Bezstarostný sex

• Kanada Young People F***ing (více)

Sex může být pořádná fuška! Rozmarná komedie ukazuje čtyři páry a jednu trojici během bláznivé noci plné divokého sexu. V pěti příbězích sleduje sexuální kontakt od předehry až k doznívání. Všichni zúčastnění jsou vystaveni dlouhé řadě komplikací, než se konečně dostanou k vytoužené metě... (oficiální text distributora)

DruidKarel

917. hodnocený film: Sledujete 5 párů, kde někdo má problém se sexuálně uspokojit. A nebo taky někdo má to štěstí a je bez problémů. Celkem vtipný a i zdařilý pokus ukázat na život lidí, kteří se snaží usmiřovat, uvolňovat či jen tak obveselit pomocí sexu. 3* si proto zcela jistě zaslouží, i když jsem si dával větší naděje. Naděje se jmény potenciálních konkurentů - "Prcičky". Možná je to i dobře, že je tenhle snímek tak rozdílný, protože všichni asi víme o kvalitě této série. 3* ()

bouncer

Původně jsem si myslel, že to bude povrchní, pubertální a prvoplanovité (no název tomu docela odpovídá), ale nakonec se z toho vyklubala celkem fajn komedie, která je trochu hlubší než na první pohled vypadá a každý si v ní může najít něco sobě blízkého. Docela mi to připomnělo snímek PO SEXU, taková fajn konverzačka s několika příběhy točící se kolem sexu, ale žádný velký zázrak. ()

Olík

Čtyři páry a jedna trojice (partneři, spolubydlící, milenci, přátelé a ex-partneři) a jejich pohled na sexuální akt od předehry až k závěrečnému doznívání. Film je postavený na rádoby vtipných a životními zkušenostmi protkaných dialozích, ale slovy klasika (klasikem míním sebe) „stejnak je to celý o prcá….“. ()

alambert

Vůbec nechápu, jak může někdo tvrdit, že je tohle lepší než PO SEXU. Ani že to má lepší hodnocení. Zatímco PO SEXU je podle mě upřímný, citlivý a zároveň hravý film, tohle je jen bezduchá nuda, ze které je cítit, že jediné, co autoři zamýšleli, bylo pobavit, a pointy těch příběhů tam jsou jen tak aby se neřeklo. Jenže ani to pobavení se nepovedlo, natož pak ty pointy. Jeden z těch příběhů je navíc úplně fekální (ta rádoby "trojka"). ()

Defaultovna

Náhodou som sa celkom dobre bavila, žiadne násilne vtipné hlášky alebo situácie, žiadne extrémne zvrátenosti - teda až na trio Gord - Inez - Dave, ale ani to nebolo nič čo by ma malo znechutiť. Žiadne hlboké posolstvo, len malá ukážka toho, ako môže vyzerať sex v jednotlivých sociálnych modeloch. U mňa to vyhrali Abby a Andrew - "Happy birthday, baby!" :-))) ()

• Film se udržel v kanadských kinech více než 15 týdnů. (D3VIL)
  • Film byl natáčen v 5ti ložnicích. (Baffer)
  • Film byl vybraný na Mezinárodní Filmový Festival v Torontu 6.7.2007, což byly 30. narozeniny režiséra Martina Gera. (Baffer)