Archangel (TV film)

Chris Seager

Rob Lane

Scénografie:

Michael Pickwoad

Celkom zaujímavý scenár, s dobrým hlavným predstaviteľom. Príbeh okolo potomka veľkého vodcu dokáže zaujať. 70%(29.5.2009)

Na víc to asi nemá. Chvilkama docela hloupost, nejlegračnejší je střídání počasí, chvilkama pravá ruská zima, pak už zase prší, a Craig chudák v tom pořád běhá v saku a kravatě. Myslím, že kdyby to bylo doopravdy, tak by nejmíň 63x zmrznul. Ale zase kvůli němu se to celý dalo dokoukat, téma docela zajímavý, Rusko je přitažlivý, akce nebylo moc a spíše staromódní, což mně nevadilo.(24.6.2011)

Zapůsobilo na mě Ruské prostředí. Ale už moc ne, dějový průběh. 5,5/10(9.11.2011)

Klasická TV produkcia bez väčších ambícií, ktorá sa dá pozrieť ale dohromady to v konečnom výsledku nič nedá. /40%/(20.1.2011)

Daniel Craig v roli, která mu vždycky parádně sedne. Sice ještě nemám takové vypěstované charisma jako Bondech nebo Mužích, kteří nenávidí ženy ale pořád je hlavní trhák filmu on. O to víc mě mrzí, že po konci jsou pocity hodně smíšené. První hodina je na výbornou ale po odjezdu z Moskvy na venkov to už ztrácí na síle a působí to rozvlekle a docela divně. Konec se podle mého taky nepovedl a vzhledem k délce snímku je uspěchaný. Mrzí mě TV produkce, protože takový zajímavý příběh i s příjemným obsazením by si zasloužil lepší zpracování. Trošku lepší průměr.(7.11.2012)