Prasáci

Miles je mladý a atraktivní mladík, který nemá problém se sváděním dívek. Jeho nejlepšího přítele Cleavera napadne uzavřít sázky na to, že Miles svede 26 dívek jejichž počáteční písmena utvoří celou abecedu. Problém ovšem nastave u Gabrielle Xeropolous jako "X", do které se Miles zamiluje a dojde k rozporu mezi Milesem a Cleaverem... (baXter)

Dzvandzi

V celku zábavná oddychovka,která plynula rychlím tempem a dokázal jsem se u ní i zasmát,parádně vydechnout a odpočinout.Věc kterou u tohohle filmu cením asi nejvíce je námět,který mě dost pobavil.Ve snímku najdete zábavné a sexuální scény (v malém množství).Bohužel tam ale najdete i spoustu zbytečného klišé a pár věcí by se ještě dalo vytknout.Pro mě ale nakonec docela velké překvapení(když přihlížím k hodnocení na čsfd),které bych shrnul na silnější 3* :) ()

KdG

Nechápu jak někdo může točit teen rádoby komedii o klácení bab a neukázat až do titulků ani bradavku. Je to fakt ostuda a ztráta času. ()

angel.CZ odpad!

Tohle a komedie ?Dvě vtipné scnénky jsou v každém filmu.Trapné dialogi ,režie podprůměrná.Jen to škoda nápad byl dobrej jen zpracování selhalo ()

Cortesz

Jak už tady několikrát bylo zmíněno, tak nápad nebyl vyloženě nejhorší, což je na tento primitivní druh komedií doslova ojedinělé, ale provedení už je na tom patrně hůře. K tomu všemu si připočtěte naprosto příšerné (ne)herecké obsazení všech zůčastněných, kteří měli ještě k tomu nevýhodu v tom, že měli naprosto nesympaticky napsané role. Jedna jediná hvězda je zato, že se vyhnuli oplzlostem a vyloženě fekálním scénám, které jsou typické pro tento druh filmu. ()

PATWIST

Celkom sledovateľný film pri ktorom zbehne rýchlo čas, no škoda že to nie je ani poriadna komédia ani romatika. Po dvadsiatich minútach som správne predpokladal určitú časť deja, do potom sa to pár krát otočilo. No nečakal som ako to skončí, a teda pokus o srandu tam aj na konci bol. Sympatická romantická slabokomédia, ktorý ničím neurazi a nesnaží sa byť zbytočne trápna. Dobrý herci, ktorý sa škoda že neobjavili aj vo viacerých filmoch, a najmä Gabrielle Xeropolous (Melanie Marden), pekná to žena :-) ()

Tinaa

Romantický sexuální film ... ale jo, ze začátku mě nadchl (že to slyším poprvý asi..) nápad, že má Miles získat celou abecedu holek kvůli sázce. Chvilkama to bylo (alespoň trošku) romantický, zajímavý, ale nakonec si stejně člověk nemůže furt lhát a říká si "koukám na film o šukajících puberťácích" (i když byli kluci starší, u nich to to začíná od 20, tak proto mluvím o teenageřích). Prostě to šlo, průměr. Jo a zlobím se za ten nahatej konec před najetím závěrečných titulků, takhle se film, který se o něco snaží (tenhle tak působil) nechová... ()

Mick3y

Opravdu NEvtipná komedie. Když je absence příběhu v prcičkách nahrázována sexy prdelkami a zvrácenými scénami je to pořád lepší než tohle (dokážete si to vůbec představit ?) Jedna hvězdička za Melanie Marden ()

Anakin21

Takový ten film na který když se podívám, tak ho nepotřebuji vidět znovu. Nápad byl dobrý, jen to chtělo lepší herecké obsazení.. ()

@nthr4X

Další z ''X'' teenagerovských komedií s překvapujícím závěrem který měl skončit happy-endem. Průměrná komedie (i když vtipných scén tam bylo pramálo) s pěknou X :) ()

croftak

Je to suché. Taková teen komedie v klasickém stylu /sprostá mluva/vtipu o sexu až,až. Líbil se mi konec , který nenaplňil po celý film se rýsující se happy end. Natočené to mohlo být o dost líp teda. ()

rodneycz

Obyčejná komedie, která zaujme snad jen svým netradičním nápadem při vytváření příběhu. Herci nesympatičtí, film na jedno zhlédnutí. ()

skoky25

Pripomina my to skor Prci prci prcicky aj ked som nevedel ci pri pozerany to mam brat ako komedie kedze moc humornych scen tam nebolo vedel by som si predstavit lepsie natocenu komediu. Ale ako film na zabitie nudy vas zabavi asi na 1:30. Co sa tyka krasnych holiek tak tych tu je vela :D ()

P@\/EL

Docela dobrá komedie, ve které se našlo dostatek srandovních scének a gagů, jež celkem obstojně pobavily. Musím také tvůrce pochválit za opravdu originální námět, který rozhodně nenudí. Jen si myslím, že je trochu škoda, že film v závěru klade až příliš velký důraz na romantiku a taková ta bezstarostnost a odlehčenost první půle se z filmu vytrácí. ()