Deunan, mladá válečnice a Briareos, veterán kyborg-válečník, jsou oba partneři a milenci. Jakožto členové E.S.W.A.T. elitní speciální jednotky, která hlídá Olympus, jsou povoláni, když se objeví nějaký problém. Dva bojovníci najdou svůj vztah, který je testovaný novou cestou pomocí příjezdu nového člena do jejich řad. Tím je experimentální Bioroid Tereus. (KoubaX)

Mukade

miestami to bolo príliš infantilné na mňa (psychika hlavných postáv), no ale čo už, však je to kreslená rozprávočka LOL. ale ináč to bolo relatívne výborné ()

terordemon

Najlepšie japonské anime aké som kedy videl. Najlepší film o vzťahu človeka a cyborga od čias Terminátora. Film plný ultimátnej akcie, skvelej elektronickej hudby a emócii s nádherným vizuálom. Predkladajúci ťažké sociálne a filozofické otázky. Škoda že nežijem v Japonsku, lebo toto vidieť na veľkom plátne s priestorovým zvukom musí byť luxus. Milujem sci-fi, milujem robotov a milujem Japonsko! ... „Cogito Ergo Sum“ (Myslím, teda som.) ()

Naby

Ze všech dílu asi ten neuchopitelnější a zároveň s nejlepšíma efektama a grafikou. Celkem zajímavé sci-fi. Výhodou, že nemusíte vidět žádné předchozí díly. Tenhle všem sci-fi fandům určitě doporučuju. Celkem 3,8* ()

Astu.

Vizuálně o dost hnusnější a umělejší než jednička, stejně tak příběhově - jednoduše vystavěná příběhová linie, ve které samozřejmě alespoň jeden zvrat nesmí chybět. Finále tomu trochu napravuje reputaci, ale to se k němu člověk nejdřív musí prokousat skrz hodinu nic moc příběhu. Deus ex machina přináší ještě méně náročnou podívanou než jednička. Tím netvrdím, že jednička byla nějak extra myšlenkově bohatá, šlo tam taky hlavně o akci, ale ta tam fungovala na sto procent. Tady akční scény fungují tak napůl, už mi prostě nedokázaly moc zrychlit tep, teda až na závěrečnou bitvu, ta byla skvělá. S tím se pojí soundtrack - nedá mi to a zase musím srovnat s jedničkou, ve které byl naprosto vymazlený, intenzivní, nabušený. A tady...nic. Uspává to. Všechno to uspává, chci už konečně akční anime sci-fi s myšlenkou. Za finále dávám tři, slabší tři. ()

hujerita

Mám rád anime a pozriem si takmer všetko čo sa my dostane do rúk. Na tomto Appleseede ma potešila hlavne vizuálna stránka, bolo to krásne a úžasné! Ale príbeh v podstate o ničom, povedal by som taký priemer. A to ma na tom dosť zarazilo, pretože japonci vedia vymyslieť aj lepší príbeh. ()

Vardara

O fous lepší příběh než v předchozím Appleseedu. Animace také zajímavější, postavy vypadají dospěleji. Jen dopředu varuji, pokud narazíte na anglický dabing, nebrat... mohl by vám zkazit celkový dojem. ()

TylerD.

Vývar z předchozích dílů. Přemachrované, neuvěřitelně přehnané bojové scény a jinak nuda se slaboduchým příběhem. ()