Vše, co jste kdy chtěli vědět o cestování v čase

• Velká Británie Frequently Asked Questions About Time Travel

Když si ve sci-fi komedii z produkce HBO tři obyčejní muži dají večer v hospodě pár piv, nic nenapovídá tomu, že by se mělo přihodit cokoliv výjimečného. Přesto však dojde k události, jež uvede do pohybu sérii výletů zpět i kupředu v čase...  Když do místního baru vstoupí tři úplně obyčejní muži, aby si večer dali pár piv, pokecali spolu a na chvíli zapomněli na svůj zcela průměrný život, nic nenapovídá tomu, že by se mělo přihodit cokoli výjimečného. Ray (Chris O'Dowd) je pověstný svou posedlostí, týkající se cestování v čase, ale když se setká s Cassií (Anna Farisová), která prohlašuje, že je z budoucnosti, považuje to samozřejmě za žert. Toby (Marc Wootton) je posedlý filmem, a když uslyší Rayovu historku o ženě putující časem, předpokládá, že kamarád mu přihrál filmovou zápletku. A cynický Pete (Dean Lennox Kelly), který ničemu takovému nevěří, musí změnit názor, když náhodně nahlédne do budoucnosti baru, který je plný mrtvol a on je mezi nimi. Tato událost uvede do pohybu sérii náhodných výletů časem zpět i kupředu, v jejichž průběhu se tři hrdinové snaží najít pravidla pro cestování v čase a odhalit tajemství, kdo se je bude snažit zabít a proč... Sci-fi komedii z původní produkce HBO režíruje Gareth Carrivick. (oficiální text distributora)

Javad

Prijemné posedenie s troma chlapíkmi pri pive a chipsoch pri tom ako cestujú časom. A potom že do tejto tematiky sa nedá priniesť niečo nové! ()

terunka003

Vtipné, strašidelné, sci-fi, napínavé, nejisté. A navíc to nebylo ani dlouhé. Vážně zajímavý snímek o cestování časem, o vidění věcí v budoucnosti, o bojování o vlastní život. K tomu všemu absolutně netušíte jak to vlastně dopadne a jaká je vlastně šílená zápletka. Film pro každého. Nechoďte radši na záchodky v hospodách.. ()

lennyd

Pro Raye, Tobyho a Peta je jeden den jako druhý, přes den dělat blbečky v zábavním parku, a večer skočit na pivko do svého oblíbené baru, a probrat některé důležité věci - prachy, ženské a cestování časem. Jenže dnešní den je výjimečný - nejen tím, Ray přijde o práci, ale hlavně tím, že si všichni budou moci na vlastní kůži cestování v čase vyzkoušet, díky díře v časoprostoru, která se objevila na pánském WC... Vzhledem k tomu, že britský humor můžu v jakémkoliv množství, a když se film dotkne cestování v čase, tak se úplně tetelím blahem, pak tento film, jako kombinace obého, je přesně to pravé pro mne. Pokud ale neholdujete britskému humoru, tak možná budete jen koukat co se to vlastně děje. Stejně tak, pokud jste (dle názvu) čekali nějakou brutální scifárnu o cestách do (minulosti/budoucnosti). Ani toho se nedočkáte - celý děj se odehrává na tom stejném místě - v místním baru, jen v různých časových singularitách - bez jakýchkoliv speciálních efektů (jednoho přerostlého brablence nepočítám). Herecké obsazení je přesně tak akorát - jakákoliv známější jména by film strhávala někam jinam, než by měla. release the future ()

T-pack

Co ze začátku vypadalo vážně trochu divně a strašilo mě Annou Faris (i když proti ní vlastně nic nemám), jako předzvěstí něčeho průměrného, ne-li podprůměrného, mě, snad jednou z návštěv toalety, vážně mile překvapilo. Jsem zvyklý se u komedií už nesmát tolik, jako tomu kdysi bývalo, ale tenhle film mě přesvědčil, že se stále dají natočit komedie, které mi na tváři vykouzlí něco víc, než jen úsměv a ještě vytáhnou něco i z mých hlasivek. ()

uiu

Rozhodně jsem čekala víc, ale musím uznat, že i tak film na svoje možnosti nabízí dost. Sice britský humor není mojí parketou, ale i tak jsem se příjemně bavila (chápej - není to film k popadání se za břicho). Příběh je propletený tak, jak se to u cestování v čase a vracení se do minulosti/přítomnosti očekává a nabízí spoustu trefných momentů, že se na to prostě musíte podívat podruhé, abyste věděli, čeho jste si nevšimli popřípadě všimli. Příjmený průměr, kterým ovšem fanoušky sci-fi neoslníte. ()

tnp101

Vtipné, originální, s příjemným obsazením, neloudající se, jedno z mých oblíbených témat … teoreticky bych měl být téměř unešen, přesto mi však stále něco chybí. Nízký rozpočet je v tomto případě snad i k prospěchu věci. Něco mi ale pořád brání v tom, abych si snímek pustil znovu, či jej alespoň po několika desítkách minut po skončení závěrečných titulků (a závěrečného "rozuzlení") nadobro nevymazal z hlavy. 70% ()

venison

Bezva schíza, která mi trošku zamotala hlavu, ale rozhodně jsem se nenudila :-) Fajn nízkorozpočťák s dávkou britského humoru :-) ()

hanagi

Jako tři díly britského sitkomu za sebou...Tím chci říct - nečekejte žádnou výpravu, nečekejte žádnou akci, nečekejte profláknuté obličeje - čekejte " jenom" inteligentní zábavu. ()

sochy.zirafka

Mnohem lepší, než nějaká expozivní akční sci-fi (pardon, science fiction) hovadina o cestování časem s vysokým rozpočtem (prostě nemám rád Terminátora...). Film - možná spíše sitcom - byl přesně takový, jaký jsem čekal. Odcházím tedy spokojen a v budoucnu se záchodům v hospodách vyhnu velkým obloukem... ()

VasaX

Komorní, nerdy, lehce vtipný, lehce vážný film. Zápletka je docela fajn, celé to mé spád a tempo, ale i přes to jsem měl pocit několika hluchých/zbytečných momentů, ale jako celek úplně OK.Pro fanoušky komorních komedií, co se nesnaží být vtipné za každou cenu a mají skromnou výpravu, se jedná o fajn záležitost. ()

cpt.Lynch

Tak koukám že poslední dobou se s britskýma komedia roztrhl pytel... Tenhle filmec jest příjemnou záležitostí. Neválel jsem se u toho po zemi ale pobaven jsem byl dost. 3,5* ()

Krosmen

Většinu času jsem se moc nebavil a zbytek času jsem se nebavil vůbec. Všechny paradoxy o cestování časem už zkušenější časoví cestovatelé pochytili v Návratech do budoucnosti. Humoru je tady pomálu a upřímně řečeno nějaký obří 3D mravenec to taky nezachrání. I když je stopáž jen 80 minut celé se to dost vleče. Pokud se tomuto snímku máte možnost vyhnout, tak to udělejte ať nemusíte čekat než bude cestování časem běžným tělním doplňkem. Já se časem vrátit nemůžu, protože bych tím vytvořil paradox a tak nezbyde než se snažit zapomenout. ()

zigíš

britské scifíčko, ktoré sa celé odohráva v PUTIKE a časom sa cestuje cez záchod rozhodne MÁ moje sympatie a obdiv !!!:) ()

Myrreczech

Tak tohle mělo všechno, britský humor, bandu geeků, krásnou slečnu, cestování v čase a především délku přesně vyměřenou do možností příběhu. Pecka, která pobaví každého fandu sci-fi a potěší i nezasvěcené. ()