Mrňousci

Série(2) / Epizody(175)

Ač je to možná k nevíře, i oni mají své sny, svá drobná trápení, své soky v lásce a hlavně překvapivě svérázný smysl pro humor. Žijí mezi námi, setkáváme se s nimi v podstatě každý den, a víme o nich tak málo! Přitom tito drobní tvorečkové denně prožívají svá velká i malá dobrodružství a leckdy i úsměvné groteskní situace. Vydejte se teď s námi do kouzelného animovaného světa a poznejte všední i sváteční dny našich hmyzích hrdinů. Věříme, že tato vtipná a lapidárně vypointovaná digitální parodie na lidský svět, zasazená do reálné přírody, poučí, potěší a hlavně pobaví děti i dospělé. (oficiální text distributora)

lewiska

Tak táto animovaná séria sa naozaj podarila! Tu naozaj nie sú potrebné žiadne slová. Je to veľmi zábavné a zároveň aj poučné. Zaručí príjemný večer celej rodine. ()

soukyd33

U většiny dílů se musíte zasmát, jinak jste suchaři. Animace mrňousků jsou dobré, ale ty zvuky jsou TOP! 😀 Příběh je krátký a většinou vtipný. Vyhrává zde beruška! A skoro pokaždé prudí. 😀 Doporučuji pro děti, ale i dospělí si přijdou na své. Hvězdiček 5***** ()

Vlamik

4* za veľmi kvalitný animovaný seriál. Život hmyzu je tu vykreslený s francúzskou nonšalantnosťou. Animácie sú prepracované, zasadenie do reálnej prírody veľmi dobrý nápad. Pri niektorých komentároch som sa veľmi pozastavil, pretože predsa len je tento "seriál" určený pre detského diváka- môj synovec ktorý má 1,5 roka ho zbožňuje. No aj dospelý divák si tu jednoznačne nájde svoje, spomeniem len občasné narážky na iné filmy( závodenie lienky a múch v prvej časti- SW e1). ()

jeden_vlk

Spíš silné 3, ale nakonec dám 4. Protože je to skvělý nápad, skvělá grafika a spousta vtípků. Moje dvouletá dcera se výborně bavila a já jsem moc rád, že se točí i jiné filmečky než ta sposta blbostí, které se dětem běžně servírují. Pravdou ovšem taky je, že jsem se docela často nudil - jednotlivé příběhy byly často až příliš "minimalistické". Ale to nevadí, vřele doporučuji! ()

Crucifere

Mnoho lidí si může pomyslet, když zhlédne galerii, že tohle je pohádka na dobrou noc pro malé děti. Není tomu ale tak. Bavit se u tohoto animáku budou stejně děti i rodiče. Navíc, děti by odmítali jít spát, chtěli by vidět další a další části. Originálně pojatý hmyzí svět, jak ho ještě nikdo neztvárnil si zaslouží obdiv. Nic není ponecháno náhodě a detaily jednotlivých zvířátek a prostředí berou dech. Ke zvukům už ani nemám slov, to je kapitola sama o sobě. Vřele doporučuji, nestyďte se pustit si namísto F1 právě Minuscule. ()

mirasticha

Ať už napíšu cokoliv, myslím, že přínos tohoto seriálu je pro dnešní děti větší než všechny pohádky od Pixaru dohromady. "Reálný" pohled do světa přírody vtipnou formou, ale se zachováním vlastností jednotlivých "účinkujících", kdy si děti mají opravdu co odnést. Úžasný nápad, krásné prostředí a solidní animace, pět hvězdiček, ani jsem nemrknul .. :-)) ()

Balisong

Jako malá tečka za dnem pro nejmenší diváky,aby věděli,že je čas na kutě,je tento mrňavoučký seriálek téměř dokonalý, nicméně v pouze vybranných epizodičkách,které působí i vtipně. Bohužel převážná většina znich onen vtip postrádá. ()

ceda1987

Abych pravdu řekl tak nemít dceru tak asi dlouho nevím co to mrňouskové vlastně je.A myslím si že se mi to líbí mnohem víc než dceři,která mě volá že už to bude začínat a v tu chvýli přestávám vše dělat a letím k televizi.No a samozřejmě že je mám už ve svý filmoté :-) .Nejlepší večerníček co jsem kdy viděl proto pět hvězdiček. ()

JARDAHONDA

Působivý animáček, který má své osobité kouzlo.. Výborné zpracování, skvělý zvuk, nechybí napětí i svérázný humor.. U mě bez chyby 100% ()

Wolta

Kamarádky mě měly vždycky tak trochu za magora, ale pořád doufaly, že se to srovná. Když jsem jim pustila tohle, doufat přestaly. No, každýho to asi nedostane, ale já těmhle potvůrkám ty čtyři hvězdičky bez váhání dám, ale na plný počet to prostě nevidím, protože některé díly byly dost slabé a o ničem. Každopádně hyperaktivní beruška a pavouk snažící se neustále chytit mouchu jsou nejlepší... :-) ()

Ryorka

Drzá beruška prudící bandu much.......brečela jsem smíchy. Tenhle díl měl pro mě největší grády......možná proto, že jsem ho viděla jako první. Ale zbytek taky stojí za to. ()

Leptictidium

Geniální! Naprostý důkaz, že i pořad určený pro ty nejmenší typu "večerníček" může být milován i starším publikem. Překrásný vizuál, omračující hudba a hmyzí hrdinové, které prostě nejde nemilovat. Originalita na plnej plyn a věřím, že Disney a podobné korporáty mohou jen závidět. 10/10 ()