Terkel má problém

Dánsko, 2004, 77 min

Mette Heeno

Bo Rasmussen
  • bouncer

Co to k...? To je zběsilý film, ale bohužel není zběsile dobrý, prostě jen šílený a celkem nudný, i když má jen necelých 80 min. Hudba nebyla špatná, zato z animace se mi zvedal žaludek.(8.11.2007)

Terkel je dost zvláštní animák. Animace je vlastně o ničem, příběh odhadnete během pěti minut a vše je to takové jiné, zvláštní. A dost možná je tohle hlavní výhoda tohoto animáku, který rozhodně není pro děti. Hlášky jsou více méně podařené a stopáž je opravdu krátká, takže nudit se prakticky ani nestihnete. Navíc jsem tento film viděl s českým dabingem, který musím opravdu pochválit, speciálně Marek Eben zaválel. Díky tomu, že na konci bylo přeci jen více hlášek než na začátku a celkově tendence tohoto animáku byla vzrůstající, těch 70 % Terkelovi dám.(15.12.2011)

• Ivoshek

Je chytrej fekál a hloupej fekál. A tohle je hloupej fekál.(16.11.2010)

www.youtube.com/watch?v=LLMganbuhbc :-)))(23.10.2009)

Českej dabing se jednou za čas povede a tady je to hlavní výhra. Marek Eben je luxusní. Ujetina u který se ale bavim.(2.5.2008)