Bílá smrt

• USA Whiteout (více)

Policistka Carrie se z osobních důvodů nechala přeložit na vědeckou základnu v Antarktidě. Zvykla si na drsný humor i milostné návrhy mužského osazenstva a spřátelila se s místním doktorem. Nyní se její pobyt na základně chýlí ke konci a ona má odletět po dvou letech služby zpět domů. Venku je v blízkosti stanice nalezen zavražděný geolog. Policistka se rozhoduje, zda se pustit do vyšetřování vraždy, nebo odletět. S pomocí doktora a pilota Delfyho se vydává na opuštěnou sovětskou základnu, kde vrah s cepínem, maskovaný polárnickou výstrojí, zasáhne dřív, než by mohl důležitý svědek promluvit. Vyjde najevo, že geologové objevili ruské letadlo se záhadným nákladem, které zde havarovalo před padesáti lety. Carrie začne prohledávat všechny místnosti na základně. Brzy zjistí, že tajemný náklad - diamanty - je ukryt v těle zavražděného geologa. Začíná boj o život a navíc se blíží extrémně silná sněhová bouře - bílá tma, ve které není vidět ani na krok. Šance na přežití je mizivá. (TV Nova)

gotham

Nebýt tam má velká oblíbenkyně Kate, které to seklo i v péřovce a v kulichu, tak bych to nedokoukal ani náhodou. Neskutečně impotentní děj, velká nuda, předvídatelný konec. 30% ()

DonBraso

Film jsem už viděl na DVD,ale běžel v televizi a venku ještě k tomu pěkná zima.Takže jako doma nám Sena připravil tuctový kriminální zápletku,na kterou se dobře dívá díky Kate.Bohužel v koutku duše si stále myslím,že občas koukám na film The Thing.Slušný nemastný neslaný průměr. PS: Stetko je stejnak zajímavý jméno nemyslíte? :D ()

elanista1

Nevýrazný film bez nejakého napätia, jedinými pozitívami sú len Beckinsale a chladné prostredie Antarktídy, ináč neviem čo viac k tomu. ()

harycek

Nějak jsem se nechal ovlivnit hodnocením kolegů , tak to měním.Vcelku malinko zbrklý děj musel jsem to vidět vícekrát, scéna zápasu ve větru na lanech to je křížovka ,člověk neví kdo je kdo!!! ()

blazma

Bez legrace, jak je možný že ta Kate vypadá tak kurevsky dobře v každém filmu. Fakt jsem z ní pav. Možná tohle není nějaký extra super nadupanej film, jenže mě to prostě pohltilo, bavil jsem se od začátku do konce, ostatní postavy byli taky v pohodě. Docela slušná krimi drama na Antarktidě. ()

Sluti

Jedna hvězda za úvodní scénu s vyšpuleným zadečkem Kate Beckinsale... zbytek byl nudný blábol s vyústěním, které člověk čeká od poloviny filmu. Nemluvě o těch jejich lehkých outfitech do -65 stupňů... směšné. ()

wesker

Prumerna podivana dle meho skromneho nazoru by na toto tema slo natocit lepsi dilko.Chvilkama jsem se nudil ale par zajimavych okamziku ve filmu bylo to uprit nelze... rad bych pridal hvezdicku za Katino telo ve sprse ale nejde to :) snad priste. ()

veverysiak

Žiadna Agatha Christie, autori od nej majú hodne-hodne ďaleko, snažili sa z toho urobiť solídnu krimošku, ale chýbalo im hrozne veľa invencie, dá sa povedať, že skoro všetko je predvídateľné, lenže chlapi spravili geniálny ťah s výberom prostredia a nasadením parádnice Katy, tak dosiahli vybŕdnutie filmu z podpriemeru do vyššej polovice, takže 60%. ()

ArMinO

Thriller, v ktorom Kate predviedla svoj herecký um. Zahrala to perfektne. Dej bol v niektorých častiach síce predvídateľný, ale niektoré zvraty by som tam absolútne nečakal. 75% ()

RomaS

Exotické prostředí a krásná Kate jsou jediné dva důvody proč se na tuhle kriminálku stojí za to podívat. ()

david666

Pokud by si film udržel atmosféru a napětí z počátku - bylo by to za lepší hodnocení. Tvůrci mě navnadili na zajímavou zápletku a po jejím odhalení jsem byl trošku zklamán. Mohli to lépe podat - taky některé scény mi přišly nelogické nebo spíchnuté horkou jehlou a ne zcela vysvětlené. Na druhou stranu jsem se celou dobu bavil a film rychle uběhl Co ale zafungovalo v pohodě byla Kate :-) ()

bonovox

V tomto filme je všetko priemerné, čo je škoda pretože prostredie v ktorom sa dej odohráva je veľmi pôsobivé, ale žiaľ neefektívne využité. ()

Venceslao90

Solidní thriller, který úspěšně těží z atraktivního prostředí Antarktidy, kde se odehrával. Odehrávat se však někde jinde, jdu s hodnocením níž. ()

blekekeke

Napětí, strach, vrah, mamon, zima, pointa .... když zavřu oči nad nesmyslnými výlety křehké děvi do -60°C. Tak je to v celku i příjemná omrzlá krimi podívaná :o) PS: Diamanty jsem tedy vůbec nečekal ... ()