Bezstarostný sex

Steven Hoban

Mike Banas

Kostýmy:

Alex Kavanagh

Překvapivě chytlavá a trefná komedie, která staví na velmi dobrých dialozích a zajímavých párech, které byly opravdu chytře vybrány. Jsou to nejčastější dvojice, ať už kamarádi nebo pár nebo ex a další. Je tam spousta zajímavých scének a situací, pro někoho normální, pro někoho ne.(18.8.2008)

Happy birthday, baby! :))) /// Z tohodle snímku mám rozporuplné pocity. V jednu chvíli jsem si říkala, jak je to hrozně cáklý a typický a že na tomhle snímku není nic originálního a že ne(herci) moc přehrávají a následně poté jsem byla v údivu jak je to hrozně roztomilý a že mi vlastně ani tak nevadí, že to není kdovíjaký skvost, jako oddechová a milá, mnohdy velmi milá podívaná, mi tohle pokoukání stačilo ..(4.9.2008)

Aspoň teď vim, že až budu mít problém s holkou, nechám si ho šoupnout do zadku a bude všechno super:-) Jinak skvělej film.(4.8.2010)

• tom88

Veľmi slabý priemer, skoro žiadny dej (vlastne žiadny), ničím výnimoční herci. Scény pomerne nudné, málo vtipu, priemerná réžia a teraz keď nad tým tak spätne premýšľam, tak znižujem hodnotenie na 2*. Myslím, že to bude aj úplne stačiť. 47%(1.11.2010)

Tak nevím, čekal jsem inteligentí komedii, ale nějak se mi jí nedostalo. Neřadím se mezi puritány, ale koncentrace slova ,,šukat'' tam na těch pár vtipů byla drtivá - což nejednoho otráví. Námět byl zajímavý. Ukázat jak je to se sexem a vším kolem něj u u páru, starých přátel, páru na prvním rande, u znovu se se sešlých partnerů a tak trochu podivné trojky... Děj je navíc je rozdělen na jednotlivé kapitoly, kde v rámci úvodu, předehry, aktu samého, přestávky, orgasmu a závěrečného rozuzlení máme možnost sledovat jednotlivé páry. Bohužel ve filmu se hodně kecá, řada věcí mi přišla přitažená za vlasy. Jediné co je nutno ocenit bylo nasazení sympatických herců a velmi krásných žen. Zejména Carly Pope je fakt kus a za ní dávám třetí hvězdu (asi bych se od ní nechal překecat k přátelskému pomilování :-).... I když to nebylo nic světoborného, jsem si jist, že vám některé scénky nebo i dialogy mohou přijít povědomé. Pár jich je ze života. Jako komedie však spíše podprůměr. ... * * *(12.10.2013)

• - Martin Gero a Aaron Abrams napsali scénář za 6 měsíců. Jednotlivé verze si posílali přes e-mail. (D3VIL)

• - Film byl vybraný na Mezinárodní Filmový Festival v Torontu 6.7.2007, což byly 30. narozeniny režiséra Martina Gera. (Baffer)

• - Film se udržel v kanadských kinech více než 15 týdnů. (D3VIL)