poster

Terkel má problém

 • Dánsko

  Terkel i knibe

 • anglický

  Terkel in Trouble

Animovaný / Komedie / Drama / Muzikál

Dánsko, 2004, 77 min

Scénář:

Mette Heeno

Hudba:

Bo Rasmussen
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • duklak2
  ***

  Animovaná sprosťárna. Hlídejte své děti, aby se nedívali. Ohrozilo by to jejich duši.(5.6.2010)

 • LiVentura
  odpad!

  To snad není ani možné, asympatická animace o naprostých bezduchých blbostech, ani na uvolnění neexistuje, špatné, sprosté, debilní, hnusné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-(((((((((((((((23.10.2009)

 • Eddard
  ***

  Co si o tomhle danimáku myslet? Animace dost těžko strávitelná, ale rozhodně propůjčuje snímku punc originality, srandovní chvilky střídají nudné pasáže, slabší písně výborné kousky... Většina postav je ale docela zajímavá (Terkelovi rodiče v první řadě :-)) a mnohé gagy jsou stejně povedené jako originální (třeba smůla malé Terkelovi sestřičky). Když nad tím teď přemýšlím, rád bych si ho pustil ještě jednou - a to je dobrá indície. Poctivé tři kusy, tedy... A Marek Eben by měl víc dabovat... 60%(16.1.2008)

 • hellstruck
  ***

  Neskutečně debilní prkotina, ale splnila svůj účel-pobavila :)(4.12.2011)

 • Shit
  ***

  Když všude písou, jak je to originální a vostrý, tak už to od toho člověk trochu očekává a když pak zjistí že to zdaleko tak drsný neni, tak je to docela zklamání. Hlavně teda ze začátku to je čistá nuda, kdy mi zbývalo se jen tlemit těm děsnejm držkám co tam byly, protože všichni vapadali jako hovada, chodili jako hovada a taky tak mluvili. Sprostý to je taky jen tak zlehka a tak se fakt neni vůbec čeho chytit, naštěstí se to pak trošku rozjede a scénka se skokem z okna je docela prdel, krvavaý scénky taky pobaví a konečná pointa je fakt krutá jako sviň. Nicméně sem čekal něco zábavnějšího(4.9.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace