Trapasy - Série 3 (2009) (série)

Domovnice (S03E02)

(epizoda)
Česko, 2009

Režie:

David Sís

Povídka Domovnice, kde Jaroslava Obermaierová exceluje v titulní roli, je příběhem pomlouvačné pavlačové drbny, která nakonec doplatí na svou životní posedlost - soutěže pro hospodyňky. Je nasnadě, že jejímu potrestání napomůže hned několik partají z domu, kde je tak "oblíbená". (Česká televize)

• Soutěžní otázka, kterou lze v čase 7:23 vidět na monitoru počítače, zní: „Jak se jmenuje členka Evropské komise, která má na starosti regionální politiku, a z jaké země pochází?“. Pod otázkou stojí, že odpovědi lze zasílat do konce prosince. Když jsou ale o vteřinu později vidět pravidla této soutěže celá, stojí v nich, že soutěž končí 31. 7. 2006. Dále v pravidlech stojí, že vyhodnocení proběhne až 17. 8. 2008, tedy více než 2 roky po ukončení soutěže. Pravidla obsahují také nesmyslné věty, jako například: „Soutěže o ... se může zúčastnit kterýkoliv z vystavovatelů výstavy.“ nebo „Název Ní výtvarný symbol jsou,“ (věta není dokončena). Dcera Svobodových (Patricie Solaříková) z monitoru čte soutěžní otázku: „Doplňte slogan: Když mám Fru-Fru, je to všechno v...“, v pravidlech se ale žádná taková věta nevyskytuje. (David7)