příběh co vznikl jako každý jiný. Vcelku slušná akce. Občas se tam objeví i něco vtipného. Obsazení bylo vskutku trefné. Udo Kier je ve filmu skoro autentický jak ve hře. Til Schweiger do role Jacka Carvera opravdu sedne, ale to je tak všechno. Hra je parádní.Mutanti a žoldáci co vám jdou na opuštěném ostrově po krku. Podle mě je to skvělý námět, teď už by záleželo jen na tom kdo to dostane do rukou. No tak Boll z toho asi vyšvácal co mohl. Každopádně to vypadá na jeho lepší kousek z jeho režisérské práce. V závěru se dostáváme za Schweigera a vcelku slušnou akci na 2* a 30 % ()

stration

Uwe Boll natočil na první pohled další sračku. ALE DURAZNĚ upozorňuju všechny, aby se podívali pozorněji. Chtěl Uwe natočit špičkový áčkový film a myslet to vážně? Nebo jenom pobavit a lehce se inspirovat počítačovou hrou? Jistěže je to po řemeslné stránce špatný film, ale zábavný! Typické akční béčko, jakých tady před dvaceti léty bylo plno. Jaký je rozdíl mezi Far Cry a téměř jakýmkoliv filmem s Van Dammem, Lundgrenem a spol.? Je opravdu o tolik horší, nebo dáváte Odpad! jenom pro to, že na režisérské sesli sedí Boll? Zkuste nepřemýšlet, zkuste se bavit! ()

MATADOR

Filmové Far Cry prostě není jako to herní a možná právě v tom je největší kámen úrazu. Jelikož se každý těší na Jacka Carvera s jeho typicky červenobílou košilí, která tu sice vidět je, ale jen jako estetický módní doplněk. Filmové Far Cry není zase až tak špatné, ale vše, co se ve filmu děje je opravdu ubohost. Jelikož se celou dobu tvůrci snaží diváka upoutat nějakými "dobrými" scénami, které jsou opravdu ubohé. Jednu hvězdičku dávám za to, že to není tak ubohé, jak jsem čekal. Akční béčko, které si pusťte v případě obrovské filmové nouze. ()

Thomassi

Hru Far Cry jsem nehrál, tudíž nemůžu porovnávat. A jelikož to režíroval Uwe Boll, měl jsem strach, co se z toho vyklube. Ale po dodívání musím konstatovat, že zase až tak velký průser to není. Uwe má za sebou (a možná i před sebou) daleko horší sračky. A Far Cry je oproti nim velkofilm a nezaslouží si takové hodnocení (39%). Jasně, není to bůhví jaký akčnák, ale mě rozhodně pobavil a akčních scén je tu dost, některé se dokonce povedly více než dobře. Je to takový horší Univerzální voják s menším nádechem humoru. A Til Schweiger? No nezlobte se na mě, ale tato role mu sedla a moc se mi líbil. Na 4* to u mě není, ale 65% si určitě zaslouží. ()

mae-geri

Hrozna nelogicka slatanina bez napadu, ktera nestoji za podivani. Sice jsem od toho cekal velmi malo, ale i tak to byl opruz.. ()

Dexter1

Moja tretia videná Bollovina a vôbec to nebola volovina. Film je fakt namakaný akčňák, ktorý sa nemuseli báť uviesť slovenskí či českí distribútori do kín. Uwe sa prekonal a s Tilom Schweigerom rozohral adrenalínovú a aj vtipnú jazdu. Pri filme som sa vôbec nenudil, a len jednu jedinú vec čo by som mu vytkol bola kamera. Keby tam bol statív a nedržal to nejaký mamlas na pleci, tak by to bolo určite lepšie. Akčné prestrihy kopírujúce novú módu videoklipového strihu mali niečo do seba. Škoda, že keď to Uwemu konečne začína ísť, tak si dáva pauzu od herných adaptácií a ide točiť drámy. Tak či tak držím palce Uwe. ()

fallangell

Je to hravé, je to svižné a je to zábavné. Je mi jasné, že většina lidí je tu zaujatá proti Bollovi, ale myslím že neoprávněně. ()

GILLWANDER

Toto si herný svet od filmového sveta nezaslúžil. Ubisoft by si malo dávať pozor na vlastné značky, ktoré ich robia vo svete populárnymi a nepredávať ich hneď prvému nepríliš skúsenému záujemcovi, ktorý ich vo finále úplne potupí. ()

maverick10

Uwe je buh nevedomosti. A tou svoji nevedomosti je nebezpecne zabavnej, jenom o tom nevi. Opet nezklamal a jeho cecko je cool, kdyz vypnete mozek a budete tupe zirat na obrazovku ci platno s timto kouskem, musi se vam to libit. Jen skoda ze se do teto filmove stoky namocil i Til Schweiger, toho mam docela rad. Jeste se mohl Uwe obsadit do hlavni role, byla by to parodie jako vino. ()

M.i.k.e

se hrou nemá filmový Far Cry mnoho společného,jako plnohodnotný akčňák taky neobstojí,ale jako poměrně zábavná akční jednohubka,která se nebre moc vážně funguje bez problémů.Koneckonců Boll už stvořil větší zvěrstva.S čím však mám já osobně problém u Bollových filmů je výběr hudby.Už ve jménu krále mě neskutečně štvala a Far Cry je na tom podobně.Pro podobný druh filmu mi ta hudba přišla neskutečně rušivá.Nakonec je to i jeden z důvodů proč je to jen za dvě...40% ()

SallyZen

KOMENTÁŘ OBSAHUJE SPOILERY, TAKŽE POKUD SI NECHCETE ZKAZIT "SKVĚLOU" PODÍVANOU NEČTĚTE!!! ........ Že Till Schweiger je drsňák už od narození a marně se snaží stíhat Chucka Norrise vím už dávno. Ale tady se teprve vyznamenal. Nasadil krutej výraz řidiče lodě, vyšpulil tu svojí prdel na bradě a šel zabíjet vojáky, kvůli idiotskému kamarádovi, kterej asi hodně dlouho studoval mysl člověka a věděl jako jedinej jak se ubránit dopingu. Málem bych taky zapomněl na jeho super náladovou přítelkyni. No jak asi takovej akčňák může dopadnout všichni víme. Kámen úrazu má ve zpracování. Je mi celkem jasné, že to je nízkorozpočtový film, proto taky na začátku točili s pohledu zabijáka a ne samotnou smrt, což mě dojebali hned na začátku. Pak už to jde jako v každém druhém akčním filmu. Přesunem se trochu dál. U scény v autě, kdy mladá neumí zacházet s ničím co má po ruce si vedla docela dobře. Tuhle granát, tamhle harpuna, no docela mě překvapila. Když už teda byli v tom krásným útulným domečku, tak to ale trochu přeháněla. První dělala drahoty aby ji chlap neviděl ve spodním prádle a po chvíli ho měla téměř v zadku. Když už se teda potom pustili do té superodvážné mise, nějak to nedomysleli. Po pár rvačkách, osudových setkáních a stupidních rozkazech, už se to začalo rozjíždět a na řadu přišlo trochu toho bojování. "Překvapivě" nastal chaos na ostrově a všichni šli po sobě. Jenže Jack Carver je vostrej týpek, co všem nakope prdel. Budiž stalo se. Konec už byl potom tak stupidní, že jsem se smál z ironie všemu. Nejvíc mě, ale na celým filmu naštvalo a nakonci už rozesmálo to chování postav. Bylo tam mnoho situací, kdybyste to udělali úplně jinak. Ale tvůrci filmu měli asi jiný názor a udělali si to, jak jim to vyhovovalo. Za tu ironii, kdy už mě film rozesmíval dávám jednu hvězdičku. Jinak to je ale bullshit! 15% ()

Martin741 odpad!

Sa cudujem Tilovi Schweigerovi /Klepani na nebeskou branu, Bastard 1997/ ze mal nieco spolocne s Uwe Bollom, to uz sa mohol rasdej upisat Zdenkovi Troskovi, Vojtechovi Traplovi alebo rovno Polednakovej. Pribeh len vyzera zaujimvo, ale je to priserna nuda, Schweiger to sam neutiahne, aj ked sa snazi, Uwe Boll zase potvrdil, ze je rezisersky patlal : 0 % ()

bourec

No,že by byl Far cry lepší než Max Payne,to asi ne.Ale průser jen proto ,že to točil Uwe,to taky neni.Hru neznám,nehrál sem,protože hry nehraju,a hrát nebudu.Nemám čas na blbosti.Je to docela lákavej námět,sice béčkovej,ale dostat to do ručky někdo jinej,a natočit to po svym,byla by to možná jiná jízda.Ale i v tomhle provedení je dost dobrej scén,třeba ta s pilou,a když tak přemejšlím,ani se mi nechce věřit,že by Uwe byl takovej neumětel a blb,spíš má takovej svůj rukopis,a vyznívá to tak,jak to vyznívá.Musim s klidem říct,že se mi to líbilo.60%. ()

TomikZlesa

Film bych nazval Uweho revolučním dílem. Nejenže tam byla nějaká ta akce na * ale šíleně sem se u toho bavil a to na ***, sečteno podtrženo ****. ()

JohnRambo

Som dosť prekvapený. Celkom slušná zábava. V akčných scénach bol dosť ubohý strih ale inak slušné. 3*mínus. Hru som hral len chvílu a neviem ani o čo v nej išlo, takže mi je u prdele či sa to na ňu vôbec podobá. Tie Far Cry-ovské titulky boli cool. ()

C0r0ner

Podle Game Page a také všech možných herních portálů jedna z nejlepších počítačových her všech dob. O Uwe Bollovi jsem věděl, že je totální retard, ale tady jsem si to teprv potvrdil. Jenom nechápu, proč si to herní společnost nechala takhle posrat, protože po skončení filmu byla Far Cry ta poslední hra, kterou bych si chtěl zahrát. 30% ()

Uwe masakruje zombíky... opět

Uwe masakruje zombíky... opět