Bezstarostný sex

Steven Hoban

Mike Banas

Kostýmy:

Alex Kavanagh

Na rozdiel od Prcičiek a im podobných komédií sa táto – skôr exkurzia než komédia – zaoberá čisto aktom – od úvodného „poďme na to“ až po poorgazmovú cigaretku. Tým sa orezáva zbytočné a ostáva iba to podstatné, navyše podané v piatich rozdielnych podobách, medzi ktorými si každý (sexuálne aktívny) divák nájde niečo jemu blízke – či už v jednej konkrétnej epizódke, alebo v drobnostiach viacerých z nich (záleží na tom, koľko ste už toho stihli :). Film dané situácie vystihuje trefne, neberie si servítky na ústa ale nie je ani prvoplánový ani hlúpy, týpci sú vtipní a kočky HOT. Pohodová oddychovka, stimulujúca k relaxačnej šukačke.(5.11.2008)

Velice zábavné, ale zároveň reálné a myslím, že každý si v tom něco najde :)(27.9.2010)

55%. Docela mě zklamaly jak herecké výkony, tak historky. Čekal jsem, že to bude pružnější a vtipnější. Takových dobrých 10% udělala jenom nadržená Carly Pope.(17.10.2010)

Záměrně jsem trochu nadhodnotil. Pod touhle výstižnou frází se totiž skrývá více romantiky, než byste asi čekali. A více pravdy, než v romantických filmech:). Možná proto jsem se tak náramně bavil. Žádnou díru do světa tímhle filmem nejspíš debutující režisér neudělá, ale mně radost udělal.... Lehkému humoru ze života se prostě žádná crazy komedie, ani cukrkandlová romance nevyrovná.(25.7.2008)

Celkem vtipná konverzačka pojednávající o různejch sexuálních stereotypech, není to sice nic převratnýho, ale je to příjemná změna oproti většině současnejch komedií. 3,5*(22.7.2008)