V polovině 18. století patřil Karibik pirátům. A nejhorší z nich byl Stagnetti, vždy následovaný věrnou a vnadnou kráskou Serenou. Jeho největším snem bylo uchvátit mocný artefakt, incké žezlo. A k němu vede cesta jen přes únos Manuela Valenzuela a jeho rozkošné novomanželky Isabelly. Začíná sexuplná jízda, v níž se záhy setře rozdíl mezi unesenými a unášejícími. Unést smyslností se totiž nakonec nechají všichni... (oficiální text distributora)

Shit

Super péčko a ještě se u toho výborně pobavit jak u komedie? proč ne? Piráti sou toho důkazem, habaděj pornoakciček, některých fakt skoro až strhujících a přitom postavy stihnou i komediální vložky a že jich je dost, krom toho některý hlášky sou naprosto brutální. Myslim, že bych se u tohohle výborně pobavil, i kdyby to nebylo porno, ale jako rozhodně sem se nezlobil, že tam ty kočky píchaly jak oživot ()

H34D

Překvapilo mě kolik prostoru je věnováno příběhu, v poměru s erotickými scénami je to snad 1:1. Někdy je to úsměvné, parodie na pirátské filmy (přesněji Piráty z Karibiku) je citelná, ovšem povětšinou je to nuda a to je škoda... Jako jistě, dá se přeskočit rovnou na to "hlavní", ale přeci nejen o tom měli Piráti být, že... (soudě podle důrazu na příběh) PS: A ty gumy vzali jako kde?! 6/10 ()

rikitiki

Uvěří mi někdo, že jsem si porno stáhla ze studijních důvodů, abych zjistila, jestli se u porna dá vůbec mluvit o ději? Neuvěří! Takže rovnou k věci. Děj to má, sice vratký a nepřesvědčivý, ale je tam a dokonce se z větší části netočí kolem toho, jak se někomu dostat do tělesných otvorů. Herecké projevy všech zúčastněných jsou sice prkenné, historická věrohodnost je k popukání – to ale filmu nevyčítám, v tomhle případě se dalo čekat, že i v pseudohistorickém snímku budou haldy umělých nehtů, botoxových pysků a silikonových ňader. Velmi mile mě překvapily dialogy, které jsou vtipné. Někdy nezáměrně, ale velmi často – a to je skoro šok – jsou vtipné zcela záměrně. Vlastně, tohle péčko je vtipnější než mnohá komedie, která běží v kině. ()

Ogneslaw

film bol ohromne zabavny a na pornofilm aj dobry. Najskor nedostatky - hlupucke dialogy, herecky talent a silikony... tie mi vadili najviac. Pozitiva - slusny herecky vykon hlavneho hrdinu, velka davka humoru aj ironie, namet Piratov z karibiku aj Indiana Jones, a najvacsia bomba boli rekvizity a kostymy, s tym sa naozaj tvorcovia vyhrali. celkovo tak film posobi dobry dojmom, rozhodne nie lacny... Odporucam kazdemu, ale pozor ! je to pornofilm.. dufam ze trend takychto kvalitnych pornofilmov bude pokracovat... a idem si stiahnut pokracovanie :P ()

Z0oMb3E

Tak som sa konečne dostal aj k zhliadnutiu prvých Pirátov. Dokonca ma k sledovaniu nedonútil ani tak sexuálny pud, ako skôr zvedavosť, keďže ako prvú som mal možnosť vidieť bravúrnu dvojku. čuduj sa svete ostal som pri domnienke, že sa jedná o najlepšie porno, aké som mal možnosť vidieť. Tu je skrátka všetko. Kto sa chce zavzdušnovať a rozhorčovať nad tým, že je to vykrádačka Pirátov z Karibiku, nech si láskavo trhne nohou a dospeje! Krásne prsnaté baby, humor pri ktorom dokonca siahnete po titulkách a digitálne efekty za ktoré by sa nemusel hanbiť ani seriózny menej rozpočtový film. (Porno)herci majú dokonca mozog a nie sú na počudovanie vôbec zlý. Samozrejme, že sa to nezaobíde bez menších zaváhaní, ale po zoblečení halenky sú všetky herecké chyby zabudnuté. Jednoznačný leader vo svojom žánre, jednoznačné unisex odporúčanie. ()

• Vo filme je viac ako 300 špeciálnych efektov a má dokonca aj vlastný soundtrack, čo je pri porne naozaj neobvyklé. (Raccoon.city)