Manželství s mafií

Manželstvo s mafiou

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 1988, 103 min

• mandes

rozpočet : ? tržby americke : $21,486,757(22.1.2007)

• Enšpígl

Ještě než se Jonathan zakousnul do superfilmařiny stihnul porodit pár průměráků. Film vyníkaá především fakte, že i když se jedná o čistý průměr krásná Michelle v něm předvádí silný nadprůměr. Příběh má několik zábavnějších momentů, pár scén nám zase připomene že máme tu čest s mafiánkou, ale jinak je to klasickej filmovej šumák, zašumí a po chvilce vyšumí.(25.10.2014)

• Houdini

Oscar 1 nominace: Herec VR - Dean Stockwell(9.4.2004)

Průměrná komedie, docela nevyužité herecké obsazení.(10.12.2009)

• Tarantinoid

Charakteristika filmu zní "komedie / krimi". A já naprosto souhlasím. Byl to pokus o krimi a je to jen k smíchu, ale ve špatném slova smyslu, jakoby se autoři chtěli schovat za to slovo komedie. Naprosto trapně udělaná mafie a divné a směšné rádoby tvrďácké hlášky typu "Zklamal jsi mě.." a následné "Měl jsem tě za otce..!", to je zkrátka k smíchu, navíc v kombinaci s "gangsterským oblečením" alá dvacátá léta minulého století. No prostě trapné. A Michelle Pfeiffer? Nijak skvělá není. 25%(23.2.2011)