Boogeyman 2

Boogeyman 2

Horor / Thriller / Drama

USA, 2007, 89 min

Co má společného dvojka s jedničkou? Je to úplně o něčem jiném a tohle "pokračování" bylo 100x lepší, než nudná jednička. Popravdě jsem od toho vůbec nic neočekával. Pustil jsem si to proto, že tu hraje Mae a zase byla dokonalá a i ostatní spolupacienti hráli na jedničku. Malý spoiler: Formu to má velmi podobnou jako Noční můra 3, také zde jsou pacienti, kteří se poté musí postavit svému největšímu strachu a způsoby zabíjení zase trochu připomínaly sérii Saw, nejen díky tomu se mi to tak líbilo.(9.11.2013)

• obitus

Dvojka lepší jedničky. Tam kde se v prvním díle zvedal žaludek nad slabým zpracováním a ještě horší zápletkou se tady jen znuzele zívá u standardně podprůměrného slasheru. Tobin Bell je určitě fajn, ale sám nemá na to vytáhnout film z rychle zasychajícího bahna nudy.(3.4.2008)

Boogeyman každého řádně vyléčil z jeho fóbie. Tak to má být.(11.1.2010)

Má to tak stejnou atmosféru jako jednička, ale už to není tak strhující. Ale zase je tu pěkná hlavní hrdinka.(6.2.2009)

• petero

Digitálneho bubáka plašiaceho hlavného hrdinu vystriedal bubák psychopat, ktorý v centre liečenia fóbií strachu zabíja svoje obete pri tom čoho sa najviac boja (tma, baktérie, nadváha ...) až si ako poslednú vychutná hlavnú hrdinku ktorá sa bojí bubáčika. Takže tentokrát je to slasher, pár čriev vypadne, niekoho zošrotuje výťah, niekto príde o hlavu, niekto sa doreže a niekto si zatancuje v rytme elektrického prúdu (a to tu prosím pekne niekto zvládne aj dva takéto úkony takže sa nebojte toho že som vám všetky fatality vykecal) ale najviac sa mi zrátalo asi kyselinou rozleptané zažívacie ústrojenstvo alebo ten sex s prestrihom na mordujúceho psychopata :-) ? Našťastie dvojka nie je až tak úboho nudná ako jednotka, no opäť je to len ďalší podpriemerný produkt, no vzhľadom na firmu Ghost House by som povedal že na ňu až celkom dobrý, vzhľadom na to že to je nepriame pokračovanie úplnej kokotiny.(4.1.2008)