poster

Labyrint

 • anglický

  Labyrinth

Thriller / Mysteriózní / Horor

Česko, 2012, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • =woody=
  **

  Hezký všední večer. Taaak tohle se nepovedlo.. Dvě hvězdičky uděluji za snahu. Jako pokus mladých nadšenců to beru, jako seriózní film nikoliv. Možná by dopadl o poznání lépe, kdyby tvůrci svěřili scénář do rukou někomu, kdo už někdy nějaký psal. Tenhle má spoustu děr a chyb. Když už to pozná i laik, jako jsem já, není to dobré. Vlastně jediné, co ve filmu funguje, jsou kupodivu dialogy - se kterými má konkurence často potíž. To by stačilo pro televizní konverzačku, ale tady jsou slova přirozených herců malou protiváhou špatného...špatného zbytku.. Mějte se filmově, Woo.(26.1.2012)

 • Enšpígl
  odpad!

  Amaterismus v každým záběru kamery, amaterismus na každý stránce scénáře a jako bonus amaterismus herecký i režisérský. Při sledování filmu jsem se cítil jako Jan Hus, když ho upalovali.(13.6.2015)

 • Joges
  ***

  Podle hodnocení u filmu to zas takový průšvih nebyl. Záhady a mystéria doprovazejí diváka po celý film, točilo se velmi často v pražských podzemních chodbách, což bylo alespoň pro mne dost poutavé a zajímavé, Lucie Vondráčková hraje o stošest, první polovina filmu a výstavba děje je zajímavá, jen konec pokulhává. Labyrint se mi líbil, vůbec jsem se v něm neztratil, nemám tedy nejmenší důvod udílet filmu odpad. Rád se nechávám unášet záhadami.(22.5.2013)

 • Bloody13
  **

  Na český poměry není Labyrint vyloženě ptákovinou. Postavy žijou a jejich některá jednání se dají pochopit. Chyba vězí v tom, že než s hrdiny vlezete do spletitých chodeb podzemního labyrintu, trvá to skoro hodinu. V té se musíte přebrodit přes horu nezáživných dialogů o původu titulního místa, nebo přes kratičké flashforwardy, které naznačují, že v podzemí půjde o kejhák. V téhle závěrečné třetině se konečně objeví náznak atmosféry, za což můžeme poděkovat lehké paranoii a citelné stísněnosti. Pointa je už ale vážně pitomoučká a podtrhává bezradnost scénáře, který v bludišti katakomb sám zabloudil.(13.5.2013)

 • LadyPupu
  odpad!

  Ajajaj, to tedy byla ptákovina. Zadražila mám ráda, dobře se na něj kouká, ale tady jsem po půl hodině trpěla a prosila, ať to skončí. Moje chyba, že jsem čekala cosi jako je Ztracená brána. Ztracená Lucka a její parta byl průšvih.(3.2.2015)

 • - Nápisy, které filmaři napsali ve Znojemském podzemí na stěny, byly k vidění na prohlídkové trase "adrenalinová trasa č. 1" i dva roky po uvedení filmu. (wirtr)

 • - Natáčení začalo 11. července 2008 v 6.00 hodin ráno a mělo by trvat do 10. srpna 2008. (Blaster33)

 • - Během produkce filmu se objevil problém s návrhem plakátů. Původně přišel producent filmu s plakátem, se kterým nesouhlasil distributor, a to kvůli krvi, kterou měla Lucie Vondráčková rozmazanou na tváři. Výsledný plakát tak byl kompromisem. (FMJ)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace