Labyrint

Labyrinth

Thriller / Mysteriózní / Horor

Česko, 2012, 93 min

• bourec

Obrovská píčovina,která se jen prvních dvacet minut tváří koukatelně,aby se postupně film svážel až do trapnosti,a na konci tam ty neherci řvou jeden přes druhýho jak stádo dementů.jestli tomuhle někdo říka film,já říkám velký hovno.20%.(7.7.2013)

• papaJA21

Když si čtyřicátníci hrají na studenty v dementně naivním příběhu.(8.11.2013)

• VenDulin85

Do Labyrintu jsem šla s celkem reálnou představou toho, co mě čeká, a asi 90% z toho jsem i obdržela. Těch zbylých 10% je zklamání, že nebyl vidět dostatek snahy nebo chtění dát si s tím větší práci. Aby to nebylo tak předvídatelné (když i já prokouknu pointu dříve, než se.. zpointuje, je to co říct); aby to nebylo tak uhlazené jako vždy perfektní účes hlavní hrdinky. Aby to postupně gradovalo tam, kde jsem cítila jistou atmosféru a maně jsem se doma koukla za roh, jestli tam nikdo nečíhá... Negradovalo, upadlo, zapomnělo. Což škoda bylo, protože pak si jen v závěrečných titulcích přečetlo "nezapomeňte ohodnotit film na čsfd". Tak tedy... nezapomnělo, ale smutno bylo, že potenciál labyrintu pod Prahou byl mezi 3 a 4*, a zatím to jsou max. 2.(17.5.2013)

• woody

Jen velmi krátce: Saxána je oproti tomuhle Občanem Kanem české kinematografie. Tohle není ani na facepalm, ale rovnou na headdesk.(13.1.2012)

CITÁT - Tady se ztratila spousta lidí, mělo by se to někomu nahlásit.......... Na tento snímek jsem se velmi těšil. Koupil jsem dvd a.....nechtěl ho pustit. Začal jsem se bát. Nakonec jsem to překonal a podíval se. A dojem. No, je to dobré. Labyrint chodeb pod Prahou umožňoval sem tam nějakou tu lekačku, ale je vidět, že tvůrci nechtěli spadnout do laciného hororu a drží se té mysteriózní části příběhu. Dokonce i baterie koupené v Alza.cz vydrží až do samého konce. Lucie Vondráčková je dobrá zpěvačka, hezká žena, má příjemný hlas a role Renaty ji sedla a je vidět, že i bavila. Z příběhu se tak díky ní stal hezký Český mysteri polodokument o jedné pražské záhadě. CITÁT - To nedělejte, možná tam jsou lidi.........(30.6.2013)