Terkel má problém

Animovaný / Komedie / Drama / Muzikál

Dánsko, 2004, 77 min

Mette Heeno

Bo Rasmussen

Dost zběsilá záležitost na jednorázové pobavení, čekat od toho víc nemá smysl. S tím, že výsledný dojem se asi hodně odvíjí od míry otrlosti, jíž jste vybaveni. Divákům, kteří trpí po této stránce deficitem, bych Terkela asi moc nedoporučoval, na to je to příliš přisprostlé a nekorektní. Pokud si v tom ale libujete, můžete se docela dobře pobavit - osobně jsem se místy chechtal více než dost. Zábavu ale bohužel hodně sráží dolů příšerná animace, na kterou je skoro utrpení koukat. Plus děsný český dabing - sehnat to v originále se mi nepodařilo. Nakonec bych to viděl asi na 3 hvězdy, s tím, že je tenhle film ale možné skoro hodnotit libovolně - chápu lidi, kterým to nesedlo, i ty druhé, kteří si to prostě užili - já jsem asi někde napůl.(24.11.2013)

Neskutečně debilní prkotina, ale splnila svůj účel-pobavila :)(4.12.2011)

• Sonnery

... a docela zásadní!(8.1.2010)

Ujetost. Ale zábavná. :)(27.9.2010)

DOKONALÉ písničky, skvělý černý humor a cool animace... Co víc si přát? Snad jen o něco málo propracovanější pointu, protože identita "šílence", který Terkela neustále terorizuje, se dá celkem lehce odchadnout. Jinak je ale tenhle dánský počin úžasně zábavný a Terkelova sestřička rulez!XD(20.7.2011)