Lovec pokladů Ben Finnegan touží najít poklad zvaný Královnino věno, který se potopil společně se španělskou lodí Aurelia. Zatím se však potýká s finanční tísní, která je stále horší. Dluží peníze gangsterovi přezdívanému Velký Králík. Navíc nestihne rozvodové stání a přijde nejen o manželku Tess, ale také o zbytek skromného majetku. Finn využije náhody, která mu do cesty přivedla milionáře Nigela Honeycutta, pro něhož pracuje Tess jako stevardka. Díky záchraně klobouku jeho dcery se dostane na jeho jachtu a milionáře natolik zaujme, že získá jeho pomoc při hledání pokladu. Ukáže se však, že není jediný, kdo po něm pátrá. Při honbě za pokladem jde o život a Finn se musí rozhodnout, jestli je pro něj přednější poklad, nebo Tess. (TV Nova)

lobo87

Priemerná dobrodružná komédia so zohratou dvojicou Kate - Matthew. Film sa odohráva v krásnych lokáciách, napriek tomu je taký nemastný - neslaný. Nevraviac o logických dierach v scenári. Potešila Alexis Dziena... 55% ()

FincherD.

Zbytečně dlouhá a hodně mdlá dobrodružno-romantická komedie. Navíc to mezi M.McConaugheym a K.Hudson moc nejiskří, aspoň že "vypotěj" pár slušnejch vtípků v krásných exteriérech. ()

Groower

Naprostá oddchyvka,která splnila to co jsem očekával (nebylo toho moc).Opravdu se mi líbila Alexis Dzeina,která mě skvěle bavila. Naopak Kate Hudson jsem ani trošku nevěřil ,že je nějaká bedna přes historii. Ale co je hlavní,že jsem se u toho nenudil což mi v tomto případě úplně stačilo. ()

`barocco

Vcelku slubnemu dobrodruznemu nametu s vynikajucim Matthew McConaugheym podraza nohy nedotiahnuty scenar a prekvapivo odflaknuta rolicka Donalda Sutherlanda ci Kate Hudsonovej. Ta podava tak nemastno neslany vykon ze clovek sa nevie ubranit dojmu ze si do Australie, miesta to nataciania, zasla skor na dovolenku ako za pracou. Aj Ewen Bremner, inak vzdy prijemne ozivenie na platne posobi v ulohe ukrajinskeho dobrodruha viac nez nezazivne. Pokial to medzi Matthew McConaugheyom a Kate Hudson vo filme How to Lose a Guy in 10 Days aspon trochu iskrilo, tak ta doba je uz davno prec... A tak film zachranuje absolutne spickova uvodna scena s potapajucim sa vrakom lode a uz spomenuty vynikajuci a s radostou a sarmom hrajuci Matthew McConaughey. Skoda, pretoze dobrodruzno romanticke sladaciky navyse podane v tak nadhernom exotickom prostredi si vzdy s chutou vychutnam.... ()

p.a.douch

No nebyla to zase taková hrůza. Herci v čele s oběma hlavními hrdiny si to asi dost užili. Donald Sutherland nezklame, ať už hraje v sebevětší blbosti a Ewen Bremner a Ray Winstone taky zahráli dobře. Zkrátka pěkný moře, solidní obsazení a dál asi nic, ale koukat se na to dalo a docela toto dílko i příjemně uběhlo. Dávám 60 %. ()

rytir1

Příjemná a dobrodružná komedie, která zde doplácí zřejmě na fakt že Kate neměla prostě ty plavky, které měla mít. Kdo si ale nebude všímat těchto hloupých komentářů, určitě se pobaví. Dvojice Matt-Kate je prostě pro tyhle typy komedií zrozená. A jak by řekl Mattův kámoš ve filmu...,,Ono vám to dojde,,:-DDD ()

DansteR

"I'm so sorry, but she's gotta learn that there's better ways to get attention than acting like a bimbo."...tak tohle je opravdu stupidní komedie. Obvzlášť některé pasáže. Herecky je to průměr a rád jsem viděl zase někde Donalda, ale co je na filmu co se postav týče nejlepší je Alexis Dziena. Takhle blbou postavu jsem dost dlouho neviděl a překvapivě jsem se i občas zasmál. Jinak je to průměrná magorárna z Hollywoodu, která ničním extra nezaujme, ale že by odrazovala se taky říct nedá. Prostě průměr. Nějáký to procento navíc za Kate. 60% ()

Sublit

Film, ktorý mohol byť lepší, zaujímavejší a aj vtipnejší keby sa toľko nesnažil o akciu. Trápny gangster vlastniaci ostrov ma tam viac iritoval ako tešil zamýšľam sa čo by film stratil ak by tam táto trápna vsuvka nebola a zisťujem, že by len získal stačila obyčajná rivalita dvoch hľadačov pokladov a šibnutá romantika medzi hlavnými postavami... ()

790511

Takhle nějak si představuji ideální nenáročný letní film. Moře, slunce, jachty, poklady, ženské v bikinách, dokonce i nějaké ty odhalené kozy. Hlavní hrdina naštěstí není až takový drsňák, jak by se mohlo zdát a nejednou dostane pořádně na budku. Romantické výlevy s jeho bývalou a budoucí manželkou jsou sice trochu otravnou daní za tento žánr, ale dají se překousnout a občas je to i sranda. ()

Tempest

Nevím, proč tento film má tak nízké hodnocení. Určitě to není žádný zázrak, ale je daleko lepší než podobný film "Do hlubiny". Příběh je velmi jednoduchý, fanatický lovec pokladů se svojí (ex) manželkou přemluví miliardáře, aby se s nimi účastnil honby za jedním pokladem. Do toho se plete parta gangsterů, kterým hlavní hrdina dluží dost peněz a samozřejmě je také zajímá poklad. Hudson a McConaughey odvedli svůj standart, potěšil Sutherland, otravná byla jenom miliardářova dcera, byla až moc pitomá. Jinak fajn letní film. ()

Anetulicek

Na prvý pohľad nenáročná romantická komédia, ale keďže minutáž sa natiahla na viac, môžeme sa v tejto "srande" vyrehniť do červena...teda ak máte také rozpoloženie. Tento film nie je možné brať vážne, je to prvotriedna oddychovečka . Hudba pohladí na duši, sú tam pekné tváre a jediný koho by som ako tak mohla hodnotiť ako skutočného herca (bez urážky ostatných) Donald Sutherland. Ten mal našťastie viac vážnych ako vtipných pasáží. Ale jeho „dcéra“ (Alexis Dziena) veselo perlila...a hneď za ňou ma neuveriteľne bavil Ukrajinec Alfonzo (Ewen Bremner) známeho z role Spuda z Trainspotting...Takže hodnotím pozitívne...t.j. za štyri (vďaka za rozpoloženie) hviezdy... ()

koff

Už dlouho mi nebylo něco tak krajně nesympatického jako tento film a všichni herci, co v něm hrají. ()

MIHLIK

Kdo má rád Lovce pokladu teho musí tenhle odlehčený příběh zaujmout tak jako mě, sice trochu bláznivý ale vcelku povedený kousek. Dobré herecké obsazení. ()

smerfetka

Já nevím jak vám, ale mě se to líbilo. Kate a Matthewa mám ráda už z filmu Jak ztratit kluka... Je to dobrá dvojka. Tenhle film byl dobrý - čekala jsem naprostou kravinu a proto asi dávám 4, protože to předčilo mé očekávání :-) ()