Mistři Hazzardu: Jak to začalo

(TV film)
  • USA The Dukes of Hazzard: The Beginning (více)

Největší výtržníci ve světě hazardu se po úspěchu divadelního představení v roce 2005 vracejí a v akční dobrodružné komedii předvedou, jak to všechno vlastně začalo. Bratři Bo (Jonathan Bennett) a Luke (Randy Wayne) Dukeovi nejprve rozzlobili chamtivého byznysmena Bosse Hogga (Christopher McDonald), který chce zabavit farmu strýčka Jesse, a aby zachránili příbuzenstvo před finančním zruinováním, zkusí štěstí s hazardem. Jenže Boss Hogg není zrovna férový chlap a nevítá nově příchozí s vlídnou tváří. Nezbývá než povolat na pomoc sexy sestřenici Daisy Dukeovou (April Scottová)... Režii má Robert Berlinger. (oficiální text distributora)

yerdua

trochu odlehčená sranda, ale já i tak v tom filmu nejvíce žeru toho tupého policajta s tím psem na ruce :D :D ()

SKreyn odpad!

Ufff, aká kravina to je! Kópia skvelých Majstrov z Hazzardu, úplne celé to je o ničom, herecké obsadenie v prvom rade. Nuda! ()

honzic

Opravdu až na pár scén jde celkem o podřadný snímek, nechci říct blbost. Možná je škoda to točit, ale třeba na to bude mít někdo jiný názor. Hodnocení: 20 % ()

AleXtreme

Dobře jsem se bavil a hlavně komentář u filmu je perfektní :). Film má dobré tempo, které vás nenutí se nudit. Dávám 3 a 1/2 * ()

MiniRecenze

Stručně řečeno,toto "pokračování" ,které nám má ukázat,jak to vše vzniklo,je na tom hůř,než jeho předchůdce.V předešlém díle hráli herci idioty,tady si myslím,že už idioti hráli.Scénář je jeden velký paskvil a je už znatelně vidět,že snímek volá o pomoc,proto si snaží pomáhat sem tam nějakými nápady z filmu pro mladistvé,např.Prci,prci,prcičky... ale je to marné.Stěží jsem dokoukal a už vícekrát nebudu.A bohužel už to nedokáže zachránit ani vesnická"buchta". BURANSKÉ NA DRUHOU!!! ()

PatrikP4

Bennett a Wayne mě v rolích opravdu neuchvátily, Johnny a Seann byly daleko lepší a vtipnější... Tady netvrdím že jsem se nezasmál, občas, opravdu jen občas... Nejvíce jsem se zasmál nakonci u pokažených scén... Tento filmeček je tak trošku mimo, snaží se nalákat lidi na vedlejší postavy pěkných holek, které ukazují kozy... April Scottová vypadala po proměně rozhodně na méně než 28 let, pěkná postava... ()

Chlo0opek odpad!

Nooo, co tohle jako mělo být?! Kdo vytvářel "příběh" k tomuto paskvilu? Nějaký děcko, co chodí ještě do školy? A to mám takovéhle komedie docela rád... Chtěl jsem dát aspoň jednu hvězdičku za ty spoře oděné slečny, ale když se tam barman, poté, co vlastně určí jako nejvyšší prioritu u výběru personálu velikost poprsí, úplně rozplývá nad holkou, která je ošklivější a ještě k tomu mnohem míň vyvinutá (= oproti ostatním obsluhujícím holkám nemá v podstatě vůbec žádný kozy), tak ani kvůli téhle oblasti si prostě film nějakou tu hvězdu zkrátka nezaslouží. Odpad a hotovo! ()