poster

Bezstarostný sex

 • Kanada

  Young People Fucking

 • Kanada

  Young People F*cking

  (Kanada)

Komedie / Drama / Romantický

Kanada, 2007, 90 min

Režie:

Martin Gero

Hudba:

Todor Kobakov

Producenti:

Steven Hoban

Střih:

Mike Banas

Kostýmy:

Alex Kavanagh
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Petroff
  ****

  Skvěle vybraní herci do jednotlivých rolí! Okolnosti oné jedné noci, kdy si jdou všichni za sexem, motivace a postoje každý jedný postavy, to všechno tu je vyobrazeno tak bezvadně, že jsem jim to snad i chvílema věřil... Obzvláště vypečenej je tu týpek, co se chce dívat, jak mu s holkou cvičí někdo jinej .)(27.9.2010)

 • zdenotvor
  ***

  Podľa názvu človek očakáva nejakú perverznú úchylnosť, ale ono to tak v young people fucking vôbec nieje. Možno ten týpek čo sledoval svoju ženu ako si to rozdáva s tým čudákom a popritom sa uspokojoval. Inak je to celkom romanticky film zo životných situácií a vyznieva ceľkom uveriteľne.(2.2.2014)

 • cubajz
  ****

  dlouho jsem váhal mezi 3/4 hvězdičkama, ale nakonec jsem se rozhodl po vyšší hodnocení protože, ač se jedná o po všech stránkách průměrnou podívanou, u některých scén jsem skoro brečel smíchy...:)(10.10.2008)

 • Frajer42
  ***

  Ale ano, poměrně vtipná taškařice. Nazval bych ji "sexuální stereotypy v kostce". Film, řekl bych, takřka dokonale shrnuje všechny fáze vztahu a současně i stíhá prezentovat více typů lidí. Na to, že má snímek necelých 90 minut, tak se do něj vešlo dost. Začínající režisér je poměrně šikovný. Klidně bych se v budoucnu nechal pozvat na něco dalšího. V mých očích, co se týče vtipnosti, zvítězila jednoznačně jediná trojce, která vždy dané fázi nasadila korunu. Na pobavení super záležitost. Nebojím se doporučit. Ideální ve dvou.(15.8.2015)

 • SonG
  ***

  Film prakticky o ničem, který má své světlé vtipné chvilky, na druhou stranu má ale i dost nevychytaných nudných scén a sem tam se taky film zaleskne trapností. Pokud ovšem berete film jako oddychovku od které nic moc nečekáte, nic vám shlédnutí neudělá.(15.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace