Nutné k přežití (TV pořad)

Boj o přežití

Ultimate Survival

Dobrodružný / Dokumentární

USA / Velká Británie, 2006, 26x45 min

Andrew Barron

Od prvních 10ti minut prvního dílu mě to tak nadchlo, že nemůžu přestat sledovat! :)(16.8.2009)

Najlepšia záležitosť v histórii Discovery.(26.9.2009)

Bezesporu špičkou mezi dokumentárními seriály je tahle perlička, která vás dokáže udržet naživu v jakémkoli prostředí kdekoli na světě. Odvážný, bláznivý a nezdolný Bear Grylls se zde potýká s nástrahami, které mu připravuje sama příroda. Používá při tom jen svůj nůž a zbytek si vlastnoručně vyrábí. Pojídá cokoli najde, aby přežil. Hledá nejlepší cestu do civilizace, aby se zachránil. Velice dobrodružný seriál, který vás prostě musí bavit. Skvělý počin a jednoznačný trhák. 100%(30.3.2010)

Tak zaprvé Bear Grylls je fakt dobrej týpek. A zadruhé je to parádní live dokument o tom, co dělat, jak postupovat a jak si poradit v divočině. Nejradši mám díly z oblasti Utahu, který mé fascinuje a vůbec pouštní díly obecně. Jediné, co mě vadí je dabing. Musím někde sehnat i origoš...(22.7.2013)

Je mi úplně jedno, jestli je to částečně nafilmované. Já se nato dívám tak, že je to pravda. Každý díl mě fascinuje, navíc seriál běží na Discovery s českým VÝTEČNÝM dabingem. Díky Bearovi už vím, kolik je vitamínu C v jehličí a snad bych i dokázala rozdělat oheň. Každopádně se o to pokusím:-) a doufám, že někde splaším takové křesadlo jako má on...Bear Grylls je zkrátka nezničitelný, rozvážný, odvážný a navíc strašně pěkný. Tenhle seriál mi dal víc, než celá příručka Junáka(6.5.2009)