Bezstarostný sex

Steven Hoban

Mike Banas

Kostýmy:

Alex Kavanagh

I když je název všeříkající nejedná se o žádnou trapnou rádobykomedii, kde jde hlavně o TO jedno. Na druhou stránku jde v tomto filmu opravdu jen o TO. Pětice příběhů o mladých párech, kteří se snaží mít perfektní sex. Ať už jde o kamarády, ex-pár nebo první rande. Všechny příběhy se odehrávájí během jedné noci a víceméně v jedné (té nejdůležitější) místnosti. Každý z párů má svou metodu jak se k sexu dopracovat a taky jak ho provozovat a popravdě některé podoby sexu jsou zde značně bizardní. Celý snímek vyniká především skvělými dialogy a je obsazen výbornými (neznámými) herci s kterými se dokáže každý stotožnit a díky tomu vypadají všechny postavy uvěřitelně. Možná až na toho masturbujícího týpka v křesle:)(3.3.2009)

Ale ano, poměrně vtipná taškařice. Nazval bych ji "sexuální stereotypy v kostce". Film, řekl bych, takřka dokonale shrnuje všechny fáze vztahu a současně i stíhá prezentovat více typů lidí. Na to, že má snímek necelých 90 minut, tak se do něj vešlo dost. Začínající režisér je poměrně šikovný. Klidně bych se v budoucnu nechal pozvat na něco dalšího. V mých očích, co se týče vtipnosti, zvítězila jednoznačně jediná trojce, která vždy dané fázi nasadila korunu. Na pobavení super záležitost. Nebojím se doporučit. Ideální ve dvou.(15.8.2015)

To že se bude celý snímek točit kolem sexu jsem předpokládala už díky názvu, ale že bude zpracovaný zrovna takhle, to ne... Sice nabízí hned několik zajímavých příběhů o lidech, které mají nejrůznější sexuální "problémy", ale zkátka mě nijak zvlášť nezaujal...(3.10.2008)

55%. Docela mě zklamaly jak herecké výkony, tak historky. Čekal jsem, že to bude pružnější a vtipnější. Takových dobrých 10% udělala jenom nadržená Carly Pope.(17.10.2010)

lehce perverzní komedie o pětici párů a jejich radostech a strastech při sexu.. dobře jsem se bavil, ale nebýt tak krátké stopáže, nejspíš bych dal o hvězdičku míň - ke konci už to trochu ztrácelo grády..(4.8.2008)