Bezstarostný sex

Steven Hoban

Mike Banas

Kostýmy:

Alex Kavanagh

Zábava, odsejpá to, má to hlavu a patu, průměrná oddychovka :).(3.5.2014)

• pufina

Ne že bych od Young People Fucking očekávala nějakou hlubší myšlenku (a samozřejmě se očekávání potvrdilo), ale furt mi to nepříjde ani jako průměrný film.(3.12.2010)

Původně jsem si myslel, že to bude povrchní, pubertální a prvoplanovité (no název tomu docela odpovídá), ale nakonec se z toho vyklubala celkem fajn komedie, která je trochu hlubší než na první pohled vypadá a každý si v ní může najít něco sobě blízkého. Docela mi to připomnělo snímek PO SEXU, taková fajn konverzačka s několika příběhy točící se kolem sexu, ale žádný velký zázrak.(23.1.2009)

• Kaka

Sice upřímné a bez zbytečných dějových odboček, ale pořád stejně v drtivé většine momentek mimo realitu i s přimhouřeným okem. Pět provařených příběhů, které vás nechytnou za srdce, jen se občas zasmějete - možná. Někdy nechtěně, někdy záměrně. Ve finále mám snad raději ty více filmové záležitosti, protože když vidím nastříhané minipříběhy ala Kill Bill (akorát v noci, čínsky a pozpátku), tak ty romantické průpovídky kolem jsou v ostatních případech stále docela fajn, sem tam totiž mají i něco do sebe.(15.5.2015)

dlouho jsem váhal mezi 3/4 hvězdičkama, ale nakonec jsem se rozhodl po vyšší hodnocení protože, ač se jedná o po všech stránkách průměrnou podívanou, u některých scén jsem skoro brečel smíchy...:)(10.10.2008)