Než někoho pohřbíš, ujisti se, že je opravdu mrtvý! Manželky jsou vždy nespokojené. Té Clintově se hnusil venkovský život a rozhodla se spolu se svým milencem Cortem k návratu do víru velkoměsta. Jenže v cestě jim stojí nejen Clint, ale i nedostatek peněz. Za pomoci malé lahvičky jedu se tedy rozhodnou zabít dvě mouchy jednou ranou. Jenže život skýtá nejedno překvapení a to největší proradné milence teprve čeká. Ne nadarmo se říká, že pomsta nejlépe chutná podávaná za studena... (Řitka video)

-Dawe-

Chvílemi mi to připomínalo jako hodně propracovanou epizodu z věřte nevěřte s vynikající atmosférou. Se Spartakem (2004) rozhodně nejlepší TV film. ()

lukano

Konečně po dlouhé době film, při kterém jsem se bál. Jennifer Jason zde hraje hodně chladnou manželku, která se pokusí zavraždit svého hodného a bohatého manžela. O to větší je pomsta, když se situace obrátí. Zajímavostí ještě může být, že závěr filmu mohl být inspirací pro tvůrce filmu Kostka. Hodnocení 90%. ()

agassi68

Napriek "nehviezdnemu" obsadeniu výborne natočený thriller. V prvej polovici pripomínajúci Utečenca s Harrisonom Fordom. Aj náš hlavný hrdina sa na neho dosť podobá. Pomsta je vďačný námet a tvorcovia ho zdarne zrealizovali. Tomuto sa povie za málo peňazí veľa muziky. ()

Rathalos

Zaciatky Franka Darabonta a hned takyto perfektny hororovy thriller so skvelym nametom a hereckym obsadenim,bavil som sa...:-) ()

John80

Tento film by som nazval vo svojom žánri skôr Thrillerom ako Hororom. Skvelo natočené o pomste manžela svojej manželke a jej milencovi, ktorý sa ho pokúsili zabiť 4* ()

G04T

Každý někde začínal. I Frank Darabont. Darabont si vybral téma, který se dalo i vy tý době zpracovat mnohem líp i přes debilní scénář. Název možná šokuje a trochu diváka navede na zkouknutí, ale ve skutečnosti je to taková nechtěná komedie plus s televizním zpracováním, které na kvalitě fakt nepřidává. Za zmínku stojí snad asi 2 scary scény, prostředí, a dobří herci. Jinak je to fakt špatný a kdybych mohl vrátit čas, vyhnul bych se tomu obloukem, a to hodně velkým. Ale to nic nemění na tom, že Darabont je jeden z nejlepších režisérů. ()

Dinsberg

Na televizní film absolutní bomba. Moej máma se na to vydržela koukat do dvou do rána, přesto, že šla v 7 do práce. Miláčku, teď můžeš mít pocit krysy v labyrintu. Představitel slizáku a lá Smrtonosná past William Atherton se zde opravdu překonává. A přesto, že Tim Matheson je herec u nás poměrně neznámý, zde podle mě zazářil. ()

Miss_Jones

Námět je to dobrý, jen ty nelogičnosti si mohl tvůrce odpustit. Pamatuji si, když jsem kdysi poprvé četla povídku na téma pohřben zaživa od E.A.Poea. Inu, přišlo mi to mnohem hrůzostrašnější než tento film... ()

kubilov

Pohřben zaživa? Nic extra, první Darabontův celovečerák, po kterém přišel s geniálním Shawshankem. Tento počin pro televizi se dá považovat jako zacvičení pro mladého režiséra, který nemá ani vyšší ambice než dokázat, že na to už tehdy měl. Jemně hororový film se zajímavou zápletkou ovšem trochu zprzněný rádoby efektivní režií plnou zpomalovaček a dalších "vychytávek". Docela fajn adrenalinový závěr s přestavěným domem, díky kterému si film u mě vysloužil docela fajn 3* ()

nooly

Místy jsem zapomínal, že jde o TV film, v rámci daných možností se zajisté jedná o pozoruhodné dílo. Nelíbily se mi nájezdy na zděšené herce. ()

Marg

Frank Darabont moje očekávání nezklamal. Samozřejmě to není Shawshank ani Zelená míle. Ale ač jde "jen" o televizní triller, přesto dokázal ze scénáře vytěžit maximum. ()

Dr.Loomis

Horor,tento film určitě není,ale je to fakt koukatelný thriller. Kde se z hry na podvedu tě-zabiju tě,mění na hru kočka a myš,udělám si s tebou co budu chtít. Prostě se zdedozvíte,co se může stát když nezabijete pořádně svého manžela. :-))))) Ano natočil tento film Frank Darabont,jeden z nejlepších režisérů,takže by měl být film 100%,ale určitě člověka nesklame ani neurazí.Za mě 68% ()

natalanka

Pro mě zvláštní film, který mě nijak zvlášť neoslovil. Dá se na něj koukat, ale když si představíte, že si ženská raději vymyslí plán jak otrávit muže, aby se mohla odstěhovat do New Yorku se svým milencem, místo, aby se normálně rozvedla...tak jo budiž...může se stát. Ale aby pak manžel dokázal tesařit a udělat z domu během pár hodin bludiště pro krysu, tak to jsem už brala jako dobrou zábavu. Ale jak říkám. Dá se na něj koukat. ()

J.Mayen

2 hvězdy za Tima Mathesona, kterého mám rád z Kingovy filomvé předlohy "Jednou se vrátí". Je to klasické 90tkové skoro retro. Při mé smůle jsem měl verzi s opravdu šíleným českým dabingem, kdy se při každém dialogu ztlumil nebo téměř vyponul zvuk v pozadí. O nějaké atmosféře se tu nedá moc mluvit, maximálně jen tehdy kdy Tim vylejzá z hrobu. A že prý horor? Absolutně ne. Konec filmu, kdy Tim předělá dům během patrně pár hodin na dřevěné bludiště působí spíš směšně. ()