Alyce Kills

Alyce si užívá večer se svojí kamarádkou, alkoholem a drogami. Poté, co ji shodí ze střechy domu, začne Alyce sžírat pocit viny a ponoří se do děsivé noční můry plné sexu, násilí a drog. Její mysl se trhá na kusy a stejně dopadne každý, kdo se jí postaví do cesty. (Mr.nachos)

ricci.s

Kde začať? V každom prípade sa jedna o poriadne rozporuplný horor, ktorý určite nebude pre každého. Po úvodnej 15-minútovke som to mal sto chutí šmariť do odpadu a kládol som si otázku, z ktorého kontajnera tú hlavnú hrdinku vytiahli. Postupom času sa mi to začalo páčiť čím ďalej tým viac. Je to psychologický horor o žene, ktorá je jednoducho padnutá na hlavu, má vízie, a napokon jej načisto prepne a začne vraždiť. Nie každý sa dokáže hodinu a pol vkuse pozerať na jednu vyšinutú kravu, ale aj napriek jej nesympatickému vzhľadu to zahrala bravúrne. Dokonca bola aj pekne perverzná (sebaukájanie, sado-maso, nekro... no v tomto filme je asi všetko). Scény, v ktorých vidí prízraky svojej najlepšej priateľky (ktorú mimochodom len tak pre nič za nič zhodila zo strechy - jej zdevastovaná papuľka nemá chybu), sú dostatočne desivé (aj keď ľakačky sa v tomto prípade čakať nedajú). V závere sa nám to zvrtne na slušný masaker (rozmlátenie hlavy, celého tela, porcovanie, padajúce vnútornosti, litre krvi... uff, tam som si zgustol). Rozpočet je síce evidentne nízky, ale aj napriek tomu je to výborne odvedená robota. ()

bourec

První hodina byla celkem nuda,takovej psychofilm o ženský ,která potom co shodí kámošku ze střechy začne magořit,vidět přeludy,drogovat,chovat se jak pička,prostě po thrilleru,natož pak hororu ani vidu,ani slechu.Kdyby to bylo s popisem drama-psychologický,tak na to seru,a koukám na něco jinýho.Posledních dvacet minut pak teleshoping,kdy nám ukazujou nový produkty porcování,mixování a drcení masa.Jen sem furt čekal,kde je schovanej ten debilní Horst Fuchs.Nebyl tam,zřejmě strach,aby nepřišel k újmě.30%. ()

Johnny.ARN

Koho pri tom filme aspoň raz nenapne, má môj obdiv a rešpekt. Nerozumiem úplne presne, prečo tej čajke tak preplo, alebo čo to za drogy brala, ale natočené to je bravúrne. Dobrý úvod, dobré postavy, rozumné minutáž, nie veľa kecavých pasáži o hovne a strhujúci záver. Vnútorne som ale po tom filme rozbitý jak slovenské cesty, preto to neviem ešte nejak komplexne ohodnotiť. Dám ako dám, uvidím časom. Rozpačité 3 z 5 ()

Radka_86

Velký překvápko a naprosto originální kousek!!! Fakt jsem nadšena, první půle pěkně depresívní a postupně pořád víc a víc šokující (viz to přiznání na pohřbu a porcování mrtvol) a ten konec jak se na ně podívala a řekla jen tím naprosto chladným a klidným tónem "What?" no to mě naprosto dostalo. 80% ()

korbitch22

Začátek je trošku nuda ale pak Alyce dokonale mrdne v kouli a začne kurefsky ftipná vybíjená.Mělo to koule, mělo to atmosféru a hlavní hrdinka se s tim absolutně nesrala a její představitelka byla dokonalá.Nenápadný, ale hodně povedený psychologický horor, kterému ve větším hodnocení zabránil pouze pomalejší rozjezd, kdyby Alyce mrdlo trošku dřív, hvězdu bych přitlačil.65%. ()