poster

Bezstarostný sex

 • Kanada

  Young People Fucking

 • Kanada

  Young People F*cking

  (Kanada)

Komedie / Drama / Romantický

Kanada, 2007, 90 min

Režie:

Martin Gero

Hudba:

Todor Kobakov

Producenti:

Steven Hoban

Střih:

Mike Banas

Kostýmy:

Alex Kavanagh
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Xmilden
  ***

  Zábavné to tedy zrovna moc nebylo, ale nudit se člověk taky nebude. Skončilo to někde mezi, film je jistě zajímavý. Navíc nám poskytuje jakousi sondu do intimního života různých milostných párů. Kdo se stydí raději nepouštět, kdo má vedle sebe přítele(kyni) určitě pouštět, film ve kterém jde jen o TO jedno totiž spolehlivě nabudí. 50% PS: Nejvíce mě zaujala Diora Baird.(9.9.2010)

 • wendelin9
  ***

  To že se bude celý snímek točit kolem sexu jsem předpokládala už díky názvu, ale že bude zpracovaný zrovna takhle, to ne... Sice nabízí hned několik zajímavých příběhů o lidech, které mají nejrůznější sexuální "problémy", ale zkátka mě nijak zvlášť nezaujal...(3.10.2008)

 • Chrustyn
  ****

  I když je název všeříkající nejedná se o žádnou trapnou rádobykomedii, kde jde hlavně o TO jedno. Na druhou stránku jde v tomto filmu opravdu jen o TO. Pětice příběhů o mladých párech, kteří se snaží mít perfektní sex. Ať už jde o kamarády, ex-pár nebo první rande. Všechny příběhy se odehrávájí během jedné noci a víceméně v jedné (té nejdůležitější) místnosti. Každý z párů má svou metodu jak se k sexu dopracovat a taky jak ho provozovat a popravdě některé podoby sexu jsou zde značně bizardní. Celý snímek vyniká především skvělými dialogy a je obsazen výbornými (neznámými) herci s kterými se dokáže každý stotožnit a díky tomu vypadají všechny postavy uvěřitelně. Možná až na toho masturbujícího týpka v křesle:)(3.3.2009)

 • Chermy
  *****

  Záměrně jsem trochu nadhodnotil. Pod touhle výstižnou frází se totiž skrývá více romantiky, než byste asi čekali. A více pravdy, než v romantických filmech:). Možná proto jsem se tak náramně bavil. Žádnou díru do světa tímhle filmem nejspíš debutující režisér neudělá, ale mně radost udělal.... Lehkému humoru ze života se prostě žádná crazy komedie, ani cukrkandlová romance nevyrovná.(25.7.2008)

 • kOCOUR
  ****

  Vtipné, romantické, osobní, ale i hluché. Tak jako sex sám. Pravda a nic než pravda.(13.1.2009)

 • - Slovo "fuck" zazní ve filmu celkem 178krát. Sprostých slov je pak ve filmu celkem 258. (Baffer)

 • - Film se udržel v kanadských kinech více než 15 týdnů. (D3VIL)

 • - Film byl vybraný na Mezinárodní Filmový Festival v Torontu 6.7.2007, což byly 30. narozeniny režiséra Martina Gera. (Baffer)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace