Nutné k přežití (TV pořad)

Boj o přežití

USA / Velká Británie, 2006, 26x45 min

Andrew Barron

Zvuk:

Sean Millar

Je mi úplně jedno, jestli je to částečně nafilmované. Já se nato dívám tak, že je to pravda. Každý díl mě fascinuje, navíc seriál běží na Discovery s českým VÝTEČNÝM dabingem. Díky Bearovi už vím, kolik je vitamínu C v jehličí a snad bych i dokázala rozdělat oheň. Každopádně se o to pokusím:-) a doufám, že někde splaším takové křesadlo jako má on...Bear Grylls je zkrátka nezničitelný, rozvážný, odvážný a navíc strašně pěkný. Tenhle seriál mi dal víc, než celá příručka Junáka(6.5.2009)

nikdy nevíte, kdy se vám budou moci rady Beara Gryllse hodit... obdivuhodné výkony a správnej chlap... doufám, že mu to dlouho vydrží :)(9.10.2010)

Tento dokumentární seriál mě dostal. Bear Grylls předvádí neuvěřitelné výkony na hranici lidských možností.(4.1.2010)

Po první sérii je to za 4 hvězdičky. Je to návykový seriál, i když jen jej sledovat není to pravé dobrodružství. Bear Grylls mi hodně připomína Christiana Baela. Třetí sérii mám za sebou. I když se díly dost opakují a techniky přežití jsou víceméně pořád stejné, stále je na co se dívat. Někdy ale nechápu Gryllsovo jednání, když např. na Sibiři nenosí čepici a v jiném díle říká, že když v zimě nemáte pokrývku hlavy, uniká vám 40% tepla.(16.9.2011)

Najlepšia záležitosť v histórii Discovery.(26.9.2009)