Nutné k přežití (TV pořad)

Boj o přežití

Andrew Barron

Mike Denny

Zvuk:

Sean Millar

Každá lokalita má svůj vlastní unikátní genius loci a Bear Grylls vždycky přesně a zábavně vystihne všechny její nástrahy a výhody. Natočené je to krásně a Bear Grylls je prostě anomál. V jeho podání a nepřetržitě dobré náladě vypadá "přežívání" jako ohromná zábava.(5.2.2010)

Protože tenhle borec má ty prachy poctivě vydělaný. A navíc díky němu vím, že kdybych se zatoulala ve vyprahlý exotický pustině, bude tam k pití hovno.(26.6.2013)

Testosteron s irským přízvukem.(1.12.2009)

Řekl bych, že každému, kdo u tohoto seriálu z produkce Discovery aspoň trochu přemýšlel, musí být jasné, že nám všem, kterým by se "podařilo" na některou tu nepohostinnou oblast dostat, dává Bear Grylis návod, jak se s místními podmínkami poprat, nesnaží se nám nakukat, že se právě i on dostal někam, kde se těžko žije, vzal s sebou kameru a teď nám ukáže, jak tam a tam přežil- je to prostě takový "extrémní cestovní guide". Jenom jedna rada Grylisi- "želva je kámoš, želva se nejí!" :-)(13.7.2011)

Tohle je něco pro mě .. :) Jeden z mých nejoblíbenějších Discovery Channel pořadů ..(5.8.2008)

• - Podobne ako s nožmi je to aj s hodinkami. Bear pravidelne strieda značky: Casio Dynamic Wave Ceptor, Bremont ALT1-P a Breiting Emergency diver pro black. (Greenpeacak)

• - Co vše se přihodilo Bearu Gryllesovi při natáčení epizod: zlomené koleno; rozdrcená chrupavka v koleni; zlomený palec u nohy; infekce v palci u nohy; extrémní úžeh; omrzliny nohou a rukou; odštípnutá holenní kost; ušní infekce; zlomená žebra; vymknutý kotník; mrtvice; odštípnutý zub; pokousán hady, netopýry, škorpióny, kraby a asi 4319-ti komáry! (Nedhelborn)

• - Bearove skutočné meno je Edward Michael Grylls. (Philip_J_Fry)