Krátkometrážní film Neilla Blomkampa vypráví o ojedinělém příběhu robota - Tempbota. Ten pracuje v kanceláři společně s lidmi, snaží se pochopit je i jejich chování a emoce. Zjistí, že vše není takové, jaké se zdá. (-Marc-)

Amroth666

Nevýrazný krátkometrážní film tak do poloviny, pak se to postupně rozjíždělo. Hudbu bych tam dal úplně jinou, protože tahle mi pěkně vadila a vůbec se tam nehodila. Docela se povedlo, jak Tempbot byl v té restauraci a lidi ani na něj nekoukali. Celkově to vidím na tři hvězdy. ()

okkac

Pěkné, Blomkamp má talent a jeho režijní styl mi velmi sedí (uvidíme jestli se Halo někdy dočkáme, každopádně ty dva testové filmečky se mi hodně líbily). ()

bartias

Podobně jako Blomkompův první krátkometrážní film Alive in Joburg je Tempbot ostrá sociální kritika maskovaná za sci-fi. Vzhledem k nízkému rozpočtu znovu zaráží jeho vizuální podoba, přesněji řečeno nečekaně dobré triky. Příběh zpočátku nevypadá jako nic moc, jeho pointa ale vyvádí z omylu. ()

Sfinkter

Technicky pro mě na stejné úrovni jako ostatní Blomkampovy snímky, emocionálně o něco hlubší. Někdy si taky připadám jako tento Tempbot. ()

iXtr3m3

Dostal som sa k tomuto snímku spätne po dĺhej dĺhej dobe a dve hviezdy len za Blomkampa a slušný vizuál na danú dobu a kraťas. Inak nič extra. ()

SpaceOdyseus

Zajimave tema, ktere by bylo treba lepe uchopit. Uplne chybi motivace kolektivu ale i hlavnich predstavitelu, bez toho tento kratas nedava moc smysl, i kdyz potencial tu je a natoceno to take neni spatne. K tomu zaverecna pointa bohuzel tak nejak vysumi do ztracena. ()

korinťan

Po Alive in Joburg přichází Blomkamp s dalším skvělým sci-fi filmečkem. Tentokrát jde o příběh robota, který se zamiluje (?) do své lidské spolupracovnice. Doufám, že o Blomkampovi ještě uslyšíme. ()

Chosé85

Kancelářský robot, který se zamiluje do své lidské kolegyně z práce...Zajímavý počin Neilla Blomkampa se sociální tematikou a geniální CGI... ()

-Marc-

Krátkometrážní film Neilla Blomkampa vypráví o ojedinělém příběhu robota - Tempbota. Jenž pracuje v kanceláři společně s lidmi, snaží se pochopit je a jejich chování a emoce. Zjistí že vše není takové jaké se zdá. ()

Stíba

Blomkamp se tu vydal trochu jiným robotickým směrem ale mě si Tempbot i přes určité výhrady získal. Robot s duší to byla vždycky moje slabost :-) ()

PEZ

Nemôžem si pomôcť, ale tento kraťas je podla mňa vynikajúci. Za prvé, celý robot a jeho včlenenie medzi office, hotelovú izbu a ľudí je totálne reálne (lead CG artist - Neill Blomkamp, VFX producer - Sharlto Copley). Za druhé, vynikajúca hudba (od švédskych Ten Music). A za tretie, samotný nápad a realizácia. V jednoduchosti je sila a u mňa to zafungovalo na 100 percent. Keď kraťas, tak takýto. Na malom priestore jednoduchá, jasná a účínná pointa. Občas sme všetci takíto roboti (alebo hladáme jedného takého...). ()

piglit

Geniální, smutné, romantické, prostě citovka. Je to sice o robotovi, ale to je jen přenesená projekce člověka v odcizené společnosti - sám uprostřed spousty lidí, kteří nechápou jeho a on nechápe je. Nutno vidět! ()

minima

Trochu divné... Sousedka byla hodně mimo mísu, stejně jako neustálé "obědy" apod. Příběh robota snažícího se začlenit bych viděla raději zpracovaný nějak jinak... ()