Série(4) / Epizody(125)

Do Klubu vás víta myšák Mickey a jeho kamarádi – Minnie, Donald, Daisy, Goofy a Pluto! Pomozte svým přátelům s jejich trablemi ve třech příbězích - Červená Karkulka Minnie, Zakletý princ Donald a Šípková Růženka Minnie. Použijte fantazii a vyberte si vždy, jak se objeví Ouško, správnou pomůcku z Myškavěcí. Můžete se s Minnie naučit vařit její polévku Minnie-strone, osvobodit Donalda z jeho proměny v žabáka nebo si posvítit na šibalského Peteho. Pokaždé si však užijete spoustu legrace a z kouzelného Klubíku se vám nebude chtít odejít! (oficiální text distributora)

Flego

Tak som sa úspešne vžil do predškolského veku a zadíval sa na trojrozmernú animovanú rozprávku so známymi postavičkami Walta Disneyho. Mala v sebe pôvab a čaro, ale ešte niečo : napr. v jednom príbehu bolo všetko spracované do "hry", kde deti ( diváci ) spolupracovali s myšiakom pri vyriešení spletitej cesty pri vyslobodzovaní Donaldovej milej. Bolo to pekné, pútavé a zábavné a hlavne iné. ()

honajz

I když je úroveň značně nevyrovnaná, u některých dílů se skvěle bavím i jako dospělý. K čemuž přispívá i velmi dobrý český dabing. Zvláště Pete je mi hodně sympatický, ačkoliv má představovat ty špatné vlastnosti. Ale nebojte, on se vždy napraví. Některé vynálezy v Mickeyho domku by mu záviděl i James Bond. ()

Laxik odpad!

Proč, ptám se propasti nazvané Amerika, proč jen že to všichni převádějí ručně kreslené legendy do hnusné počítačové animace? Pro prachy zní z propasti odpověď. Pro prachy, pro prachy, pro prachy ... doznívá mi výsměšně v uších. ()

L_O_U_S

Klasické disneyovské postavy jako Myšák Mickey, Kačer Donald nebo Goofy tady co do úcty k původním kresleným filmům dostávají dost na prdel, ale Disney si prostě potřebuje vychovávat nové publikum. Eticky ne úplně čistá záležitost. Leckdo by to mohl označit za vymývání mozků a já bych možná uznale pokyvoval, fakt ale je, že děti to zabaví a nějaký ten vzdělávací motiv tu je – k čemu se dají použít různé nástroje, přemýšlení nad problémy atd. Animace je sice v duchu 3D, je ale poměrně prostá, což je nejspíš dáno zaměřením na cílovou skupinu. A koneckonců, když nechcete, mikinu s Mickeym těm capartům nakonec kupovat nemusíte – je to na vás. (1 362.) ()

Eviator

Už to není to, co bývalo dřív... Zde by velmi dobře platilo, skončit v tom nejlepším! Ale i přesto dívat se na to dá... :-) ()

LadyPupu

Problém s hodnocením pořadů pro děti je ten, že my, jako dospělí jedinci nemůžeme asi dostatečně ocenit kvalitu z dětského úhlu pohledu. Podle mne, je tohle čisté peklo na zemi a sledování je zdraví škodlivé. No jo, ale ty děti to baví. Héj, Ouškóóó :-) ()

Lachtaan

Sice je to spíše vymývárna mozku než naučný seriál pro nejmenší, spousta zdejších postav a hlavně hlášek se staly tak kultovními, že se nemůžu přidat mezi ty, jež tuhle roztodivnost podhodnocují. ()

Santa666

Tak tohle opravdu není nic pro mě, Disney to chtěli pojmout jako interaktivní pořad, takže to působí i hezky trapně. 3D animace se mi u Disneyho klasických postaviček vůbec nelíbí a potvrzuje, že by některé pořady měly zůstat dvourozměrné. Dávám jednu hvězdičku za Goofyho a za dobrý cz dabing. ()

Kmotr76

Disney channel: Vymývání mozků předškolních dětí (Mickeyho klubík) i teenagerů (Zack a Cody, kouzelníci z Wawerly...) ()

Redi

Pokuď vás váš přístroj neposlouchá, pořád zlobí a vydává divné zvuky, obraťte se na Mickeyho klubík aka Hypnožába. Spirálovité oční boule živočišného nemluvněte nejsou nic nezvyklého, netřeba obav!!! Samice tohoto živočišného druhu, nebo-li 'kojička', mohou začít selhávat na mysli, ale pro klid ve vašem rodinném zázemí je to ta nejmenší oběť. Závěrečný hudební doprovod zvaný 'Smrt problémům' má pro lidstvo asi hlubší význam, než jsme schopni pochopit.. Mimo tuhle nepochopitelnou anomálii má však Mickeyho klubík i nějakou vzdělávací hodnotu a rozvíjí logického myšlení. Testovaný subjekt: Lidské dítě; Muž, 8-12 měsíců (je pozorována brzká vyspělost tohoto lidského mláděte, doporučovaný věk se však nedoporučuje). ()