Houbičky

Irsko / Velká Británie / Dánsko, 2007, 84 min

Dermot Diskin

Scénografie:

Mark Geraghty

Otřepaná šablona party mlaďochů v lese, kteří si tentokrát, a to je navíc, jdou zahřibovat, načež se z toho stane ještě horší než bad trip, mě neurazila. Je sice pravda, že filmařina se dost potácí na hranici únosnosti, no haluze a přízraky považuju za povedené. Pointa sice do očí nebije, ale vzhledem k námětu není nijak šokující. Na podívaní jo, těch 80 minut za to stojí, ale pokud vás Houbičky minou, svět se vám nezboří. 60%(25.5.2014)

• bassator

Často vybírám film na pěkný plakát, nebo na zajímavý název... a proto se častokrát spálím. Toto mělo oboje - tím pádem jsem čekal totální prů... . A ono naopak. Bavil jsem se dobře a to i bez houbiček... - 3. 9. 2011 - 45%(30.5.2011)

Sjetí z hub má ty nejfantastičtější následky. Já se bavil. Jo a obal je taky pěkně sjetej.(9.4.2009)

• juta

Nuda, kde mi bylo hned jasné, jak to vlastně dopadne a kdo to má na svědomí. Houbičky dělají divy, hlavně když si je vezme nějaká bloncka, která si svou fantazií vymyslí příšeru, která zabíjí její kamarády. :-)(11.2.2015)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,863Tržby Celosvetovo $4,954,621(9.3.2010)