Bezstarostný sex

Steven Hoban

Mike Banas

Kostýmy:

Alex Kavanagh

dlouho jsem váhal mezi 3/4 hvězdičkama, ale nakonec jsem se rozhodl po vyšší hodnocení protože, ač se jedná o po všech stránkách průměrnou podívanou, u některých scén jsem skoro brečel smíchy...:)(10.10.2008)

Nenechte se odradit názvem, který evokuje filmy ne nepodobné American pie etc. Jedná se však o povídkovou svěží komedii s erotickým nábojem. Vůbec to není hovadina a hlavně, nebudeme si nalhávat, že některé z těch věcí se běžně nedějí..ony se přeci DĚJÍ! :D(12.8.2008)

Zajímavý film o sexu, který ukazuje pět párů od předehry až po vyvrcholení. Pár scén, u kterých se lze zasmát, ale nic víc než lehký nadprůměr nenabídne... 5/10 = 55%(14.1.2011)

Přiznám se, že sem se o film začal zajímat až když sem viděl na moviezone fotku tý zrzavý holky v podprdě co tam hraje :D Ale dostalo se mi mnohem víc než jen pěknejch holek. Nejsem ještě tak starej abych to dokázal posoudit, ale řek bych že 5 příběhů z YPF dobře vystihuje situace ze života a sem si jistej, že by se mohli doopravdy stát. Třeba příběh ex páru a páru byl trochu slabší, trojka byla docela vtipná, scénka se zrzkou se mi líbila hlavně kvůli ní, ale nejvíc mě zaujal příběh dlouholetejch kámošů. Ten byl nejvýstižnější a prostě bych si tohle dost dobře dokázal představit ve skutečnosti.(31.8.2008)

• lesumir

Tyhle šukací komedie jsou všechny na jedno brdo, snaží se vyvolat hlubší dojem a stejně s ejim to nedaří.(16.8.2008)

• - Martin Gero a Aaron Abrams napsali scénář za 6 měsíců. Jednotlivé verze si posílali přes e-mail. (D3VIL)

• - Film byl vybraný na Mezinárodní Filmový Festival v Torontu 6.7.2007, což byly 30. narozeniny režiséra Martina Gera. (Baffer)

• - Film byl natáčen v 5ti ložnicích. (Baffer)