Mrňousci

Série(2) / Epizody(175)

Ač je to možná k nevíře, i oni mají své sny, svá drobná trápení, své soky v lásce a hlavně překvapivě svérázný smysl pro humor. Žijí mezi námi, setkáváme se s nimi v podstatě každý den, a víme o nich tak málo! Přitom tito drobní tvorečkové denně prožívají svá velká i malá dobrodružství a leckdy i úsměvné groteskní situace. Vydejte se teď s námi do kouzelného animovaného světa a poznejte všední i sváteční dny našich hmyzích hrdinů. Věříme, že tato vtipná a lapidárně vypointovaná digitální parodie na lidský svět, zasazená do reálné přírody, poučí, potěší a hlavně pobaví děti i dospělé. (oficiální text distributora)

chemicquei

Tupě čučící hmyz mě rozsekává. Nelze se nezasmát třeba sekáčovi běhajícímu po balonku, kterej míjí další balonek s pavoukem, oba pavouci na sebe koukaj a balonky letěj dál :-D Nebo třeba berušky provokující vážky, a všichni lítaj sem a tam... Ach jo, bránice dostává zabrat. ()

ZackSawyer

Roztomilé kraťásky s neobyčejnými příběhy všedních dnů ze života mrňousků, jak je neznáte. Hodnocení po první řadě. ()

mi-ib

Je fakt, že někdy se příběh celého dílu skládá jen ze samého bzučení a poletování různé havěti sem tam, ale za ten nápad vsazení animovaných roztomilých broučků do reálného prostředí, celkové spracování a vlastně i za ty zvuky a ruchy si tenhle projekt zaslouží 4*. ()

Blacker94

Velmi hezky natočený oddychový seriál, u kterého se vždy zasměji. Trošku přihlouplá animace a vtipně podané každodenní problémy hmyzu z něj dělají skvělou pohodovku pro volný čas. ()

Hermanka

Pokaždé se vyloženě otřepu, když si vzpomenu na sobotní ráno, kdy mě budily přelety hmyzu, jako by mi kroužily kolem ucha. Bytostně jsem ty zvuky nesnášela. ()

Brinkley

Pohádkový grál každého rodiče; hmyzí minipříběh dítě zaujme, dospělák se občas upřímně pobaveně usměje a především..... je to dílko sympaticky neverbální! ()

s1r1us

Trochu zklamání z nevyužitého potenciálu. Čekal jsem, že to bude víc hýřit vtipem. Chybí tomu nějaké větší finále nebo vygradování hlavního gagu každé epizody. Celkově bych tento seriál popsal jako sérii vtipných scének z každodenního hoře hmyzu. Takovej mišung Bozzettova Co se děje v trávě a Mikrokosmu. Co chybí do vtipnosti k Bozzettově počinu, tak bravurně dohání naprosto užasným grafickým zpracováním. ()

biopanic

Roztomilé. Nechce sa mi veriť, že Szabo má prsty v takej zlátanine ako je "Oggy a škodíci" a pýtam sa, bol v tom čase na nejakom LSD tripe? Drobčekovia sú vtipní, sladkí a zakerní, je to jeden z mála seriálov, pred ktorý nemám problém posadiť ako juniora, tak seniora a to je na ňom to geniálne. ()

KdG

Některé díly mají výborný nápad a pointu, některé jsou jen průměrné ale i tak se většinou dobře bavím. ()

Marfab

tak tohle mi vyrazilo dech jak jsem to viděl poprvé. nápad tohle stvořit byl perfektní. kombinace živé přírody a počítačové grafiky spolu s neskutečnými zvuky, které doplňují sedící nebo letící hmyz je fakt super. ()