Skupinka vojáků je povolána, aby výzkumnou laboratoř zbavila krvežíznivých zombie, které se z tamějších lidí staly následkem nepovedeného pokusu. Jeden z vojáků je však kousnut a utíká z areálu. Dostává se do striptýzového klubu, kde se později změní v zombie a zaútočí na jednu z pracovnic. Z té se také stane zombie, jenže na rozdíl od jiných nahnilých "kolegů" je nadále schopná normálně přemýšlet a tak dál vykonává svou prácí. Muže tím dostává do varu, jelikož jako zombie striptérka je mnohem vášnivější a divočejší, avšak je tu jeden problém – a to ten, že jí své zákazníky. (Ssimca)

vitekpe

V hodnoceni se promita moje slabost pro "divne" filmy, to pro zacatek.........Trosku mi to pripominalo cesky Choking Hazard, ale tady jsou zajimavejsi holky. Treba Carmit Levité v roli Madame Blavatski... ;-) Jinak pohodicka pro ty, kteri by chteli jit do stripbaru a stydi se. Temer cely film se totiz odehrava "u tyce", coz vzhledem ke castingu neni zas tak na skodu. Jo a jsou tam zombie.... ()

nightevan

Ať už je to béčko, céčko, déčko, třeba i zetko, mě (především) první polovina dost dobře pobavila (zbytek byl už takový... takový... taková řecká abeceda). Jen znalec ocení ženu, co dokázala zabít Satana pouhým ostrým proutkem:o) Bavilo mě to - 4* ()

sedm.1

TOTÁLNÍ ÚLET!!!!!Čekal jsem hodně,ale tohle byla fakt šílenost :).Nemám vůbec v oblibě horrorové komedie,jen samotný žánr katastrofálně zesměšňují a většinou nestojí za nic.Zde ale výjimečně vtip k splatter orgiím šel a i přes naprostou nekoordinovanost všeho a všech to docela fungovalo.K hlavním hvězdám snímku samozřejmě patří Jenna Jameson a její kozy a neodolatelný Robert Englund,naprosto fantastická role,úlet jak sviňa.Jinak pár scén je skutečně křečovitých a banálních(a to platí i o tricích,jejichž kvalita je též hooodně kolísavá)),zároveň se tu vyskytuje ale i spousta originálních a nezapomenutelných záběrů,které mě fakt dostali.Že celý film je naprosto bez hlavy a paty je stoprocentní,ale při takovémto nářezu a z takovéhoto prostředí se toho dá a i musí spousta odpustit.Svůdné zombie je extrakrvavá taškařice,která je blbá,ale jede a baví!!! ()

ArdathBay

Nahláškovaná ujetina, která místy možná až moc tlačí na pilu, ovšem já si to užil. Začátek je našlapanej a perfektně nekorektní. A holky pěkný, sice jsem na zkorodovaný, ale nejvíce se mi líbila Jeanette Sousa. Pokud zvládnete brát vše s nadhledem....sežente si Zombie Strippers ještě dnes, aby Vám do zítřka moc neohnili :) ()

rozbris odpad!

Začal film a já si myslel, že to nebude zas taková hovadina, ale jsem taky jenom člověk a zmýlil jsem se - JE TO PI...!!! Ani tu hvězdičku si to nezaslouží za pěkné baby, dyť jsou stejně pak hnusný. Tento film absolutně postrádá smysl - scénař to psal nějaký amatér a ty scény jako z pornofilmu!! ()

Wally

Neuvěřitelně zvrácený film, ale jednu hvězdičku si prostě neodpustím...ta stupidnost je tak velká, až sem tam pobaví...striptérky jsou luxusní kousky a hlavně oceňuji, že si tvůrci už od začátku na nic nehrají..prostě točí kravinu a všichni herci tak vystupují a hrajou. ()

pavlikv

Než sem si to pustil myslel jsem si že to bude horor ale nakonec z toho dopadla velmi dobrá komedie kdy sem se zasmál hodněkrát. ()

cab

Ironicka skoro az parodie na zanr zombie-horor je osvezujici, ale pristupem pusobi nadmiru amatersky a lacine. Kdyby nebylo svudnych stripterek (hlavne nestarnouci porno-symbol Jenna Jameson) a par hlasek, nejedna se o nic noveho pod sluncem, i kdyz i ony se po par vybrousenych scenach okoukaji. 45% ()

showxman

Amatérsky udělaná zombie parodie s hrozně vypadajícími efekty a dost blbým dějem. Tak by se Zombie Strippers dalo shrnout jednou větou. Žádný hororový prvek tu nehledejte, o tom film skutečně není a byla by chyba ho řadit do tohoto žánru. Namísto toho je to místy slušná komedie s takovými úlety jako například: zkrvavená Jenna Jameson čtoucí Nietzscheho, zombie striptérka točící se na tyči jako vrtule vrtulníku nebo Jenna střílející kulečníkové koule z rodidel. ()

Holina

Stačí na kvalitní béčko několik pornohvězd a Robert Englund? Stačí. Přestože tu není nic převratného a kromě krváku jde i o sexy vložky, je to celkem good. ()

Druby

..a Bitch Slap už ste viděli? :-) Další jednoznačně Céčkovej biják o velikosti DD! ...ale jako takové to zombie-friendly domácí soft porno ve Full HD naprosto ideální! :-) ()

Figy

Neodolatelně roztomilá ptákovina pro milovníky kýče, "kůl hlášek", filosofického přemítání o ničem a spousty vyhřezlých tělesných orgánů. Zombie Stripers... Go! Go! Go! :oP ()

asanakis odpad!

Už po deseti minutách filmu mi z hereckých výkonů bylo jasný, že půjde o něco podprůměrnýho, netušil jsem však, že si v polovině filmu budu říkat každých pět minutm, ať už to nekonečně trapný "dílo" konečně zkončí. ()

Ondis

Něco mizerně šílenýho, fuj! Maximálně trapnej, divnej děj...spíš žádnej. Dyť to museli ale vidět všichni, že to byla kravina, jak se zombíci kousali do krku. Proč je tu relativně dobrý hodnocení, proč?!! ()

colapso

Zombie komedie,která má všechno,co má film tohoto žánru mít. Skvělé masky,vnadné dívky,pořádnou porci krve a pekelně černý humor.....takřka dokonalé. ()

Prochy38

Upřímně jsem celkem překvapen, že to má modrou barvu. Ale tak proč ne. Moje * je asi za to, že ty holky byly ze začátku fakt hezký a místy se mi líbila i hudba. Jinak... já nevím. Film sám sebe nebere moc vážně, proto by se tak měl asi i brát. Prve jsem myslel, že to bude hlavně sranda. Ale postupně přibývalo nechutností, že už to ani moc milé nebylo. A postavit film na tom, že ty baby sou fakt sexy (jakože dlouho nebyly), to taky nejde. Ještě více mě iritovalo vojenské komando, které fungovalo asi jako když necháte roztleskávačky zahrát jednu čtvrtinu basketu. Ne vtipné, ale debilní. Na komedii jsem se zasmál asi dvakrát a nechutností bylo až moc, na horor to zase bylo moc pitomé a laciné. R. Englund si to asi užíval:). ()

J*A*M*A*L

Co dneska ty lidi ještě nenatočili? S těmi porny to už někdy podle mě přehání, ale lidi jsou prostě hovada, co si budem povídat. A tentokrát celovečerní zombie "skoroporno". Ale Jenna se tam kroutila parádně, nemyslíte :-)? Já mám Jennu Jameson v podstatě rád, rozhodně ona je jediná, která v tomhle průměru stojí za celý film a která to tam trošku rozjíždí. Dal bych tomu čtyři hvězdičky, ale když se mi tam líbila jenom Jenna a jinak nic, tak tomu dobré hodnocení dát nemohu. Jenně dávám čtyři hvězdičky, ale filmu tři. ()

TERRORDROME

Nejaké bojové komando je povolané aby zadupalo do betónu Bushovskú zombie nákazu. Jeden z nich je pohryzený a čírou náhodou sa ocitne v striptízovom klube kde infikuje zobliekaciu umelkyňu priamo na pódiu. A to je blbé, zatiaľ čo mužský zombíci sú tradične tupé mäsožravé zdochliny, zo žien sa stávajú kruté mrchy a napriek tomu že majú hnusné čierne zuby a hnijúcu pleť, sú sexuálne neodolateľnejšie než za živa. A tak sa majiteľ klubu vo vidine tučného zisku rozhodne tutlať že jeho zamestnankine žerú zákazníkov a keď tie obhlodané vrecia sračiek tiež vstávajú z mŕtvych, proste ich nastrkajú do pivnice. Hneď od počiatku ten film budí hrôzu svojou desivo okatou lacnotou ( takmer celé sa to odohráva medzi niekoľkými papundeklovými kulisami imitujúcimi nočný klub), ale poriadne túruje a tlačí divákovi do ksichtu obnažené kozy, blbé fóry a rozšupnuté gore efekty. Dokonca to má aj pár zaujímavých a dobre zahraných postavičiek, na čele s vyškerenou béčkovou ikonou Robertom Englundom, ktorý nesklame a baví. Okrem neho ešte tá rusácka striptízová mater a mexický upratovač Don Diego De Metlos Hajzlipuciaros. Miera brutality ma vcelku prekvapila, nie je tu núdza o rôzne veselo roztrtkané hlavy, roztrhnuté papule a otvorené lebky. A totálna guľometná anihilácia onej ruskej mámušky. Vrcholom filmu je vražedný súboj dvoch znepriatelených zombie striptérok. Jedna sa roztočí na tyči tak prudko až spôsobí hurikán a druha si nastrká medzi nohy biliardové gule a potom ich vystreľuje pomocou svojho vytrénovaného vaginálneho svalstva. Rozhodne podarená béčková chujovina, ktorá ma svojou koncentrovanou, krvavo kozatou debilnosťou pobavila nečakane kvalitne. ()

cmenda

Zajímavě ulítlé a přitom celkem pohodové. Jenna Jameson byla bezva ve svém první normálním filmu a i když to celé není žádné veké umění tak pobaví. ()