poster

Když se muž vrací domů

 • Dánsko

  En mand kommer hjem

 • anglický

  A Man Comes Home

 • Slovensko

  Keď sa muž vracia domov

Komedie / Drama

Dánsko / Švédsko, 2007, 100 min

 • kareen
  **

  Je mi volný, že to spaktoval chlápek, co natočil Rodinnou oslavu nebo Hon, já se k pozitivním zdejším reakcím rozhodně nepřidám. Komedie to tedy není ani náhodou, spíš nudná spatlanina bez zápachu a příchuti, ve které se ani nemůžu rozhodnout, kdo mi tam připadal jako větší idiot, jestli ten blonďatý Adonis s bezduchým výrazem, jeho psychicky narušená nová láska Marie, nebo tatíček slavný zpěvák. Všichni mi tam připadali divní (v tom špatném smyslu slova) a moc tomu nepomohlo ani to, že jsem po větší část filmu příliš nechápala ani pohnutky jejich jednání. Tohle mě zkrátka totálně minulo.(8.12.2014)

 • zette
  ****

  Musim rict, ze od autora Rodinne oslavy jsem cekal neco vice. I tak jsem se ale i pres nekolik hluchych mist dostatecne bavil od zacatku do konce. Thomas Bo Larsen byl genialni, stejne tak particka kucharu. Vykresleni postav a jejich zahrani Danum slo vzdy. Typicky dansky ulitly scenar a pekna hudba.(28.6.2009)

 • FlyBoy
  ***

  Vinterberg a jeho dogmatický pomník na ktorom je vytesané "Celebration" nevíta nového oslávenca. Ako je známe tento Severan už asi nenatočí niečo tak zdrcujúce a zároveň nezhovievavo aplikovateľné na kdejakú nemenovanú rodinku. Badať, že Thomas upúšťa od behaviorálnych direktov, skôr odľahčene konkretizuje doznanie pravdy a kde inde ak nie pri slávnostnom stole.(14.4.2010)

 • Richie666
  ***

  Vinterberg splácal pár různých drobných nápadů, motivů a vztahových komplikací v jeden lehce zašmodrchaný příběh. Výsledek? Ničím překvapivý, zatraceně málo legrační a ke konci i nudný snímek sotva za tři hvězdy.(4.11.2011)

 • Mulosz
  ****

  Je to vseobecne deklarovany navrat k Rodinne oslave, ale Thomas Vinterberg to pred projekci filmu na Febiofestu rekl presne - film Rodinna oslava znicila jeho zivot. I kdyz se v pripade Muze jedna o zajimavy film, zadny takovy jako byla Rodinna oslava Vinterberg uz nenatoci. Na to muzeme vzit jed. Musim zde vsak ocenit vyborny rezijni napad a zpracovani sceny u slavnostniho stolu, kdy pravda vychazi najevo.(9.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace