Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

Toumyk

Nuvěřitelně pozitivní komedie. Smál jsem se od začátku do konce, ale nejvíc, nejvít mě dostal Brandon a jeho přítel Mr. Long...ta scéna s nima mi přišla skoro nejvtipnější z cerlýho filmu, somozřejmě taky scéna s J Mewesem a jeho Bludný Holanďan..:D ()

patsandor

Starej dobrej Smith, natočit romantiku při natáčení porna je samo o sobě úlet. Jason Mewes je dobrej i bez páča a bez Boba. A poučení na závěr? Netočte anál ze spoda. :-))) ()

asader

Filmy se Sethem Rogenem patří k mým nejoblíbenějším proto nemůžu dát menší hodnocení než 4 hvězdičky.Jediné co tomu můžu vytknout je konec.Mohlo to být ukončené lépe,protože vlastně končí kde začínali což znamená bez peněz.. ()

Mord122

Velice jsem nevěděl, co od tohoto filmu čekat, ale po úvodních 10 minutách, kdy jsem se mohl potrhat smíchy jsem chtěl dát 4 hvězdy. Pak film docela zpomalil a závěr mně přišel takový na rychlo asladký jako dětské lízátko, což zrovna není můj šálek kávy. Ale v poslední době určitě jedna z těch lešpích komedií.Nejlepší hláška: ,,Byl to můj sen sledovat sračky, když mám sračku" ()

jjimmy

Je to romantická komédia. S pornom a nadávkami. V porovnaní s väčšinou filmou, je to vysoký nadpriemer :) Jednoznačne stojí za pozretie. A tie hlášky :))) ()

x_ander

Smith si jednoduše vybrousil svůj vlastní žánr komedií a já to beru. Trochu ostřejší romatika, proč ne? Bavil jsem se, a ikdyž bylo od začátku jasné, jak vztah Zacka a Miri skončí, bylo příjemné sledovat vývoj jejich vztahu. Jen to hovno si Kevin mohl nechat. ()

sirrgulo

Popravdě jsem čekal něco trošku víc. Možná humor založený na sexu ale trošku víc ve stylu Ugly Truth. Ta občasná vulgarita se mi chvílemi prostě nelíbila, i když převládali okamžiky kdy jsem se zasmál. Herecké obsazení je fajn. Ústření dvojice se k sobě hodí víc, než by se na první pohled mohlo zdát. No ale ohozený kameraman byl na mě trošku moc. Podobným vtipům se prostě nezasměju a spíš mi znechutí celý film. ()

megajalec

Pre mňa jedno veľké sklamanie. Ako keby natočil Smith film len kvôli tomu, aby si Rogen mohol zašukať (samozrejme cez nohavice) a bozkávať sa s Banks. Celkom fajn námet, príbeh však upadal do povrchností a keď sa snažil riešiť vážnejšie veci, tak to celé vyznelo hrozne gýčovo, otrepane a predvídateľne. Proste som čakal od toho oveľa, oveľa viac ()

dud

Velice zábavná a perfektně obsazená komedie s typickým rukopisem Kevina Smithe. Mezi tím vším souložením, fekáliemi a klením překvapivě funguje i romantická stránka a chemie mezi hlavními herci, což se dá označit za obdivuhodný výkon. Velice se mi líbil Craig "Free Titties" Robinson. ()

Sin410

Nakonec dobra komedie, asi by to byl prumer nebyt pytliku v RD/D2. Pribeh o nicem, ale na oddechovy zkouknuti je to paradni. ()

maldoror16

Výtečně vyvážená a parádně natočená romantická komedie s funkčním, pikantním, lidským a skutečně vtipným humorem (což už v závalu dnešního naivních, trapných a fekálních komedií těžko natrefit). Velmi příjemný námět i příběh, sympatické herecké obsazení (Jason Mewes perfektní a výstup Justina Longa skvělý). Prostě pecka a díky za ni!! Poprvé v roce 2008 a podruhé před pár dny a pořád jednoznačně za 5*. Pro mě bez debat nejlepší Kevin Smith. 90% ()

Demoiselle

Neuvěřitelně dobře podaná komedie, která perlí díky Sethovi. Star Wars porno - ohoho! Všechno jde k sobě - porno, prostředí, nadsázka - líbí líbí líbí! ()

JuniorSrky

Zack a Miri mi udělali velikou radost. Elizabeth i Seth si vedli výtečně. Tohle je romantická komedia podle mých představ. Bavil jsem se od začátku až do konce. Jsem rád, že se objevila ve filmu pornstar Katie Morgan s roztomilým šmoulinkovským hláskem, která tomu připadala mnohem více důvěryhodnosti.[75%] ()

kekulka

.. svým způsobem zvláštní film, není to přímo komedie, je to trošku kýčovité a od začátku víte, jak to dopadne .. Chlapům by se tento film asi líbil více -> romantická komedie tak jak si jí představují oni ...sex, sprostá slova,sprosté narážky a ženský, který to chtějí v jednom kuse ()

BenchPress

Kdyby tam nebyly tak dobrý hlášky a scény, tak bych hvězdu ubral. Ale těch tam je právě požehnaně, takže je to jedna z těch velmi dobrých romantických komedií. 4/5. ()

lobo87

Jedna z mojich obľúbeních komédií, v ktorej som si obľúbil Setha Rogena. Kevin Smith je borec. Natočil krásny romantický príbeh zabalený do všetkých tých vulgarizmov, ktoré neodradia ani nežnejšie polovičky. "TÁ" scéna by sa určite dostala do mojich top 10 romantických scén. Seth i Elizabeth tým pohľadom povedali všetko. Moja priateľka to vystihla najlepšie, keď povedala, že to zahrali tak, že im tú lásku verila. Klobúk dolu mr. Smith & Co... 75% ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)