Boogeyman 2

Boogeyman 2

Horor / Thriller / Drama

USA, 2007, 89 min

• fcreading

Celkom vydarená vyvraždovačka ikeď miestami hrozne nudí.(23.6.2008)

Co má společného dvojka s jedničkou? Je to úplně o něčem jiném a tohle "pokračování" bylo 100x lepší, než nudná jednička. Popravdě jsem od toho vůbec nic neočekával. Pustil jsem si to proto, že tu hraje Mae a zase byla dokonalá a i ostatní spolupacienti hráli na jedničku. Malý spoiler: Formu to má velmi podobnou jako Noční můra 3, také zde jsou pacienti, kteří se poté musí postavit svému největšímu strachu a způsoby zabíjení zase trochu připomínaly sérii Saw, nejen díky tomu se mi to tak líbilo.(9.11.2013)

6/10 = 60%(16.7.2011)

Dvojka strašidelná, napětí se dá krájet. A ty nechutné scény některé, no prostě pecka :) Už na začátku se to rozjede parádním tempem, pak to trošku ubere. Ale to co se tam děje potom, to stojí za to :)(18.5.2009)

Boogeyman každého řádně vyléčil z jeho fóbie. Tak to má být.(11.1.2010)

• - Přesto, že film byl určen k vydání rovnou na DVD, byl promítán v některých zemích v kinech. V kině jej viděli diváci v Rusku, Itálii, Mexiku a Venezuele. (Terva)

• - Natáčelo se v americkém státě Kalifornie ve městech Los Angeles a Pasadena. (Terva)

• - Jeff Betancourt v tomto filmu debutoval jako režisér. (Pumiiix)