poster

Boogeyman 2

 • USA

  Boogeyman 2

Horor / Thriller / Drama

USA, 2007, 89 min

 • Campbell
  ***

  NAprostej průměr. Neoriginální scénář, pěkné vraždy, dobrá O Connor a neuvěřitelně špatně přehrávající Bell(fakt špatnej herec). Ale na jedno zkouknutí to jde, jen škoda toho že jsem po 15 minutách jaksi věděl (SPOILER) že se nebude jednat o nadpřirozeno ale o slasher a v ani ne v polovině jsem věděl kdo je vrah(KONEC SPOILERU) ještě mě čeká trojka:-)(29.8.2009)

 • *CARNIFEX*
  ***

  Od brutálnej vraždy rodičov prenasleduje mladú Lauru, prelud šialeného vraha. Nakoľko sa stále nevysporiadala so stratou otca a matky, rozhodne sa dať liečiť. Na klinike pre duševne chorých by rada prekonala to, čo ju na dlhých 10 rokov poznačilo. Ihneď po jej zaradení sa začínajú objavovať mŕtvoly pacientov. Záhadné, nevysvetliteľné s množstvom otáznikov. Je naozaj "Boogeyman" len Laurinou ilúziou, alebo .... ? Tak ako ( zrejme ) väčšina divákov, prvú časť som nevidel. Odozva na "druhé - druhééé" pokračovanie bola o dosť pozitívnejšia, a tak som to riskol. Neľutujem. Pomerne jednoduchý, nijak náročný príbeh prekvapil rýchlym spádom. Takmer neustále sa niečo deje. Spočiatku nijak výnimočné vraždy bez nápadu, odstupom času ponúkajú originalitu a slušne prevedené gore. Záverečné rozuzlenie pár krát milo prekvapilo. Tento slasher nesklamal, práve naopak - 60%.(18.4.2014)

 • Tommassi3
  ***

  "Nemyslíš si, že jsem hnusná ??" - "Jsem agorafobik !! Nejsem slepec !!" ;)(17.3.2014)

 • Pilda17
  ***

  6/10 = 60%(16.7.2011)

 • juta
  ****

  Co má společného dvojka s jedničkou? Je to úplně o něčem jiném a tohle "pokračování" bylo 100x lepší, než nudná jednička. Popravdě jsem od toho vůbec nic neočekával. Pustil jsem si to proto, že tu hraje Mae a zase byla dokonalá a i ostatní spolupacienti hráli na jedničku. Malý spoiler: Formu to má velmi podobnou jako Noční můra 3, také zde jsou pacienti, kteří se poté musí postavit svému největšímu strachu a způsoby zabíjení zase trochu připomínaly sérii Saw, nejen díky tomu se mi to tak líbilo.(9.11.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace