poster

Bezstarostný sex

 • Kanada

  Young People Fucking

 • Kanada

  Young People F*cking

  (Kanada)

Komedie / Drama / Romantický

Kanada, 2007, 90 min

Režie:

Martin Gero

Hudba:

Todor Kobakov

Producenti:

Steven Hoban

Střih:

Mike Banas

Kostýmy:

Alex Kavanagh
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • villon17
  ***

  Zábava, odsejpá to, má to hlavu a patu, průměrná oddychovka :).(3.5.2014)

 • pufina
  **

  Ne že bych od Young People Fucking očekávala nějakou hlubší myšlenku (a samozřejmě se očekávání potvrdilo), ale furt mi to nepříjde ani jako průměrný film.(3.12.2010)

 • bouncer
  ***

  Původně jsem si myslel, že to bude povrchní, pubertální a prvoplanovité (no název tomu docela odpovídá), ale nakonec se z toho vyklubala celkem fajn komedie, která je trochu hlubší než na první pohled vypadá a každý si v ní může najít něco sobě blízkého. Docela mi to připomnělo snímek PO SEXU, taková fajn konverzačka s několika příběhy točící se kolem sexu, ale žádný velký zázrak.(23.1.2009)

 • Kaka
  **

  Sice upřímné a bez zbytečných dějových odboček, ale pořád stejně v drtivé většine momentek mimo realitu i s přimhouřeným okem. Pět provařených příběhů, které vás nechytnou za srdce, jen se občas zasmějete - možná. Někdy nechtěně, někdy záměrně. Ve finále mám snad raději ty více filmové záležitosti, protože když vidím nastříhané minipříběhy ala Kill Bill (akorát v noci, čínsky a pozpátku), tak ty romantické průpovídky kolem jsou v ostatních případech stále docela fajn, sem tam totiž mají i něco do sebe.(15.5.2015)

 • cubajz
  ****

  dlouho jsem váhal mezi 3/4 hvězdičkama, ale nakonec jsem se rozhodl po vyšší hodnocení protože, ač se jedná o po všech stránkách průměrnou podívanou, u některých scén jsem skoro brečel smíchy...:)(10.10.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace