Ve jménu vlasti (2011) (seriál)

Showtime opět nezklamala. Po Dexterovi tu máme dramatický seriál, který Vás pohltí hned pilotním dílem. No máme se na co těšit!

Samec (2009)

V žádném případě to není komedie, ale hodně povedené drama!

Prasáci (2007)

"P" jako píčovina

Gambler (2008)

Ta hvězda je za ani né sekundu dlouhý záběr na Daniela Negreanu. Deal je stupidní film a Texas Hold'em si opravdu zaslouží mnohem lepší... PS.: Nekoukejte se na to...

Zack a Miri točí porno (2008)

Tohle snad nepotřebuje komentář. Kevim Smith v neuvěřitelně zvrhlý, šoustající komedii. CALL NOW 1-888-LET-UZ-FUCK or WWW.ZACKANDMIRI.CUM

Hrdost a sláva (2008)

Velice průměrná kriminálka s brutálně nadprůměrným vyvrcholením. Herecké výkony bez diskuze skvělé. Hodně se mi líbil Colin Farrell jakožto záporňák. Výborná práce! Sečteno podtrženo 80%

RocknRolla (2008)

Skvělá akce plná černýho humoru, skvělých herců, má výbornou režii, brilantní střih a pokud mě nápis před záverečnými titulky neoklamal, bude i pokračování s pravým ROCKnROLLA! Film přesně podle mýho gusta.

Vdaná snoubenka (2008)

Originální romantická komedie, s naprosto neoriginálním zpracováním a jasnou předvídatelností.

96 hodin (2008)

HELL YES! ... Pokud si říkám tohle po 15 minutách filmu, tak je někde něco moc dobře. Tady to bylo očekávání supr akce, která se vzápětí rozjela. Suveréní ochránce Liam Neeson byl takřka k nezastavení. Úžasné záběry, skvělé přestřelky a 'need for speed' honičky Pařížskými uličkami zastínily poněkud infaltilní chování '17ti' leté dcery. Když se totiž 25ti letá herečka chová jako 13ti letá, nevypadá to moc cool :-) Málem bych zapomněl na BRUTÁLNÍ hudbu, která doprovázela Neesona po celý film a celé akci dodávala 'hell yee' efekt. NEED SOUNDTRACK!

Bobule (2008)

WOW, tak tohle jsem skutečně od českého filmu nečekal. Pravděpodobně první český film, kde jsem se od srdce smál. Dvojka podvodníčků sypala jeden vtip za druhým a dvojka nefalšovaných českých policistů jak by smet! Přidejte k tomu nádhernou, skvělou Terezku Vořískovou a český film roku je na světě. 90%