REPO je speciální dáreček od režiséra „SAW SÉRIE“ Darrena Lynna Bousmana. Film, který je tak „jiný“, že ho ani k ničemu nemůžete přirovnat. Pokud milujete muzikály, můžeme zaručit, že REPO lehce zapadne mezi vaše nejoblíbenější filmy. Pro všechny ostatní je to rozhodně ojedinělý snímek, který vám přinese novou zkušenost. A to se poslední dobou v kinematografii moc často nestává.

V nedaleké budoucnosti ničí smrtící epidemie lidské orgány. Vědci začínají masivní orgánovou sklizeň. Biotechnický magnát přijde s nápadem splátek, když však někdo nezaplatí jen jednu jedinou, přijde REPOMAN a svůj orgán si vezme zpět. Ve filmu můžete vidět a slyšet nejprodávanější sopranistku všech dob Sarah Brightman nebo Ogre – zpěváka legendární industriální kapely Skinny Puppy a také Joan Jett. Kromě nich obsahuje soundtrack Repo např. tyto umělce: Stephen Perkins (Jane´s Addiction, Porno for Pyros), Clown (Slipknot), Ray Luzier (Korn, Army of Anyone), Brian Young (David Lee Roth Band), Richard Fortus (Guns n´Roses), Sonny Moore (From First to Last), David J (Bauhaus, Love and Rockets), Daniel Ash (Love and Rockets), Blasko (Ozzy Osborne band), Tommy Clefetus (Rob Zombie band), Melora Creager (Rasputina), Rami Jaffee (Wallflowers), Danny Saber (Busta Rhymes, Seal), Eric Powell (16Volt).

Nahrávací tým REPO se skládá: Yoshiki (legendární rocková kapela X-JAPAN), Josepha Bishara (Rasputina, Danzig) a Chris Spilfogel (Dreamgirls, Hairspray) (oficiální text distributora)

Nyan

Původně to byl pro mě jen kuriózní kousek, ale když jsem vůbec nemohl několik měsíců dostat některé melodie tohoto netradičního muzikálu z hlavy, musel jsem dát absolutní hodnocení. ()

LuckyDuckie

jsem na rozpacích - ale čtyřku dám za originalitu, nechutnost, atmosféru a ten otisk, co mi po shlédnutí zůstal v paměti. hvězda dolů za účast Paris Hilton. ta holka je marná. pohrávám si s myšlenkou, jestli bude snímek v horizontu několika let stále pouhou bizarností. ()

Foo

Mít to obyčejnou scénu, řekla bych, že film je obrazem nechutnosti a úchylnosti. Díky prostředí, dokonalým melodiím a stvárněním naší podstaty musím říct, že je to perfektní umělecké dílo. Pane Bousmane, Saw jste si mě nezískal, Genetickou operou jste mě fascinoval. ()

tom912

Má to styl, atmosféru, trochu krve, písničky, ale jakmile se to dostane do druhé poloviny filmu, tak se z toho stává nudná operní fraška, která děj nikam neposouvá a já si nemohu dovolit dát vyšší hodnocení. Škoda, potenciál to mělo veliký, protože hororový muzikál tu ještě nebyl a asi dlouho natočen nebude, opravdu škoda. 50%. ()

bono22vox

Mladí, rozervani a neklidni, co zvraceji z High School Musical, si přijdou na své, i když Repo! není žádný zázrak... ()

BaronX

Film jako takovej za 3 hvězdy, ale za odvahu, ztvárnění a originalitu musím jednu hvězdu přidat. Pěveckej přednes byl super, Repoman cool týpek a ženské osazenstvo (až na hlavní pro mě nesympatickou osůbku) skvělej doplněk v tomto dobře promazaneném (krví) stroji. Nikde to nedrhne, nezasekává se to v přebytečných dialozích, nenudí a pobaví. Co víc si přát? ()

AnyLae

Třebas trochu nadsazené hodnocení... ale pro útěchu, ta čtvrtá hvězdička je čistě za Sarah Brightman a za to, že Paris spadnul obličej :-D ()

dj_kure

Mladí, rozervaní a neklidní, co zvracejí z High school musical, si přijdou na své, i když Repo! není žadný zázrak. 60% ()

boo-boo

Túto vec proste natočili pre mňa. Herci sú buď šialení, alebo úchylní (alebo Alexa Vega), no je to vlastne jedno, lebo hudobne je to uletené, dynamické, chytľavé a hlavne spoločné piesne sú extra trieda. Nie som muzikálový typ, no tu som sa bavil náramne. Guilty pleasure ako vyšité, v kine sme na tom sedeli traja (z toho jeden bol manager). ()

FaithZombie

Nemůžu si pomoct ale tento film je asi moje největší guilty pleasure. Ano je to šílené, rozkošně zvrácené, herci spíše jen mluví do rytmu než aby zpívali (tedy až na úžasnou Sarah Brightman která je navíc ve filmu naprosto nádherná), děj občas pokulhává a celé je to vlastně postavené na hlavu. Ale hned jakmile jsem tenhle film viděla, zamilovala jsem si ho. Líbí se ta gothická budoucnost a líbí se mi dokonce i Paris Hilton v roli která byla nejspíš napsaná přímo pro ní. I přes všechny chyby mi přijde tenhle film úžasný. ()

MrBrightside

I didn't know I'd love you so much, Repo! Nie, vážne. Nečakala som, že to bude také skvelé. Uchýlné - ale skvelé. ACH, TEN SOUNDTRACK. ()

LetztesBiest

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Souhlasím, že se víceméně nedá k ničemu přirovnat, protože nic podobného jsem skutečně ještě nikde neviděl. Právě díky své bizarnosti se spoustě lidem líbit nebude, ale mě tenhle styl sedí a líbilo se mi vše od vizuálu až po hudbu. ()

papadoce

Taká zlátanina, ktorá vyvolá nejasné pocity. Vlastne neviem ani posúdiť....páčilo, nepáčilo, páčilo, nepáčilo, páčilo, nep....... ()

Cortesz

Další z rozporuplných filmů, u kterých jsem nevěděl jsetli mám dát odpad, nebo 5*, nakonec jsem se rozhodl pro středové 3*. Protože tato morbidní hororová opera mě moc nezaujala, není to tím, že se ve filmu neustále zpívá, ale je to spíše tím, že písně jsou dost chabé s mizernými texty, pochybuji o tom, že bych to někdy poslouchal jako soundtrack. Vizuální podoba filmu je zase na druhou stranu úchvatná, herci průměr, ale uměj zpívat to se jim musí nechat. Po příběhové stráce to ujde, možná by to bylo lépe koukatelné jako obyčejný film. ()

Amadeo

Podivne šialené až je to geniálne. Krásna atmosféra podivného mesta pripomínajúca Blade runnera. Nádherná hudba a goticko-metalovo-operný hudobný mix, ktorý Vás na necelé dve hodinky do bizarného sveta podivných postavičiek závislých na chirurgií, nad ktorými visí ako Damoklov meč skalpel záhadné rozparovača. Rozkošne a mierne morbídne herecké výkony od samotnej malej spy-kidky Alexy Vegovej, cez nádherný baryton lupiča hrobov Terrenca Zdunicha až po holografické očičká muzikálovej divy Sarah Brightman. Tento film budete buď nenávidieť alebo milovať. ()

Wovo

Říkejte si, co chcete, dejte Repo! do modré sekce, ale mě to prostě chytlo a od doby asi před rokem, kdy jsem film poprvé viděl, ještě nepustilo. Mám rád muzikály a tuhle Genetickou operu řadím mezi ty nejlepší. Nejen proto, že některé písničky se nesou na vlně pořádného rocku smíchaného s operními áriemi a pouštím si je pořád a pořád dokola, nejen proto, že Anthony Head, Sarah Brightman, Terrance Zdunich a další zpívají úplně fantasticky, nejen proto, že i vizuálně mě tento film dokázal úplně okouzlit, nejen proto, že (skoro se to stydím říct) se mi líbil výkon Paris Hilton, ale hlavně proto, že je Repo! The Genetic Opera úchylárna první kategorie. A když se potká taková úchylárna s cvokem jako jsem já, nemůže z toho vyjít nic jinýho než pět hvězd a místo v TOP 10. ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány