poster

Bezstarostný sex

 • Kanada

  Young People Fucking

 • Kanada

  Young People F*cking

  (Kanada)

Komedie / Drama / Romantický

Kanada, 2007, 90 min

Režie:

Martin Gero

Hudba:

Todor Kobakov

Producenti:

Steven Hoban

Střih:

Mike Banas

Kostýmy:

Alex Kavanagh
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  ****

  I když je název všeříkající nejedná se o žádnou trapnou rádobykomedii, kde jde hlavně o TO jedno. Na druhou stránku jde v tomto filmu opravdu jen o TO. Pětice příběhů o mladých párech, kteří se snaží mít perfektní sex. Ať už jde o kamarády, ex-pár nebo první rande. Všechny příběhy se odehrávájí během jedné noci a víceméně v jedné (té nejdůležitější) místnosti. Každý z párů má svou metodu jak se k sexu dopracovat a taky jak ho provozovat a popravdě některé podoby sexu jsou zde značně bizardní. Celý snímek vyniká především skvělými dialogy a je obsazen výbornými (neznámými) herci s kterými se dokáže každý stotožnit a díky tomu vypadají všechny postavy uvěřitelně. Možná až na toho masturbujícího týpka v křesle:)(3.3.2009)

 • Frajer42
  ***

  Ale ano, poměrně vtipná taškařice. Nazval bych ji "sexuální stereotypy v kostce". Film, řekl bych, takřka dokonale shrnuje všechny fáze vztahu a současně i stíhá prezentovat více typů lidí. Na to, že má snímek necelých 90 minut, tak se do něj vešlo dost. Začínající režisér je poměrně šikovný. Klidně bych se v budoucnu nechal pozvat na něco dalšího. V mých očích, co se týče vtipnosti, zvítězila jednoznačně jediná trojce, která vždy dané fázi nasadila korunu. Na pobavení super záležitost. Nebojím se doporučit. Ideální ve dvou.(15.8.2015)

 • wendelin9
  ***

  To že se bude celý snímek točit kolem sexu jsem předpokládala už díky názvu, ale že bude zpracovaný zrovna takhle, to ne... Sice nabízí hned několik zajímavých příběhů o lidech, které mají nejrůznější sexuální "problémy", ale zkátka mě nijak zvlášť nezaujal...(3.10.2008)

 • Iks
  ***

  55%. Docela mě zklamaly jak herecké výkony, tak historky. Čekal jsem, že to bude pružnější a vtipnější. Takových dobrých 10% udělala jenom nadržená Carly Pope.(17.10.2010)

 • maseer2
  ****

  lehce perverzní komedie o pětici párů a jejich radostech a strastech při sexu.. dobře jsem se bavil, ale nebýt tak krátké stopáže, nejspíš bych dal o hvězdičku míň - ke konci už to trochu ztrácelo grády..(4.8.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace