Robot Emil (TV seriál)

Jiří Melíšek

Bohumil Turek

Vadim Petrov
  • WANDRWALL

Robot Emil. Pamatuji si jen, že jsem nechápal, proč je oblíbený. když se od nás, maličkých dětí tak liší. Asi proto jsem nevěřil v jeho dobrotu a láskyplnost a přišlo mi, že to jen předstírá. Možná mu křivdím, ale Robot Emil prostě nebyla má oblíbená postavička. Možná, že to s dětmi myslel dobře, ale více než Robota Emila jsem pozoroval tváře svých starších sester, jejich reakce na EMILOVO počínání, a ty byly spokojenější, asi proto, že byly starší a víc jeho příběhům tehdy rozuměly.(30.5.2010)

V 60. letech velmi oblíbený veselý dětský seriál o trošinku popleteném ale dobromyslném a přátelském robotu Emilovi (hraje Jiří Šašek) s typickou mluvou a rád si pochutnávajícím na kovových předmětech.(5.5.2007)

Strach a zaroven respekt.(19.8.2015)

• 5150

Robot Emil bojuje proti špíně 50%(27.12.2013)

Během výročí 50ti let vysílání české televize byl odvysílán i jeden díl tohohle seriálu, ve kterém robot Emil vařil mýdlo.(27.2.2007)