Labyrint

Labyrinth

Thriller / Mysteriózní / Horor

Česko, 2012, 93 min

• bourec

Obrovská píčovina,která se jen prvních dvacet minut tváří koukatelně,aby se postupně film svážel až do trapnosti,a na konci tam ty neherci řvou jeden přes druhýho jak stádo dementů.jestli tomuhle někdo říka film,já říkám velký hovno.20%.(7.7.2013)

• cariada

Pokus o český horor, když už nic tak se musí ocenit aspoň ta snaha. Hlavně první půlhodina mě děsně nebavila, a měl jsem co dělat to dokoukat. Dosta mě vadilo to neustále časové přesouvání děje, kdy to působí dost chaoticky. Pak v podzemí už to docela jde, sice se postavy chovají tak akorát na pár facek. Pointa průměrná. Ps ani Lucka to moc nezachránila, moc jí to tu nesluší.(3.6.2013)

• VenDulin85

Do Labyrintu jsem šla s celkem reálnou představou toho, co mě čeká, a asi 90% z toho jsem i obdržela. Těch zbylých 10% je zklamání, že nebyl vidět dostatek snahy nebo chtění dát si s tím větší práci. Aby to nebylo tak předvídatelné (když i já prokouknu pointu dříve, než se.. zpointuje, je to co říct); aby to nebylo tak uhlazené jako vždy perfektní účes hlavní hrdinky. Aby to postupně gradovalo tam, kde jsem cítila jistou atmosféru a maně jsem se doma koukla za roh, jestli tam nikdo nečíhá... Negradovalo, upadlo, zapomnělo. Což škoda bylo, protože pak si jen v závěrečných titulcích přečetlo "nezapomeňte ohodnotit film na čsfd". Tak tedy... nezapomnělo, ale smutno bylo, že potenciál labyrintu pod Prahou byl mezi 3 a 4*, a zatím to jsou max. 2.(17.5.2013)

• Caelos

• lennyd

Renata (Lucka Vondráčková) při tvorbě reportáže o mystických rituálech a staré Praze objeví ve sklepě domu kde bydlí vchod do podzemí. Společně s přáteli a zahraniční studentkou, která u ní bydlí, se vydávají tajemné chodby prozkoumat. Ale mapa, kterou mají k dispozici ukazuje leccos, jen ne správnou cestu, a tak se stane, že v podzemí zabloudí. Vede pro ně ještě vůbec cesta z chodeb ven? ... Jejej, co by z tohoto filmu mohlo být, dostat jej do ruky třeba takový Jirka Strach. Když si vzpomenu na kapánek podobně laděnou Ztracenou bránu, tak se mi skoro chce brečet, jaký paskvil se dá o Pražském podzemí taky natočit. Základní téma je sice nahozené dobře, ale co na tom, když se jednotlivé postavy chovaj debilně (a místo přemýšlení jak se dostat s chodeb ven se začnou navzájem obviňovat a hádat, a... ). Z hereckého obsazení vyčnívá snad jen Lucka Vondráčková, a to ani ne že by podávala nějaký super herecký výkon, ale prostě proto, že ostatní jsou tuplem o ničem. Taky mi dvakrát neseděl "moderní" look&feel filmu, kdy pomocí flashbacků sem a tam jsem se nakonec ztratil taky, a už jsem ani neměl chuť se nalézt. A jinak, pro milovníky podobně laděných filmů můžete třeba nahlédnout i do Pařížského podzemí..(20.3.2014)