Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

phasek

Komedie, která mne pobavila asi nejvíc, za hodně dlouhou dobu. Mám rád čokoládu(tedy tuhle asi moc ne) a téma natáčení pornofilmu, mne asi baví víc, než je záhodno. No nic, asi se pokusím ukecat manželku, že natočíme film z kavárny a snad mi to uvěří:-) Značka: Hledám kameramana na scény s čokoládou:-))) ()

Izi-Peťan

Dobrá ujetina, na kterou jsem u Kevina Smithe zvyklý. skvělé hlášky a výborné narážky na různé filmy a seriály. Po celou dobu jsem se náramně bavil. 85% ()

kubilov

Zack a Miri mi přišli na první shlédnutí dost špatní, vlastně jen taková pitomá vztahovka s natáčením porna. Jenže na druhé shlédnutí je to to samé, jen se spoustou vychytávek, trefných vtipů (Seth Rogen), skvěle zahraných rolí (Jason Mewes) i minirolí (Justin Long) nebo s párem odhalených prsou (Katie Morgan), což dohromady tvoří vlastně docela povedenou komedii od toho nejpovolanějšího. Jen té Elizabeth Banks nemůžu nikdy přijít na jméno. ()

Brano

Seth Rogen je vždy zárukou zlej komédie. Táto romantická "komédia" bola takmer bez vtipu, iba plná vulgárnych slov typu "fuck", "dick", ktoré sa miliónkrát opakovali a po istom čase už vyzneli úboho, pretože autori už asi nevedel ako zaujať a zaplatať diery v scenári, tak tam dali generátor náhodných vulgarizmov. Ale na druhej strane, aby som tomu tak nekrivdil našlo sa aj zopár vtipných scén a hlášok. Samozrejme ani jedna nevyšla od Rogena. Takisto sa mi páčilo obsadenie sympatickej Elizabeth Banks, ktorá robila tento film trochu znesiteľnejším a zato dávam 2*. ()

ostravak30

Komedie sice není na popadání se za břicho a nekonečné salvy smíchu kombinované se slzami, ale útočí na jednu základní lidskou potřebu - sex. Navíc paroduje celou řadu situací, které zažívá většina lidí. Jistě, Američané, evropané nebo Češi obecně se liší. Ale v některých věcech jsou lidé na celém světě prakticky stejní. Zde je to samozřejmě okořeněné o notnou dávku prsou, koulí a sexu, spousty sexu. Na své si ale přijdou i romantické duše. Není to komedie na výbornou, ale své body úspěchu, i díky tomu. že v některých věcech se jistě poznáte, film má. A pak se taky je čemu zasmát. Ještě jedna věc je pozoruhodná. Je zvláštní, jak lze zkombinovat porno a romantiku a E. Banks je fakt k sežrání. ()

Bratr

Moc se mi to líbilo. V tomhle filmu zaznělo to nejúžasnější vyznání lásky a já teprve teď vidím, jak dokonale stylově a afektovaně zároveň se dají vyložit blízké divce skutečné city. Blahosklonně přehlížím povolený svěrač a výkaly v obličeji, které stylové nebyly a k afektovanosti se ani nepřiblížily. fuck ()

jack_scott

Skvela komedie, ktera mi fakt sedla. Nejsem reziseruv fanousek, bylo to to prvni co jsem od nej videl, ale libilo se mi to i tak. Chytry realisticky humor,toho neni nikdy dost. myslim ze je tam vic nez dost scen do kterych se clovek chte nechte musi vcitit. 90% ()

Rastman

První polovina je naprosto úžasná, bránicirvoucí a dokonalá. Druhá trochu ztrácí vtipnostní grády a formuje se v klasickou romantickou polo-komedii. Ale pro tu první polovinu stojí za to se na to podívat. Směle, jen směle. ()

Efreeti

Tohle jde opravdu mimo obvyklý mainstream...klasiký Smith. Katie Morgan je jedna z nejlepších hereček své generace :) ()

Cyberboy

Ač mám Smithovy filmy rád, tak tohle dílko považuji za slabší, pokud ne vůbec jeho nejslabší. Dají se zde najít zábavné momenty, ale rozhoně to nejde srovnávat s Clerks I, II nebo Mallrats. Seth Rogen film posunul blíže Pineapple Express, který opravdu nemusím a vtip čišící z výše jmenovaných děl zde naprosto vymizel. ()

mgerlich

Skvělá pecka, která po celou svou dobu neztrácí vtip a tempo. Jen je škoda, že klišé která Smith používá a staví je do jiného úhlu, nakonec stejně posadí zpět na původní místo (scéna před akcí E. Banks a J. Mewes, přátelé zaplatí účty, nebo závěr...). Přes tuto drobnost je to můj nejoblíbenější Kevin Smith. ()

JanHá

Nějak takové romantické sladké limonádky nemusím... Slyšel jsem o tom chválu, a tak jsem to vydržel do konce... Ale nakonec z toho byla nuda a nuda a čekání na něco zajímavého a vtipného... Rozhodně film, který jsem si mohl nechat ujít. Ale je pravda, že tak dva tři vtipy mě docela pobavily, třeba ten "bludný Holanďan". ()

pasqviL

Geniální komedie. Smith mě nenechal abych si odpočinul a celou dobu mě rozesmíval skvělími scénami s úžasnými dialogy. ()

elCarda

Bohuzel musim rici, ze je to pro me tak trochu sklamani. Hlavni dejova linie je velmi predvidatelna, ovsem ta "vypln" okolo je brilantni. Dialogy execelentne naplnuji pojem 'Nic lidskeho mi neni cizi', coz se da zobecnit na Kevinovu tvorbu jako takovou. Dlouho jsem se zamyslel nad tim, jak zhonotit herecke vykony hlavni dvojice. V pripade Lizy si nemuzu na nic stezovat. Seth oproti tomu krapet zaostaval. V celem filmu se moc emocne neprojevoval, byt rikal ze nekoho miluje tvaril se mene zainteresovane nez kdyz premyslel o analnim sexu homosexualu. Pravdou tedy zustava, ze Ben je jenom jeden. Podtrzeno secteno, v ramci Kevinovi tvorby by to byly maximalne dve hvezdicky, ale ve srovnani toho mnohdy plytkeho cehosi cim se nas snazi radoby producenti krmit to musi byt minimalne ctyri a mozna je to malo. Nejspise jsem se na toto dilko az mooc tesil, ale stojim si za tim, ze to Kevin umi mnohem lepe... ()

Blazis34

Zábavná komedie od Kevina Smitha je z dalších mnoha filmů věnující se této stydlivé tématice. Na filmu se mi líbily některé hlášky a nápady, které aktéry napadaly. Naopak bych vytkl předvídatelný děj, už v polovině se dalo očekávat jak film dopadne. Dávám tak 75%. ()

yatan

fuh..highlight tohto filmu je asi prestrelka v negerskej domacnosti medzi "reziserom" a jeho zenou..skoro som sa zadusil od smiechu..seth a elizabeth super ako vzdy..Craig Robinson najsilnejsi clanok komedie..7/10 ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)