Ahoj, Londýne (festivalový název)

• Indie

Namastey London

Komedie / Drama / Romantický

Indie, 2007, 137 min

Pytlákova schovanka po indicku? Konečně, proč ne? Faktor zábavy u Ahoj, Londýne rezonuje na 100% a jsou tu i chytré filmové odkazy, včetně toho na Lagaana a kriket, takže zcela suverénně přichází 5 *. Katrina Kaif jako Jazz je stejně trhlá jako Lolle z Berlín, Berlín a Akshay Kumar jako Arjun osciluje mezi Vejražkou a skutečným Ivánkem. Podruhé už nemám nejmenších výhrad a cele si užívám každou minutu tohoto velice zábavného výletu přes Londýn na Tádž Mahal. Nejzapamatovatelnější písní se stává Rafta Rafta... :) A hláškou Amitabh Bachchan nebo Princ Charles? Děkuji, milé Oko. #bollywoodvoku(23.2.2010)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $1,207,007Tržby Celosvetovo $15,273,747(16.12.2009)

• WANDRWALL

Hodné ujeté.(19.5.2011)

• cuneus

Vzpoura dětí proti představám jejich rodičů. Kde už jsme jen tohle viděli. Nakonec se ukáže, že měli pravdu, a nevěsta uteče od oltáře.(12.1.2008)

Ono to nie je také dlhé aby to vyslovene urazilo. Akshaya Kumara nemusím lebo jeho úsmev mi príde strašne creepy ale furt som o ňom počul samú chválu tak som sa rozhodol že skúsim aj jeho filmy. A pravdu povediac - herecky je veľmi dobrý. Nie tak dobrý aby som z neho padol nazadok ale vadí mi podstatne menej ako by som čakal. Kaif pekná ale vo svojej typickej úlohe rozmaznanej dcérušky. Hudba nevýrazná, prostredie Londýna pekné. V zásade sa jedná o ten klasický príbeh dobráka a namyslenej slečny a ich vzájomného lásky splanutia. Iste možno nie úplne postavené na dôveryhodnej zápletke ale v niečom mi to prišlo sympatické. Oddychovka(29.5.2016)