poster

Bezstarostný sex

 • Kanada

  Young People Fucking

 • Kanada

  Young People F*cking

  (Kanada)

Komedie / Drama / Romantický

Kanada, 2007, 90 min

Režie:

Martin Gero

Hudba:

Todor Kobakov

Producenti:

Steven Hoban

Střih:

Mike Banas

Kostýmy:

Alex Kavanagh
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • havLord
  *****

  Prvotřídní softeroťák, kde když dojde na mluvení, přemýšlení a odkrývání životních pravd, tak to vůbec není naškodu, ba naopak! to stojí za to vidět. 90%(26.7.2008)

 • SonG
  ***

  Film prakticky o ničem, který má své světlé vtipné chvilky, na druhou stranu má ale i dost nevychytaných nudných scén a sem tam se taky film zaleskne trapností. Pokud ovšem berete film jako oddychovku od které nic moc nečekáte, nic vám shlédnutí neudělá.(15.10.2009)

 • JohnCZ
  ****

  Příjemně lehká šukací komedie, která zbytečně netlačí na pilu v rámci šíleností, ale díky oddychově laděným dialogům rozhodně pobaví. Kanaďané umí!(5.4.2013)

 • Thomassi
  ****

  Tato komedie, která může soupeřit s dnes již tak profláklými Prcičkami, popisuje pět různých párů (je tam i jedna trojka), jak se snaží o TO. Ale narozdíl od Prciček se prakticky vše, co jsme zde viděli, může skutečné stát. Ono je to spíš takový instruktážní video, u kterého se ale zaručeně pobavíte. Já jsem tam místy až vybouchl smíchy. Každý pár jde na to jinak, u každého vše probíhá jinak a u každého to taky končí jinak. Takže na konci si uděláte obrázek od všech a řeknete si: Tak to ale fakt je. Mě to chytlo a až do konce jsem z obrazovky nespustil oči. 4* jak vyšitý.(7.9.2010)

 • Foox
  ****

  Jeden z mála realistických pohledů na sex. 70%(8.9.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace