poster

Robot Emil (TV seriál)

Rodinný

Československo, 1960

Scénář:

Jiří Melíšek

Kamera:

Bohumil Turek

Hudba:

Vadim Petrov
 • Sfinkter
  **

  Oceňuji, že se v českých filmových dějinách objevil robot, ale humor a styl vyprávění mi blízký rozhodně není.(17.6.2011)

 • Karlos80

  Tak toto přátelé není rozporuplný americký "Robot Monster", ale pravý nefalšovaný Československý Robůtek Emil. Vůbec první Československý hranný večerníček s hlavním lidským hrdinou který byl schován pod legrační maskou. Ještě o něco málo starší jak Haničinčin "Kluk a kometa". Viděl jsem jen část jediné epizody pokud se to tedy takto dá nazvat, a to právě tu se zmíněnými (shora uvedenými herci), a neříkám že to bylo špatné právě naopak docela mě to i pobavilo, a byl jsem jenom zvědavý na nějaké další epizodky. Škoda jen že až na pár archivních dokumentů typu "Teleautomat" nebo pořad věnovaný padesátiletému výročí ČT, jsem jej skoro nikde jinde neviděl a tak jsem se jich bohužel i nedočkal. Mimochodem tento v uvozovkách večerníček touhletou dobou ještě neměl stálou svoji znělku, která tuším vznikla až někdy v roce 1965. Nehodnoceno-důvod málo stálých informací, a také z nedostatku zhlédnutých epizod, které by mě dovedli a oprávňovali k nějakému ucelenému závěru.(26.2.2007)

 • 5150

  Robot Emil bojuje proti špíně 50%(27.12.2013)

 • Ej Hlemýžď
  *****

  V 60. letech velmi oblíbený veselý dětský seriál o trošinku popleteném ale dobromyslném a přátelském robotu Emilovi (hraje Jiří Šašek) s typickou mluvou a rád si pochutnávajícím na kovových předmětech.(5.5.2007)

 • tuntavala
  *****

  Strach a zaroven respekt.(19.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace