Mrňousci

Série(2) / Epizody(175)

Ač je to možná k nevíře, i oni mají své sny, svá drobná trápení, své soky v lásce a hlavně překvapivě svérázný smysl pro humor. Žijí mezi námi, setkáváme se s nimi v podstatě každý den, a víme o nich tak málo! Přitom tito drobní tvorečkové denně prožívají svá velká i malá dobrodružství a leckdy i úsměvné groteskní situace. Vydejte se teď s námi do kouzelného animovaného světa a poznejte všední i sváteční dny našich hmyzích hrdinů. Věříme, že tato vtipná a lapidárně vypointovaná digitální parodie na lidský svět, zasazená do reálné přírody, poučí, potěší a hlavně pobaví děti i dospělé. (oficiální text distributora)

J*A*M*A*L

Další moc zábavný krátkometrážní seriál na trošku pobavení.Roztomilá animace jakýchkoliv zvířátek.Pěkně natočené dobrodružné příběhy(pětiminutovky).A taky seriál díky kterému jsem si trošku víc oblíbil hmyz.100% ()

conery1

Jednoduché príbehy z hmyzej rýše poukazujúce na ľudské nedostatky a slabosti, ale i prednosti. Moderné Ezopove bájky. ()

MiaMahoney

Ultimátně do-ko-na-lý počin od šnekožroutů! Zatímco Dyzny jede na vlně rasově vyvážených Popelek a mnohdy kýčovitě jakožepoučných pohádek, věčně stávkující národ pod bílým praporem jede bomby v přírodě. Vlastně kde jinde, když ve městech to mnohdy vypadá jak v centru Kábulu. Dokud berušky nenosí burky, šneci si nepřišívají třetí tykadlo, mravenci nepochodují v průvodu s duhovou vlajkou, slimáci nekamenují slimačky, vosy nenutí nikomu svá žihadla pod pohrůžkou omezení vstupu na kulturní akce a černý hovnivál neřve, že je dyskrymynácyja, že musí makat, je svět ještě v pořádku. Vtipná pecička a toho, kdo přišel na nápad ozvučení jednotlivých tvorů bych klidně pozvala na skleničku Moëta. ()

zdenur

Po audiovizuální stránce nádhera, originální nápady. Jen škoda, že se zvukové motivy po čase nepříjemně opakují. ()

Saur.us

Večerníček jak má být. Úžasné ťuťuňuňu kraťasy. Doporučuje 9 z 10ti entomologů. Vhodné na uklidnění a odreagování. Bez nežádoucích a vedlejších účinků. ()

TomasKotlant

Pěkné, hravé, animace je podařená, ale původ v digitální animaci to zapřít nedokáže.*** Ve zkratce: Bžžžžž... Bzuuum... Brrrrm... ()

RedHot

Až budu velký, budu mít děti. A až ty budou malé, budu jim pouštět tohle. (A Hannah Montanu v té době už nahradí Lucy Dakota Alabama Virginia, která bude kouřit zase jinému producentovi. Nicméně, odbočil jsem.) Minimalistická, a přesto zajímavá a promyšlená podívaná z ubzučeného hmyzího světa, zachycená úžasnou kamerou a doplněna skvělým hudebním a zvukovým podkresem. Vážně, pokud máte doma caparty, pusťte jim tohle a vyvažujte to Pokémony. Z dětí vám vyrostou úžasní lidé. ()

allebra

Po všech stránkách úžasný seriál ze života hmyzu - počínaje znělkou, prostředím, nádhernou animací, ozvučením, efekty, příběhy, humornými prvky, atd. Skvělý prostředek pro zlepšení nálady v jakémkoli věku! ()

Jurkodak1

Jako dítě jsem tohle sledoval na TV Barrandov (v době kdy tam ještě nebylo přesoukupováno a program téhle televize ještě za něco stál) a i když mě to strašně sralo svojí nudností, tak jsem s otevřenou pusou zíral na ten vizuál, dneska již ale plně doceňuji i ten obsah, který mi kdysi připadal nudný. ()

Gahan

Rozkošné. Osobný favorit je diel č. 16 "Silence". Aj keď máte inak arachnofóbiu alebo iné hmyzie fóbie, tieto kreslené postavičky si proste obľúbite. ()

JohnBruk

Zábavné, vtipné, drobné, roztomilé, úsměvné.. Prostě parádní animovaný seriál, co se jen tak nevidí. Forma podporuje nápad a přitom je to pořád stejná zábava a sranda. Zaujalo mě, jak i v dalších seriích autorům nedochází inspirace a pořád tvoří vtipné zápletky. Krásný majstrkousek. Doporučuji. Ideální večerníček pro děti. Pokud by byl v ČR, tak bych ho s chutí sledoval. Jistě lepší a svěžejší věci, než vznikají momentálně u nás jakože večerníčky. ()

animario

Minuscule est trés mignon! Sympatické a hravé mikropříběhy z (ne)všedního života hmyzu, pro malé i velké. A proto nešlapte na broučky, taky to nemaj lehký.. ()

BazzoxCZ

Na to jak je to pojato a to že nebylo vydané ani slovo jsem se královsky bavil (Shlédnuto s bratranci) No a ty zvuky xD asi nejvíce pavouk jako helikoptéra. ()

Olík

Stoprocentně vypointované novodobé bajky z hmyzí říše ke kterým mně přivedla moje rok a půl stará dcera…….díky ji za to :D------------------------------------------------------------------------------------------------Oprava původního hodnocení: Jak tak přibývají mrňousčí minuty, ubývá na propracovanosti a některé z nových dílů už jsou jenom, že jsou. Tvůrcům bych doporučil nechat pavouka úspěšně dokončit muší lov a já jdu odebrat jednu hvězdičku. ()