Labyrint

Labyrinth

Thriller / Mysteriózní / Horor

Česko, 2012, 93 min

• dopitak

Inu, čekejte od toho asi takovou logiku, jako do díry ve kterým nevidím dno pustit mix betonu... V Alze bych si nic nekoupil. Zaměstnanci tam chodí do práce pozdě, místo práce dělaj houby a na klienty zvysoka kašlou, protože tohle přeci nemají zapotřebí a tak je nejlíp s tím seknout :-) Neumím si představit verzi, kterou splácali původně před tím, než to začali rok po roku odkládat. Protože i takhle je to hrůza. Sice jsme viděli v posledních dvou letech několik horších českých filmů, ale zase tak moc jich nebylo, asi dva. Celý je to křečovitý jak Lucka Čočková. Záběry světel ve tmě fungují, ale záběry světel na blízko po zdi vůbec, a to tvůrci zjevně nepochopili. Je to jako kdyby se pokoušeli o Strachovu Ztracenou bránu, ale se scénářem na půl stránky. Jediný pozitivum spatřuju v postavě Kiary, jejíž představitelka Mary Coronado dovolila kameře vlízt k ní do sprchy. Milé dvě vteřiny.(12.6.2013)

• zette

Jen krucek od odpadu, nudne a bez napeti. Herecke vykony spatne, scenar temer neexistuje. Nez takovy, radeji zadny film.(28.9.2013)

• Caelos

• VenDulin85

Do Labyrintu jsem šla s celkem reálnou představou toho, co mě čeká, a asi 90% z toho jsem i obdržela. Těch zbylých 10% je zklamání, že nebyl vidět dostatek snahy nebo chtění dát si s tím větší práci. Aby to nebylo tak předvídatelné (když i já prokouknu pointu dříve, než se.. zpointuje, je to co říct); aby to nebylo tak uhlazené jako vždy perfektní účes hlavní hrdinky. Aby to postupně gradovalo tam, kde jsem cítila jistou atmosféru a maně jsem se doma koukla za roh, jestli tam nikdo nečíhá... Negradovalo, upadlo, zapomnělo. Což škoda bylo, protože pak si jen v závěrečných titulcích přečetlo "nezapomeňte ohodnotit film na čsfd". Tak tedy... nezapomnělo, ale smutno bylo, že potenciál labyrintu pod Prahou byl mezi 3 a 4*, a zatím to jsou max. 2.(17.5.2013)

• LadyPupu

Ajajaj, to tedy byla ptákovina. Zadražila mám ráda, dobře se na něj kouká, ale tady jsem po půl hodině trpěla a prosila, ať to skončí. Moje chyba, že jsem čekala cosi jako je Ztracená brána. Ztracená Lucka a její parta byl průšvih.(3.2.2015)

• - Lucie Vondráčková při natáčení filmu zhubla o 5 kg. (LEGACY)

• - Nápisy, které filmaři napsali ve Znojemském podzemí na stěny, byly k vidění na prohlídkové trase "adrenalinová trasa č. 1" i dva roky po uvedení filmu. (wirtr)

• - Lucie Vondráčková natáčení okomentovala slovy: "Hysterické záchvaty byly velice snadné, zvlášť když je místo make-upu použita hlína, po které jsme šlapali". [Zdroj: Cinema] (Terva)