poster

Houbičky

 • Irsko

  Shrooms

Horor / Thriller

Irsko / Velká Británie / Dánsko, 2007, 84 min

(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bestlama
  **

  Jedině ten konec ten film trošku zvednul ... jinak chaotické a nepřehledné ..(27.8.2010)

 • S.Quentin QUALE
  ***

  Otřepaná šablona party mlaďochů v lese, kteří si tentokrát, a to je navíc, jdou zahřibovat, načež se z toho stane ještě horší než bad trip, mě neurazila. Je sice pravda, že filmařina se dost potácí na hranici únosnosti, no haluze a přízraky považuju za povedené. Pointa sice do očí nebije, ale vzhledem k námětu není nijak šokující. Na podívaní jo, těch 80 minut za to stojí, ale pokud vás Houbičky minou, svět se vám nezboří. 60%(25.5.2014)

 • Andersis
  *

  Naprosto nehororový horor.(30.10.2009)

 • MM_Ramone
  *

  Skupina piatich amerických študentov prichádza do Írska, aby tam experimentovali s haluciogénnymi hríbami. Chcú si urobiť perfektný drogový trip. Trapní vysokoškoláčikovia si chcú rozšíriť obzory, ale ich výlet sa zmení na hotové peklo, keď začnú jeden po druhom umierať násilnou smrťou. Tvorcovia tohto nezmyslu, režisér, scénarista a ani herci, nemajú s intoxikáciou organizmu psychotropnými hubami a ani s točením horrorov žiadne skúsenosti a na výslednom produkte je to poriadne vidno. Je to hlboko podpriemerný horrorový film plný tupých kecov a nesmierne stupidných dialógov. Dejová línia je nudná a konečné rozuzlenie úplne blbé. *(4.2.2012)

 • J*A*S*M
  **

  Shrooms je přes otřesný zmatený scénář atmosféricky poměrně povedenou záležitostí. Nepřehlednost je největší v druhé polovině snímku, kdy sem chvílema vážně nepobíral co se vlastně děje. Ono to tak v souladu s halucinacemi, které hrdiny postihují, asi má být, ale aby divák věděl ještě míň než samotné postavy, to je myslím trochu moc. Pointa je, vzhledem k průběhu filmu, celkem očekávatelná, a hlavně taky pořádně neoriginální. Shrooms měly obrovský potenciál, kdyby se tvůrci dokázali trochu odvázat a natočit film opravdu odpovídající svému názvu, mohlo z toho vzejít něco víc, než jen průměrný horor žánru teenage-slasher.(6.12.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace