Labyrint

Labyrinth

Thriller / Mysteriózní / Horor

Česko, 2012, 93 min

Čeští diváci rádi plivou do vlastních řad, kdyby to bylo z USA, hodnocení by určitě bylo vyšší. Přitom je to v podstatě solidní žánrovka se slušnými hereckými výkony. Nemá to daleko od seriálů HBO a to je pro "konzumní" český film solidní známka.(19.1.2012)

• cariada

Pokus o český horor, když už nic tak se musí ocenit aspoň ta snaha. Hlavně první půlhodina mě děsně nebavila, a měl jsem co dělat to dokoukat. Dosta mě vadilo to neustále časové přesouvání děje, kdy to působí dost chaoticky. Pak v podzemí už to docela jde, sice se postavy chovají tak akorát na pár facek. Pointa průměrná. Ps ani Lucka to moc nezachránila, moc jí to tu nesluší.(3.6.2013)

Hm. Tak já nevim. Na jedné straně je fakt povedená tísnivá atmosféra a atraktivní prostředí a na té druhé příšerná Lucie Vondráčková a naprostá absence děje. Kdyby se mě někdo zeptal, o čem to bylo, tak bych se zmohl maximálně na "Parta lidí chodí podzemím.". Kdyby alespoň na konci přišlo nějaké vysvětlení, jakou v tom jedna z osob hraje vlastně roli, ale bohužel. Každopádně těší, že jsme v našich podmínkách schopni vytvořit takřka "zápaďácké" hororové prostředí, takže Houška by to příště mohl zkusit s talentovanějším scénáristou než jen on sám. Ta režie by mu celkem i šla. 50%(14.12.2013)

• bourec

Obrovská píčovina,která se jen prvních dvacet minut tváří koukatelně,aby se postupně film svážel až do trapnosti,a na konci tam ty neherci řvou jeden přes druhýho jak stádo dementů.jestli tomuhle někdo říka film,já říkám velký hovno.20%.(7.7.2013)

Podle hodnocení u filmu to zas takový průšvih nebyl. Záhady a mystéria doprovazejí diváka po celý film, točilo se velmi často v pražských podzemních chodbách, což bylo alespoň pro mne dost poutavé a zajímavé, Lucie Vondráčková hraje o stošest, první polovina filmu a výstavba děje je zajímavá, jen konec pokulhává. Labyrint se mi líbil, vůbec jsem se v něm neztratil, nemám tedy nejmenší důvod udílet filmu odpad. Rád se nechávám unášet záhadami.(22.5.2013)