Zack a Miri točí porno

• USA Zack and Miri Make a Porno (více)

Zack a Miri jsou celý život jenom přátelé, nic víc. Nemají velké plány, bydlí ve společném bytě a žijí, jak se dá. Když jim ale vypnou vodu i elektriku, musí se nějak dostat k penězům. Rozhodnou se, že natočí film pro dospělé, aby zaplatili nájem svého bytu. Se společným přítelem Delaneym se oba vydali na konkurs pro svůj porno film, ale během natáčení si uvědomili, že k sobě cítí víc, než jsou ochotni připustit. (JOJ Cinema)

Eterninox

Na svůj žánr překvapivě inteligentní a velmi sympatická romantika na pozadí tvorby toho nejpokleslejšího, čeho je kinematografie schopna. Základní příběhová kostra je bohužel celkem americky předvídatelná a všudypřítomné vulgarity občas působí trochu samoúčelně, ale díky povedenému scénáři a dialogům zdaleka ne tolik, jako v jiných "adolescentních" komediích. Největší devízou Zacka a Miri jsou nicméně právě ústřední postavy – Seth Rogen a Elizabeth Banks do svých rolí padnou skvěle, a jejich vzájemná chemie je bezmála perfektní – například jejich "postelová scéna“ je rozhodně jedna z nejvydařenějších, které jsem kdy ve filmu viděl. Pokud tedy člověka neodradí (nebo dokonce láká) těžce obscéní premisa a diskurz, jde o hodně pěknou, ač ne-příliš realistickou "rom-comovou" podívanou. 70% ()

majec4

Bol som velmi zvedavy ako tato komedia na mna zaposobi. Nevedel som si predstavit ako je mozne do romantickej komedie vlozit temu s natocenim porna. Nakoniec to nebolo vobec tupe, ako som predpokladal. Aj ked nejaka ta sracka sa pritrafila. Tych dvoch v hlavnych ulohach to zjavne bavilo, takze neni divu ze z toho vypalila takato prijemna konina. :-) ()

starrrover

Film postavený na kontraste, porna, jazyka a romantického vzťahu medzi Zakom a Miri. Pre zvýraznenie romantického efektu Smith tlači na pílu v oplzlej rétorike na môj vkus príliš často a zbytočne. Škoda, 50%. ()

arcticsky

Začíná to humpoláckým humorem ale postupem času je to zábavnější a rozuzlení sice očekávatelné, ale uspokojivé, stejně jako potitulková scéna. Mimo Elizabeth Banks jsou zde Traci Lords (dobře vypadají!) a také "Jay" Jason Mewes. Ti jsou super! ()

^Rain^

Po vybornem Pineapple express trochu zklamani. Misty az moc oplzly humor, parkrat jsem se ale hodne zasmal. Nejvic mě pobavil Robinson, ktery se mi hodne libil uz v Pineapple. Nektere jeho hlasky jsou opravdu neskutecne. Rogen si hraje zase svoje a uz asi nikoho neprekvapi. 3.5* ()

ddf76

Smithova originalni scenaristka komedie, jenze Smith toci samy takovy lahudky, az na jednu vyjimku :). Sice ma Jason Mewes ve filmu par vystupu, ale ty stoji za to :). Aspon vim, co je to Bludnej Holandan :). ()

RickyFitts

jednoduché (to není negativum), vulgární (to není negativum), nepříjemně apatowovské (to už ano), na mě příliš romantické, ale fajn... ()

Rehooo

No.... tak na jednu stranu je to pěkná komedie to se musí uznat. Ale na druhou stranu mi tu něco nesedělo. Smith udělal opravdu zajímavý kousek. Který je pro mě první nejrozporuplnější film roku 2009. A budu se na to muset kouknout znova:) (asi záměr tvůrců:) ) ()

Juja

asi jsem moc velkej puritan ci co, ale komedie, kde se slovo fuck pouziva jako vycpavka mezi kazdyma dvema slovama a jeste zaroven jako hlavni nosnej bod scenare, mi neprijde ani vtipna, ani zajimava.. ()

Rocket

Dalsi diamant od najlepsieho rezisera komedialneho zanru pod slnkom! Je tam sice badat stopy mainstream produkcie, no bez penazi by logicky Smith nemohol natocit takyto skvost! Tak ho za to nikto nekamenujte :) ()

Martyr

Porovnavat Toto s Clerks povazujem za nevydareny vtip, ak nie urazku. Kym Clerks sa stali novodobymi rozpravacmi, ktorych pribehy maju dusu a ich studnica originality z ktorej cerpali nemala dna, tak Zack a Miri su len slabo konkurujucimi pubertaci v dospelych telach snaziaci sa pomocou "bitch and fucking fuck" najst nieco nove. Niiiič. Po polhodinke som zistil, ze nieco nie je v poriadku. Stale som cakal na naval divokych dialogov a hlasok, ale nic neprislo. Vynimajuc anjelsku tvar Miri to bola v podstate povrchne natocena nuda, ktorej kralovali len sekundove hlasky Mr.Nigga a klasicky uzasneho Mewesa, ktory sa neboji promenadovat pred kamerou s holym vtakom. Bludny holandan to vsak nemoze zachranit.. ()

jorgus

prvni polovina je vylozene za hranici soucasnych oplzlych komedii, uz je to nevtipne a jen sproste..druha polivna uz je lepsi, ma tu par zajimavych scenek a trosku ubira na plynu..bohuzel se obavam, ze pokud Rogen nezmeni vcas zanr tak zustane jen jednim typem a nic vic..uz to neni vtipne jak pred par lety..uz je to jen ukecane a vulgarni:) ()

KOZEL84

Smith potvrdil že nikdo nedělá lepší komedie a před kolegy kráčí v sedmimílových botách.zároven je to i nejlepší Rogenovka.Mewes je největší tygr jakého kdy komedie splodila.a Katie Morgan je jedna z mých oblíbených pornstar.a Long byl byl taky boží. ()

Saur.us

I přes pěknej, nebo spíš zajímavej napad skloubit klasickou lovestory s natáčením porna musím dát 3*. Sice sem se u filmu nasmal, joky se nekdy opravdu povedli, ale nesmal jsem se pořád a některý puberťácký vtípky na mě byly už asi moc puberťácký, i když ja vlastně ještě puberťák víceméně sem :) Ale co, ukázali silikony, ukázali romantiku, ukázali hnus, byly Hvězdný války a byl i pan patos. Takže co nam ze Smithoviny chybí? Snad jen osobně Kevin Smith, který by klidně mohl nahradit jemu dost podobného Setha Rogena...mno nic..díky za výčet eventuelních názvů pro pornofilmy (nevíte kdy se můžou hodit) a za bludnýho holaňdana (nevíte kdy se může hodit) :) ()

Kvítek

Zack a Miri potvrdili, že není nadto utvořit si vlastní názor. Vůbec se mi nedostalo porce humoru, na kterou jsem byla nažhavená. Občasné závany vtipu místy smrděly trapnou jednoduchostí, která mě fakt nerajcuje. Jediný, co mě bralo, byl přechod prvního sexu (a hned pornovýstupu) dlouholetých kamarádů v milování. Fakt pěkně intimní moment. Víc si od sympatické neokoukané dvojky asi neodnesu. ()

Jeremiah

Láska může mít hodně podob. Toto je jedna z nich. Z pravou láskou bych měl zůstat v dobrém i zlém. Po objevení a shlédnutí tohoto filmu jsem si oddychl. Nejsem jediný, který "obšlapuje" kolem nádherných holek a bojí se jich zeptat jestli s ním nepůjdou na rande /a časem mu i "dají"/.. Přeji všem klukům i holkám, aby nemuseli tento problém řešit tak složitě jako hrdinové v tomto filmu / i když řešení taky nebylo špatné /. Elizabeth Banks je podle mého gusta, film má spád a velmi kvalitní scénárisický nápad. ()

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

Brad Pitt v další adaptaci Homéra?

18.10.2008

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

Natočil Kevin Smith opravdu porno?

28.07.2008

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

Seth Rogen vystrkuje žihadlo

25.06.2008

Zavalitý sympaťák se proslavil díky komediím z režijní a producentské dílny Judda Apatowa, brzy jej uvidíme v nové smithovce Zack and Miri Make A Porno, ale zdá se, že poloha fu*kujícího losera už se… (více)